Bedensiz Varlıkların bulundugu yer koku yaparmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Cinlerin kokusu hakkında bilgi vermiştim lakin şunuda belirtmekte fayda var, onların kokusunu hissetmeden kendilerini hissedersiniz... Ne demek istedigimi anlatabilmişimdir inşallah... Herşeyide cinlerin kokusuna yormamak gerek...
valla ben anlamadım nedemek olur öyle hiissedilirse :Angel_anim:

PesadiLLa

Kayıtlı Üye
5,6 yıl önce çok garip bir olayla karşılaştım hatta uzun bir zaman unutmak için bu konuyu bilen kişilerle bile konuşmadım.Unuttum sanıyodum site birçok yazıyı okuyunca beynimin ücra bir köşesine saklamışım yıllar önce bazı ailevi olaylardan dolayı çok sıkıntı içerisindeydim.çok sinirliydim,yemek yemiyor,uyumuyor,insanlarla tüm iletişimimi kesmiştim biri bana seslense dövecek kadar sinirleniyordumannem de bu durumdan rahatsız olmuş Antakyada bir hocayla görüşmüş hocada bir yazı vermiş suyun içine atılıp 1hafta içilecek demişti içtikten sonra biraz rahatsızlana bilirsin diyordu içindekiler çıkmak istemeyebilir seni biraz zorlarlar dedi.Ben gece o suyu içtim tabi yine uyuyamadıgım için gece kalkıp bir sigara yaktım sonra elimdeki sigaranın ateşiyle masa örtüsünü yakmaya çalışıyordum neyapıyorum ben ya diyerek kalkıp banyoya girdimelimi yüzümü yıkadım sag tarafda bir oda vardı kullanmadıgmız kapısı açıktı otarafa döndügümde 3 tane cinn gördüm galiba onlardı başka ne olabilirdiki 1 tanesi önde diger 2 si arkadaydı üzerlerinde gri renkte başlarına kadar kapatan pelerine benzeyen bir kıyafet vardı.Tırnakları uzun yüzleri gözükmüyordu ve çok igrenç bir koku vardı ben bu olaydan sonrada bir kaç gün o odada o kokuyu hissettim ve ben onlarla sabaha kadar abiri caizse cebelleştim güneşin dogmasına yakın gittiler ama bana bir çok şey gösterdiler söylediler.yani bukadar kısa degil aslında özetliyerek yazıyorum hatta yarı baygın bir durumdayken hamile bir kadının ölecegini falan sayıklamışım.bana netür bir büyümyapıldıgınıda örmüştüm.cidden hamile ve uzaktan akraba sayılan bir arkadaşımız intihar etmişti.kısa bir süre sonra.arkadaşlar cin lerde tuhaf bir koku olurmu...

bence bunun tamamını anlat :S gerçekten çok dikkatimi çekti..sana bir çok şey göstermişler... ne bunlarr ? sakıncası yoksa anlatırmısın?

RaV3N

Kayıtlı Üye
bende bu kokuyu uzun zamndır evde tek bir odada duyuyorum.Fakat bendeki olay şu şeklde oraya girdiğimde zaten çok rahjatsız oluyrm o odada yattığım zaman nasıl terleyerek uyuduğumu anlatmam üzerime kovayla su dökseler bukdr ıslanmam.orda uyuduğumda 3 ve 4 arası mutlaka uyanıyrum.Bazn yine bu şeklde uyandığım ve sesler duyduğum oluyr farklı bi yere gittiğimde ama önmsemiyrm.Sadece evimzin o anlattığım odasında bukadar sıkılıyr ve bunalıyrum. Ek olarak nekdr mutlu da olsam oraya girince birden sinirleniyorum ve resmen gözü kara bi insan oluyrm diyebilirim.

