Herkes psişik yeteneğini belirtsin .

starligth

Kayıtlı Üye
Bence önermeleri doğru kullandığınız için bir çeşit hipnoz olabilir sizinki..

afsincigdem

Kayıtlı Üye
Bende bir şey var ama psişik yetenek midir bilemem.:)Bu konulara çok ilgi duymama rağmen hiç araştırma zahmetinde bulunmadım ta ki bu siteyi tesadüfen(her ne kadar tesadüfe inanmasam da kullandım bu kelimeyi:) ) bulana kadar.Henüz 2 gündür üyeyim ve umarım kendimi ilerletebilirim.Bir şeyi çok düşünüp enerjimi o düşünceye yoğunlaştırdığımda bir şeyler oluyor ama iyi anlamda değil.:eek:fftopic:Normalde çok pozitif bir insanım ama istediğim şeylere hep negatif enerji gönderiyorum ve olacağı varsa da olmuyor.Bu bir yetenek mi sizce? Bu negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürürsem işte o zaman hayat güzel olcak benim için.:hurray:Tavsiyesi olan varsa memnuniyetle uyarım..Şimdiden teşekkürler..

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Sayın forum üyeleri ve yöneticileri burada şunu yapmanızı istiyorum ; Herhangi bir psişik yetenek alanıyla uğraşıyorsanız veya ilgi gösteriyorsanız . O psişik yeteneklerin hangisi olduklarını yazmanızdır . Ayrıca en fazla başarı sergilediğiniz psişik yeteneğinizi yazmanızı istiyorum . Kısacası hangi psişik yetenek üzerine yatkınlığınız var ?

Sn. Ajan 47 bu araştırmanızın bir anlamı var mı?
Bazen konular geçtikçe arkadaşlar deneyimlerini zaten belirtiyorlar.
Saygılar...

Neil

Kayıtlı Üye
Belirtsek ne olacak ki psişiklerimizi? :D Bir kişinin gözünden aynı şeyleri görebilip onun gibi hissedebiliyorum ya da havayı kontrol edebiliyorum ama küçük çaplı tabi. :D

levitasyon

Kayıtlı Üye
Senaryo yeteneğim var. Arada bir olmasa da insanlar benim yapmalarını istediğim şeyleri yapıyorlar. Bu durugörü de olabilir tam karar veremedim. İnsanlar yapmayı plandıkları için telepatik olarak hissediyor olabilirim. Telepati çalışmalarıyla bir ara uğraşmıştım ve olumlu sonuçlar aldım. Göndericinin şekli hangi renkte gönderdiğini de görüyordum.

tatarzan

Kayıtlı Üye
Ben uyurken astral seyahat edebiliyorum istediğim bir yere uyurken gidebiliyorum ama her zaman değil. Bir yandan yatakta gözüm kapalı yattığımı biliyorum farkındayım, bir yandan da beynimde gezdiğim yeri görüyor ve geziyorum. 1 hafta önce başıma gelen çok ilginçti gece yarısı memleketime gittim, yolda çok hızlı gidiyorum insanlar caddede beni görünce hayretle ve korkarak bana baktılar. Genelde uykuya dalacağım veya uyanacağım zaman başlıyor.

siyahgul1

Kayıtlı Üye
Ben kahve falına bakıyorum rüyalarım hep çıkıyor bir gün sonrasını ya da 5 yıl sonra olacak şeyleri görebiliyorum ama her zaman rüyalarımı yorumlayamıyorum. Yatağa girdiğimde gözümü kapadığım an bir şeyler görüyorum. Altıncı hissim çok güçlü bazı şeyleri önceden seziyorum kendimde bazi güçlerin olduğunu hissediyorum ve geliştirmek istiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Ayrıca sitenizi de cok beğendim.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Telepati yeteneğim var oldukça güçlü ama kontrol altında tutamıyorum yani bu bambaşka bir şey anlatması çok güç sadece insanlarla iletişim kurmak olarak değil bunun çok farklı boyutlarını yaşıyorum. Anlatmamam ayrıntıya girmemem gerektiğini düşünüyorum ve gelecek hakkında daha doğrusu olayların nasıl gelişeceği hakkında %100'e yakın bir tahmin yeteneği de var ama henüz bunu kullanıp sayısal lotoyu tahmin etmeyi beceremedim ama fırsat bulunca bunun üstünde çalışacağım.:)

Adramelech

Kayıtlı Üye
Her şeklini denemek isterim elbet ama telepati. 2 yıl önce bir arkadaşla denemeler yapmıştık. Sayı cisim renk vb. üst üste hiç yanlışsız tahminler yapabiliyordum. Hem alıcı hem verici olarak. Şimdi ne durumdayım bilmiyorum. Denemek gerek...

