Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

agcagc

Kayıtlı Üye
Yetenek sayılırım ı bilmiyorum ama birinden kötü bir elektrik aldıysam o kişi nin neyi var diye soruyorum bisi yi yok diyolar ama en fazla 1 gün sonra bana çok büyük yanlışı oluyor buda hayatımı mahvediyor bunları nasıl engelleyebilirim

brb

Kayıtlı Üye
Herhangi birisinin düşüncelerini etkiler-değiştirir-kışkırtırım. Yaşlı-çocuk-erkek-kadın-dindar-ateist ... benim için farketmez . Sahip olduğum ilim ile (ilmin adı verilmez..) adalet ve hak tarafında olduğum sürece her türlü işi yapabilirim..
saygılar :)

bana senin yetenegin lazim
yuvami kurtarmam icin
iletisime gecelim diycem yine 5 gün ban yicem diye korkuyorum ama nasil kontak alabilirim seninle?
10yillik yuvam dagiliyor
ev bark herseyim gidiyo

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Lucid,duru görü,psivampir,zihin okuma üzerinde yogunlasiyorum bu konuların astral ise istemeden yaptığım birşey ve bunlar oldukça ilgi çekici

ArafBenim

Kayıtlı Üye
Yahu bu arada yetenekleri her yerde belirtmeyin ne kadar çok insana bahsederseniz o kadar yetenek kaybı yaşarsınız ben profesyonel olmadigim için rahatlıkla söyledim

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Teknik olarak;
• zihinde ki basit düşünceyi manipüle edebiliyorum.
•Aurayı görebiliyor, saptayabiliyor hatta rızası ile kişinin enerjisel falına bakıyorum. Bir nevi zihin okumamsı bişey oluyo aslında.
• Kahve Falı
• Tarot Falı
• Kehanet ve Enerji Destesi Açılımları
• Peri Tarotu (Sıfır Tavsiye)
• Müneccim Destesi Açılımı
• Melek Tarotu
• Lucid Rüya
• Astral Seyahat ( Sıfır tavsiye )
• Hocalarım eşliğinde arazide büyü ve sûfli varlıkları araştırma
• Kurşun Dökme
• Başkası tarafından dökülen kurşunda araya sıçrayan kötü enerjiyi dökümcü ve döktüren çekip sindirme (tampon sünger)
• Basit Ağrıları dua ve dokunuşlarla hafifletmek
• Farklı boyutta ki arkadaşları görmek
Şayet bunlar psişik ise ben psişiğim.
Haa oturup öğrrndim mi ? HAYIR
El aldım mı? HAYIR
Müritlerim var mı? HAYIR
Tarikata bağlılığım? HAYIR
》 Sadece detaylar için danıştığım 3 bakımcı var.

dokidokimomo

Kayıtlı Üye
Keşke olsa . Durugörü için çalışıyorum bir yıldır doğuştan olmayınca zor

lesco

Kayıtlı Üye
astral seyahat ile ilgileniyorum ufak ufak gelişme kaydediyorum fakat halen her istediğimde yapabilmiş değilim ve biraz da bioenerji

Metanoia

Kayıtlı Üye
Annemle aramda telepatik bir bağ var. Telefonu elime alır hadi ara derim telefon çalar, annem hissettim der. Ya da diğer odadayımdır telefona koşarım annem arayacak diye, annem saniyesinde arar. Ama ne yazık ki bu sadece annemle benim aramda olan bir şey, başka insanlara yöneltemiyorum. Bunun dışında yetenek diyemeyeceğim garipliklerim de var. Örneğin bir araçta gidiyorum etrafı izleyerek, değişik bir his oluşuyor o an, o his oluştuğu anda kime gözüm takıldıysa pat kendini yerde buluveriyor. Hallerine güldüğüm kadar üzüldüğüm de oldu ama neyse ki hepsi basit düşmeler. Onun dışında elektronik eşyalara karşı aşırı bir hassaslığım var. Adeta titreşimlerini hissediyorum. Oldukça rahatsız edici çünkü çıkardıkları sesi benden başka duyan yok. Kötü olayların havada bıraktığı titreşimlerini de hissediyor/duyabiliyorum. Tartışmalar kavgalar mesela. O odaya girdiğimde çok boğucu bir titreşim oluyor havada asılı duran. Bir işime yaramıyorlar, yetenek sayılır mı bir adı var mı onu da bilmiyorum.