RaV3N

Kayıtlı Üye
Sanki orada olan birilerine kafa tutmaya çalışır gibi oluyorum. Bunun nedenini bir türlü anlayamadım.Fakat hiçbir görüntü görmedim.Birde bu konuyla alakasız ama bilenler varsa cevap verebilir mi ? Bazen durup duruken birden evin herhangi bir köşesine birden gözlerimi dikiyorum yanio yoğunlaşarak baktığım noktada illa bir enerji algılıyorum bazende parlak veya yürüyen uzun - kısa karartılar görüyorum gittiğim yerlerde fakat bana zararları yok sadece bakıp geçip gidiyorlar gibi kendi hallerinde bu tam olarak nedir ?

zenithmx

Kayıtlı Üye
Sevgili RaV3N lütfen tek mesajda iletinizi gönderin. Site kurallarını okuyun lütfen. 2 defa gördüğüm için uyarıda bulunmak istedim.

Sorunuza gelince her hissedileni ve görüleni Cin sanmak da doğru değil. Sayı olarak en çok bulunan varlık meleklerdir.

Fakat terleme konusu dikkatimi çekti. Bu duruma sevgili Kontejyan mesajı görürse cevap vereceğini umuyorum.

RaV3N

Kayıtlı Üye
Bilgilendirme için teşekkür ederim.Bu arada 2 mesaj halide göndermek istemedim fakat mesajı gönderdikten sonra tekrar ekleme nasıl yapacağımı bulamadım =) kusura bakmayın sevgilerle ...

La-edri

Kayıtlı Üye
Merhaba RaV3N,yasadiginiz yada gördügünüz olaylara yorum yapmayacagim ama,bir insan bahsetiginiz gibi terliyorsa bir doktora tanismasini tavsiye ederim,cünki bu tip terlemeler birtakim rahatsizliklardan dolayida meydana gelebilir,en vahim ihtimal kalprahatsizliklaridir...Insallah bir sorun yoktur ama ben yinede bir doktora görünmenizi tavsiye ederim,terleme konusunda, digerleri ile ilgilenen aekadaslar yol gösterecektir...

RaV3N

Kayıtlı Üye
Merhaba RaV3N,yasadiginiz yada gördügünüz olaylara yorum yapmayacagim ama,bir insan bahsetiginiz gibi terliyorsa bir doktora tanismasini tavsiye ederim,cünki bu tip terlemeler birtakim rahatsizliklardan dolayida meydana gelebilir,en vahim ihtimal kalprahatsizliklaridir...Insallah bir sorun yoktur ama ben yinede bir doktora görünmenizi tavsiye ederim,terleme konusunda, digerleri ile ilgilenen aekadaslar yol gösterecektir...

İlgin için çok teşekkür ederim fakat herhangi bir rahatsızlığım yok EKG ve benzeri tüm taramalardan geçtim kendimde sağlık sektörünün içinde olduğumdan dolayı sağlık taramalarımı sık sık yaptırırım.Bu terleme sadece varlklarını hissettiğimde oluyor içten gelen bir ürperti bunun çakraların açık olmasyla bi bağlantısı olabilir mi onuda bilmiyorum son zamnlarda çok fazla hislerim kuvvetlendi özllikle 1 yıldır..Onun dışında olmuyor. sevgilerimle ...

papawaigo

Kayıtlı Üye
merhaba,

benimde evimin sadece bir odasında anlam veremediğim bir koku ortaya çıkıyor bazen bir saat bazem beş dakika bazen sabaha kadar kalıyor sonra birden koku gidiyor. kokuyu araştırıken bu siteyi gördüm ve paylaşmak istedim koku aynı koyun kokusu gibi bu kokuyu nasıl sona erdiririm bilmiyorum bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

