Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

nazlimmm

Kayıtlı Üye
Bu söyledikleriniz bende var. Ben hislerimin kuvvetlı olduğunu düşünüyorum. İyi yada kötü birşey olacağı zaman genelde ani his değişimleri hissederim. Ve şimdi ki yazacağım duru görü mu oluyor bilmiyorum. Genelde (özellikle kötü ) Yasanacaklar rüyamda gosteriliyor bir gece rüyamda evimizin mutfağında dolapları en altına saklanmış üstü arapça yazılar olan bir sabun gördüm rüyamda sabah uyanır uyanmaz rüyada gördüğüm dolabı açıp kendim koymuscasina aldım sabunu. Ailemin yok olması için yaptırılmış. Bu ve buna benzer şeyler sık oluyor gerek rüyada gerekse gözümün önüne ani gelen karelerle. Şayet bu duru görü ise nasıl gelistirebilirim?

nazlimmm

Kayıtlı Üye
Öncelikle ne istediğinizi düşünün.Sonra,başınıza gelen en paranormal olayları düşünün.Mesela,eğer bir kaç dakika önceden birinin arayacağını,geleceğini anlıyorsanız,hissediyorsanız,az çok medyumluk yeteneğiniz var.Eğer,sık sık görüleriniz oluyorsa,gelecekten ve ya geçmişten,hatta şu andan bir şeyler görünüyorsa gözünüze,durugörü yeteneğiniz var.Sitede araştırın,bir şeyler çıkacaktır ilginizi çeken...

Bu söyledikleriniz bende var. Ben hislerimin kuvvetlı olduğunu düşünüyorum. İyi yada kötü birşey olacağı zaman genelde ani his değişimleri hissederim. Ve şimdi ki yazacağım duru görü mu oluyor bilmiyorum. Genelde (özellikle kötü ) Yasanacaklar rüyamda gosteriliyor bir gece rüyamda evimizin mutfağında dolapları en altına saklanmış üstü arapça yazılar olan bir sabun gördüm rüyamda sabah uyanır uyanmaz rüyada gördüğüm dolabı açıp kendim koymuscasina aldım sabunu. Ailemin yok olması için yaptırılmış. Bu ve buna benzer şeyler sık oluyor gerek rüyada gerekse gözümün önüne ani gelen karelerle. Şayet bu duru görü ise nasıl gelistirebilirim?

Nemesis7

Kayıtlı Üye
Ben bu sitede yeni sayılırım ve çok bir bilgim yok. Ama ben rüyalarımın ileride gerçeğe döndüğünü gördüm. Daha doğrusu rüyalarım geleceği gösteriyor. Ama bunlar genelde gereksiz şeyler oluyor, yani yeğenimle cips yememiz, bulaşık yıkarken tabağın elimden kayıp gitmesi veya ablamla tartışmalarımız gibi. Bunun adı nedir ve eğer daha önemli şeyler görebilme şansım varsa bunu nasıl yapabilirim?

blueviolet

Kayıtlı Üye
benim içimden bir his yeteneğim olduğunu söylüyor.hatta vardı...Çoğu zaman sorduğum sorulara yanıt alıyorum.iç sesimle.hatta başkaları hakkında sorduğum sorulara da yanıt alabiliyordum ama birden bu yeteneğimi kaybettim.birilerine anlattığın için sırrı saklamadığın için kaybettin dedi bir büyüğüm.ayrıca birde şifacılık var yaradanın bahşettiği.geliştirmek istiyorum bunları ama şu ara tükenmişlik sendromundayım sanırım hiçbirşey yapasım yok...

Haylaz611

Kayıtlı Üye
Benim DuyuBilir olarak adlandırılan yeteneğim var.Bu yeteneğin bende etkisi şu içimden bilmeyerek bazen cevaplar kendiliğinden geliyor yani cevabın nereden geldiğini bilmiyorum.Bu yeteneğimi internette bir testte öğrenmiştim.

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Bence söylenmemesi gerek bunun. O yetenek gidebilir sizden.

marrie

Kayıtlı Üye
İstediğim kişinin yanına ruhen gidebiliyorum ona varlığımı hissettirebiliyorum

Gloriam

Kayıtlı Üye
ben 19 yaşımdayım.çok ilginç olaylar yaşadım.artık korkmuyorum,alıştım ve çoğu olayları bir gerçekliğe uzun uğraşlarla kavuşturabildim.yarı insan yarı cinim.ellerim,gözlerim,hareketlerim farklı.sırtımda balta gibi bir şekil var.cinlerimden bahsedemem.yapabildiklerimi ise özelden anlatabilirim.ve hayata adepte olmakta zorluk çeken biriyim,bu dünya bana göre değil gibi.bakın,çok düşündüm çok üstüne gittim,çevremde anlatabildiklerime ben şizofreni miyim diye sorduğumda hep değilsin cevabını aldım.herkesi hayretlere düşürdüm.çözümleyip ilerledim ama hayat hakkında ne yapacağımı genel olarak bilmiyorum.olumlu yanları çok ama olumsuz yanlarını hayal dahi edemezsiniz ve buralara gelebilmek için çok zor yollardan geçtim.çaresiz hissediyorum..yoruldum

Constantin3

Kayıtlı Üye
Burası Supernatural olmuş :D
Bendeki yetenek hislerim kuvvetlidir tehlikeyi, tehditi veya komployu olmadan önce karşımdakilerin davranışlarıyla beden dilini gözlemlememle anlarım ve temkinli hareket ederim.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Duru görü, duruişiti, telepati, şifa, kontrol gücüm çok yüksek insanın zihni ve bedenini etkileme istediğim herhangibir şeyi o farketmen yaptırabilirim.