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben de açıklamak istemem açıkçası ama insanda doğuştan zaten 5 yetenek olduğu kesin bir şey ama biri üzerinde yoğunlaşmayın ben hepsinden tadıyorum. ;)

erdemtekin1

Kayıtlı Üye
Ben de buradaki herkesin yalancı olduğunun kanaatindeyim ve bunu çok iyi biliyor ve onun için söylüyorum..Neden derseniz RÜYALAR VARDIR ama RÜYALARLA YAŞAMAK BİZİM İŞİMİZ DEĞİLDİR..Ve AYET-İ KERİME de denilir ki "Biz insanlara bazı bilgileri gizli yollardan veririz"..Bunlarla geleceği görüyor muş yok bilmem neymiş..Hikaye anlatmayın arkadaşlar..Zihin okuyan arkadaşlar,birinin gözünden başka şeyleri görenler yapmayın arkadaşlar ancak kendinizi kandırırsınız..Birisi gelsin benim zihnimi okusun ya da gözümden başka bir şeyler görsünler...İmkanı yok..Ya EVLİYATULLAH ya da ARİF-İ BİLLAH olmanız lazımdır ki bu da abdest namaz ve iman ehli zikir ehli kimselerde olur....Sadece yapmak isteyip te yapamadığınız şeylerden bahsediyorsunuz..Kalbinizi kırdıysam özür dilerim ve ve bunu her daim de ispatlamaya hazırım...

jardons

Kayıtlı Üye
ben geçmişi uykuya dalarak göre bliyorum.... kendimin ve başkalarının zorlansamda bunu ilerletiyorum... daha iyi olması dileğiyle ....:)

Ben uyumadan da geçmişi görebiliyorum. Hatta az önce çay içtim yakın geçmişi bile görebiliyorum :) bu da bir yetenek midir acaba ? :hurray:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben uyumadanda geçmişi görebiliyorum hatta az önce çay içtim yakın geçmişi bile görebiliyorum :) bu da bir yetenekmidir acaba ? :hurray:
Konu keyifhane bölümünde değil ama yine de komik olmaya çalışmışsınız.

Bu site geyik yapılacak bir site değildir.

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
Gerçekten çok sert konuşuyorsun..O ALİM dir elbette herşeyi o bilir onun bilgisi her şeyi kuşatmıştır... Ancak bazı insanlara özel yetenekler vermiştir.. bunu görmezden gelemezsin ..Bu kadar insana yalancı dersen o kadar insanın günahına girmiş olursun...Biraz daha uslubunu düzelterek konuş lütfen.. çok ağır konuşuyorsunuz ayrıca size kırılan falan da yok .. Madem kendinizden eminsiniz açıklamanızı yapın.

Voy

Kayıtlı Üye
Bende burdaki herkesin yalancı olduğunun kanaatindeyim ve bunu çok iyi biliyor ve onun için söylüyorum..Neden derseniz RÜYALAR VARDIR ama RÜYALARLA YAŞAMAK BİZİM İŞİMİZ DEĞİLDİR..Ve AYET-İ KERİME de denilirki"Biz insanlara bazı bilgileri gizli yollardan veririz"..Bunlarla geleceği görüyomuş yok bilmem neymiş..Hikaye anlatmayın arkadaşlar..Zihin okuyan arkadaşlar,birinin gözünden başka şeyleri görenler yapmayın arkadaşlar ancak kendinizi kandırırsınız..Birisi gelsin benim zihnimi okusun yada gözümden başka bişeyler görsünler...İmkanı yok..Ya EVLİYATULLAH ya da ARİF-İ BİLLAH olmanız lazımdır ki buda abdest namaz ve iman ehli zikir ehli kimselerde olur....Sadece yapmak isteyipde yapamadığınız şeylerden bahsediyorsunuz..Kalbinizi kırdıysam özür dilerim ve ve bunu her daim de ispatlamaya hazırım...

Yalancı olarak görüyorsanız neden buradasınız peki ?Bize birşey ispatlanmasına gerek duymuyoruz ayrıca.Kişiler kendilerini bilir,kimsenin kimseye kendisini bildirmek haddi değildir.Kısacası bunlara inanmamanızda bizim ilgi alanımız değil,ispatlamanızda ilgimizi çekmiyor.Fikrinizi özgüce belirtmişsiniz saygı duyarım.Bu da benim özgürce cevabım fikrinize sert olduysa kusura bakmayın.Saygılar