emel3291

Kayıtlı Üye
Koku konusunu araştırmak için siteye üye oldum diyebilirim.Benim görmek duymak gibi tecrübelerim olmadı.İşlerimin sürekli ters gitmesini bir türlü engelleyemem.Olurken bile son anda bozulur kalkıştığım işler.Gönül ilişkilerim hiç normal gitmez.Olmayacak kişiler gelir olacak kişiler ise kendileri gelir ben daha bir hamlede bulunmadan kendileri gider.Bu sebeple bir takım fallar ve hocalar tarafından sürekli yapılmış büyülerden bahsedilse de ben çok umursamadım.Gördüğüm duyduğum bir sey yok bir tek altıncı hissim kuvvetlidir diyebilirim.Gelelim soruma ; çocukluğumdan beri evimizin belli bir yerinde belli sürelerde ölü leş kokusu olurdu .on dakika kadar sürer dağılırdı.Bunu tüm ev halkı hissederdık.Gelen misafirler de hissederdi.Sonra bahsettiğim gibi büyülerden falan ve yapabileceklerden süphelenip kişilerle iletişimizi kestık.Yıllar sonra koku kesildi.Gelgelelim son dönemlerde üç kez ilginç bir sey yasadık.At pisliği kokusunu hepiniz bilirsiniz.Evi birden bire at pisliği kokusu sardı.İlkinde dısardan atla çingeneler falan mı gecıyor diye her yere baktığımı hatırlıyorum.Dısarda koku olmadığını farkettsemde sorgulamadım her zamnaki gibi .Ancak ikincisinde evde kalabalıktık.Birden aynı koku bastı herkes birbirine bakmaya basladı.Koyun falan değil resmen at pisliği ...o iğrenç acı koku.Bilgisi olan varsaa çok sevinirim...tesk ederim

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Öncelikle şunu ifade edeceğim. Evi kontrol etmenizi önereceğim öncelikle. Bazen evde bulunan nem, bazen çiçeklerden çıkan bir koku bu tür bir kokuya benzetilebiliyor. Bazen yan komşunun evinden gelen kötü bir koku ısı moleküllerinin yükselmesi nedeniyle evi niçine dolabiliyor ve bunu at pisliği kokusuna benzetiyor olabilirsiniz. Öncelikle iyi bir araştırmacı gözü ile duruma yaklaşmalısınız. Tabi ki bu tür kötü kokular büyü belirtileri olabiliyor. Sidik kokularından bahsetmiyorum. Sadece dıçkı kokuları böyle bir etkinin varlığını gösterir. Ama söylediğim gibi öncelikle diğer seçenekleri ortadan kaldırmanız gerekiyor. Sevgi ve Işıkla...

gümüş

Kayıtlı Üye
Bazen mobilya da kokuyor
Benim evde uzun zamandır bir koku var. Önce ara ara içerde gezinen sinsi bir kedi var, o çiş yapıyor bir yerlere sandım. defalarca her yeri sildim fayda etmedi. Sonra olur a fare ölüsü mü var böcek ölüsü mü diye her yeri aradım, gene bulamadım.En çok yatağın olduğu yerden geliyordu koku. Yatak başı, sentetik deri gibi bir şeyle kaplı, malzemesi ve boyası neydiyse koku ya ondan ya da komodinlerden geliyor son durum, silmek parfümlemek kapatmıyor kokuyu. Büyük olasılık yatak başıdır diye düşünüyorum ama, çünkü onu bir kaç ay önce aldım. Öncesinde koku yoktu.Biraz eskidikten sonra koku gider dendi ama sanmıyorum, değiştireceğim büyük ihtimal. Demek istediğim koku varsa böyle bir olasılığı da hesaplayın. Bir de rüzgarın esiş yönüne göre borulardan olmadık kokular zaman zaman yükselebilir.

emel3291

Kayıtlı Üye
Bütün dış etkenler araştırıldı ...Evi alt üst ettik.dışarı da.Sadece bes yada on dakika sürdükten sonra yok olan ve üç kez yasadığımız bir koku.Aniden evde olusuyor.Koku konusunda hassas biriyim . nem, rutubet vb kokuyu bırakın karıstırmayı at yada koyun olabildiğinin ayrımını bile basarıyla yapmaktayım ki eminim... Çok acaip bir durum farkındayım ...

Bu arada teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.sevgiler

asterix

Kayıtlı Üye
İyi varliklar iyi koku saciyorlar,bir kere meditasyon yaptiktan sonra odaya cok hos bir koku yayilmisti bir neden bulamamastim sonra bir kez daha yasamistim õğrendimki yüksek bir varlīk gûzel koku dúşük seviyeli varlíklar kótü koku saçíyor insanlar dahil

ruhname

Kayıtlı Üye
Ruhani varlıkların birtakım kokuları olur genelde kokuları çok kötü bir kokudur

Ruhani varlıkların birtakım kokuları olur genelde kokuları çok kötü bir kokudur
yani kötü koku derken iğrenç demeyi kastettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...