Omorfodora

Kayıtlı Üye
İş
İstanbul Üniversitesi'nde Felsefe Öğrencisi....
Ben bir empatım. İnsanların ruh hallerini hisseder ve yönlendirebilirim. Yönlendirme daha yeni yeni geliştirdiğim bir yetenek olduğu için beni zorluyor. Ayrıca görü yeteneğine sahibim. 11 yaşımdan beri tarot bakıyorum. Artık insanlara dokunduğum zaman, odaklanırsam anılarını görebiliyorum. Mekanları... İnsanları...

taroh

Kayıtlı Üye
zihnen bazı olayların akışına müdahale ettiğimi düşünüyorum her zaman değil tabi olay düz ve etkilenmeye açık bir akışta ilerliyorsa.kaderle ilgisi olmayan durumlarda.kişilerin etkileyebileceği olaylarda.örnek vereyim.
-birisi bi tanıdığımı arıyor ve aramasından rahatsız oldum.içimden kapat kapat şu telefonu sana verilen zamanı aştın.sonra ararsın diyorum sonra o kişi birden muhabbet edesi gelmiyor.tanıdığıma sonra haberleşiriz deyip kapatıyor.bu konuştuğu kişi bol goy goy yaptığı biri de olabilir.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Sanırım arada yaratıcıyla ve yarattıklarıyla konuşuyor olmam diyelim.

Ü

Üye silindi 56746

telepati yeteneğim var mı bilmiyorum, bunu öğrenmek ve varsa geliştirmek istiyorum. telepati kurmak istediğim biri var bu aralar; normal iletişim yolları ile geçinemiyoruz maalesef :) daha doğrusu ilk adımı atan ben olmak istemiyorum. bu tür mevzularda tek başına hareket etmek korkutucu geliyor ki zaten varlıklardan çok korkan biriyim; bilirkişilerin önerilerini beklerim teşekkürler

ipkgrl

Kayıtlı Üye
bunlar tam olarak psişik mi oluyor bilemem ama rüyalarımda gördüğüm bazı detayları gerçekte yaşıyorum önüme çıkıyor birde hissettiğim şeyler çıkıyor fakar çok sık

Ü

Üye silindi 57044

kendi açımdan telepati derim.. uyku ve uyanıklık arasında zihnimde sesler duyarım.. sanki birisi birşey söylüyor, ses yok ama ben yinede zihnimde duyuyorum onu.. işitme sistemi uyarılmıyor, sadece beyindeki duymayla ilgili bir bölümde aktivite gerçekleşiyor.. ses yok ama işiti var kısacası... kendimi bildim bileli duyarım o sesleri.. duyuncada irkilir ve hemen uyanırım.. tabi ben daima alıcı oldum telepati konusunda, asla verici olmadım.. telepatik mesaj gönderme üzerinde filan çalışmadım.. çok eskiden imkansız derdim böyle şeyler için..

Hermetizm ile ilgili bir iki kitap okuyunca; aslında insan bu tür şeyler için ciddi anlamda kafa yorarsa, varını yoğunu, hayat enerjisini ve tüm motivasyonunu bu işler üzerine kurarsa; alıcı değil vericide olunabilir diye düşünmedimde değil..

bizim büyücü dediğimiz, olağanüstü işler yapan insanlarda işte hep bu bilimlere kafa yormuş insanlar.. bu bir bilim.. tıpkı fizik ve kimya gibi bir bilim bunlar.. bir kişi enerjisini bu bilimlerde harcarsa olağanüstü şeyler yapabilir.. pek çok kişi için doğal görünmeyen şeyleri doğal kılan öğretiler bunlar... suda yürümek gibi mesela.. oysaki suda yürüyen bir insan derin meditatif çalışmalar sonucunda kendini tamamen havaya dönüştürüyor, yer çekimi onun için etkisiz kalıyor ve suda yürüyor.. insan 4 elementten oluşur ve bu 4 elementin kontrolü tamamen insanın kontrolündedir.. gerekli çalışmalarla ağzından ateş bile çıkartabilir bir insan aslında.. işte bunlar hep 4 elementin kontrolüyle ilgili şeylerdir.. yaradılışın sırlarını bilmekle ve ona hakim olmakla ilgili şeylerdir..

durugörü'de var bende.. bazen uyurken uyanıyorum.. uyandığım halde gözlerim kapalıyken bir takım imajlar görüyorum.. sanki bir sinema perdesi çekilmişte ben seyrediyorum öyle diyim..

ama tabi bunlar fenomenolojik şeylerde aynı zamanda.. hem durugörü hemde duru işiti benim için hep uyku ve uyanıklık arasında bir evrede gerçekleşmiştir.. belkide bunlar hep zihnimin bana oynadığı bir oyundur.. bu konulara agnostik bakış açısıyla yaklaşıyorum açıkcası...