Dyg067

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, nereye yazacağımı bilemedim ama en uygun burayı buldum, akşam başımdan ilginç bi olay geçti, 4-5 yıldır tanıdığım gayette sevdiğim bi erkek arkadaşım var, bir kaç gündür onunla görüşüyoruz, bugun yanıma geldiğinde biraz negatif elektrik aldım ondan, gergin gibiydi, neyse sohbet etmeye başladık başımızdan geçen ilginç olaylardan bahsettik, daha sonra bu kardeşi gibi sevdiği bir arkadaşının abisinin yardımcıları olduğundan bahsetti, (normalde kardeşim dediği kişi il dışında yaşıyor) konuştuk ettik derken hadi dedim gidelim o sırada bi telefon geldi, bu kişi arkadaşımı aradı bütün gün aramanı bekledim burdaydım şimdi otogardayım dönüyorum dedi, benim arkadaşım da sinirden ne diyeceğini bilemedi ve bana dedi ki benim böyle bişeyi unutmam mümkün değil geleceğinden haberim vardı, seninle telefonda konuştuktan sonra aklımdan resmen silindi gitti diye yarım saatten fazla üzüldü, duruma inanamadı, daha sonra ben arabada bişeyi itiraf ettim böyle bir olay olacağını hissetmiştim, ve dedim ki şuan bu saate kadar kiminle görüştüyse ona mı mesaj atıyorsun sen neden haber vermedin diye dedim, yok hayır Zihnimi okudun aynen böyle yapmayı düşündüm dedi, sonra birden telaşlandı, ben burdayım diye mi böyle oldun dedim evet insen sanki rahatlayacak gibiyim dedi, değişik bi evrede gibiydim sizce neden böyle oldu bu nedir yorumu olan arkadaşlar yazarsa sevinirim, teşekkürler şimdiden

Dyg067

Kayıtlı Üye
Bu arada zaman zaman zihin okumayı istemsizce yapıyorum üzerinde bir çalışma yapmadım genelde tutuyor ama nadir de olsa yanıldığım oluyor O zaman da insan çok utanıyor öyle düşündüğü için

Hnd

Kayıtlı Üye
Benim de hisslerim cok kuvvetli yani olumlu yada olumsuz şeyleri hissedebiliyrm birisini düşündüğümde o kişi ile ilgili hemen haber aliyrm yada hemen arıyor. Aslında bu konuda ilerlemek istiyrm. Bir insanın gözlerine baktığımda hissederek kötülük yada iyilik gelebileceğini seziyorum. Bu da bende son 2 yıldır özellikle var. Herkese derman olabilirken sadece kendime derman olamıyorum. Bana demislerdi ki hissetmek yetenek işi bunun üzerine gitgeliştir tarot bak horoskop bak yada fal bak gbi ama bilmiyrm işte ne yapmam gerektiğini aslında bu konuda bana fikir verebilen olursa cok sevinirim.

Hnd

Kayıtlı Üye
Teknik olarak;
• zihinde ki basit düşünceyi manipüle edebiliyorum.
•Aurayı görebiliyor, saptayabiliyor hatta rızası ile kişinin enerjisel falına bakıyorum. Bir nevi zihin okumamsı bişey oluyo aslında.
• Kahve Falı
• Tarot Falı
• Kehanet ve Enerji Destesi Açılımları
• Peri Tarotu (Sıfır Tavsiye)
• Müneccim Destesi Açılımı
• Melek Tarotu
• Lucid Rüya
• Astral Seyahat ( Sıfır tavsiye )
• Hocalarım eşliğinde arazide büyü ve sûfli varlıkları araştırma
• Kurşun Dökme
• Başkası tarafından dökülen kurşunda araya sıçrayan kötü enerjiyi dökümcü ve döktüren çekip sindirme (tampon sünger)
• Basit Ağrıları dua ve dokunuşlarla hafifletmek
• Farklı boyutta ki arkadaşları görmek
Şayet bunlar psişik ise ben psişiğim.
Haa oturup öğrrndim mi ? HAYIR
El aldım mı? HAYIR
Müritlerim var mı? HAYIR
Tarikata bağlılığım? HAYIR
》 Sadece detaylar için danıştığım 3 bakımcı var.
Yazınızı şimdi okudum. Benm hislerim kuvvetli aşağı yazdim aslında üzerine de gitmekistiyrm bazen hislerim cok belirgin oluyor hissediyrm bsyler.siz nasıl yol izliyorsunuz geliştirmek istiyrm aslında kndime derman olmak istiyrm ama yol cizemiyrm

Hnd

Kayıtlı Üye
Başka varlıklarla çok kolay iletişime gecebiliyorum. Hislerim güçlü,durugörü yapıyorum ama kontrol edemiyorym bide 3.gözüm de açılmalar var maddelerin bileaurasını görebiliyorum.
Bunun icin ne yaptiniz. Ben hislerim kuvvtli aslında ama sizin kadar tabi değil kendimi geliştirmek istiyrm kendime derman olabilmek için

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Yazınızı şimdi okudum. Benm hislerim kuvvetli aşağı yazdim aslında üzerine de gitmekistiyrm bazen hislerim cok belirgin oluyor hissediyrm bsyler.siz nasıl yol izliyorsunuz geliştirmek istiyrm aslında kndime derman olmak istiyrm ama yol cizemiyrm

Varlıklar ile bağlantım olduktan sonra bir takım şeylerim daha da belirginleşti ancak: tanışmadan önce telekinezi ile kendimi ruhsal olaylara hazırladım hep. Zihnimi kontrol etmeyi öğrendim, arınmayı ve kendimi medite etmeyi öğrendim. Yani ilk olarak telekinezi ile enerjiyi bulmayı hissetmeyi ve kontrol etmeyi öğrenin. Bir müddet sonra paranormal olaylar ile daha keskin hissiyat hissedersiniz. tabii birde işin 3. Göz / Duru görü olayı var. Ben duru görümü medite veya zikir ile aşmadım hep açıktı. ancak şuan kısmi olarak kapalı ( suflî cinlerin tesiri nedeniyle ) ancak zikir yoluyla yahut bir dergahtan alacağınız eğitim ile duru görünüzü namı diğer gönül gözünüzü açarsanız veya bu konuda gelişme kaydederseniz: hissyatlarınız daha da kesinleşir. Ancak duru görü konusunda küçük bir serzeniş bırakmak istiyorum: farklı alêmlerde ki varlıkları görmek - hissetmek ve algılamak kalbi ve beyni çok zorlar. Ziraa uyum sağlayamazsınız sizi yıkacak durumdadır.

Hnd

Kayıtlı Üye
Varlıklar ile bağlantım olduktan sonra bir takım şeylerim daha da belirginleşti ancak: tanışmadan önce telekinezi ile kendimi ruhsal olaylara hazırladım hep. Zihnimi kontrol etmeyi öğrendim, arınmayı ve kendimi medite etmeyi öğrendim. Yani ilk olarak telekinezi ile enerjiyi bulmayı hissetmeyi ve kontrol etmeyi öğrenin. Bir müddet sonra paranormal olaylar ile daha keskin hissiyat hissedersiniz. tabii birde işin 3. Göz / Duru görü olayı var. Ben duru görümü medite veya zikir ile aşmadım hep açıktı. ancak şuan kısmi olarak kapalı ( suflî cinlerin tesiri nedeniyle ) ancak zikir yoluyla yahut bir dergahtan alacağınız eğitim ile duru görünüzü namı diğer gönül gözünüzü açarsanız veya bu konuda gelişme kaydederseniz: hissyatlarınız daha da kesinleşir. Ancak duru görü konusunda küçük bir serzeniş bırakmak istiyorum: farklı alêmlerde ki varlıkları görmek - hissetmek ve algılamak kalbi ve beyni çok zorlar. Ziraa uyum sağlayamazsınız sizi yıkacak durumdadır.
Tamamdır cok tesekkr ederim bilgilendirdiginz icin bir araştırma yapayim ben o halde hissiyatimin üzerine gitmek istyrm umarim olur.

Ü

Üye silindi 62166

bende pek bilmiyorum çoğu kez telepati olarak düşünüyorum...

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Tamamdır cok tesekkr ederim bilgilendirdiginz icin bir araştırma yapayim ben o halde hissiyatimin üzerine gitmek istyrm umarim olur.

Telekinezi, meditasyon gibi çalışmalar sizi spritüel olaylara yatkınlık kazandırır.

İyi çalışmalar.