Sorularinizi bekliyorum kardeşlerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

camcam

Banlı Kullanıcı
Merhabalar bu ilme gönül vermiş bir kulum.hüddam konusunda sorunuz sorulariniz olursa yapabiliceğim birşey olursa seve seve yardim etmek isterim.pm atmaniz yeter.rabbime emanet olun

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Merhabalar bu ilme gönül vermiş bir kulum.hüddam konusunda sorunuz sorulariniz olursa yapabiliceğim birşey olursa seve seve yardim etmek isterim.pm atmaniz yeter.rabbime emanet olun
Hüddamlar konusunda bilginizi sınamak durumundayım zira kişilerin size sorular sorabilecegini yardım edebileceginizi demişsiniz.. Sitemiz üyeleri yanlış ve hatalı bilgiler edinsin istemeyiz.. İlk soru benden gelsin size;
Hüddamların görevlendirildigi sırada giydikleri elbise ne renktedir.. (Kendi maddi boyutlarında)
Bu soruya cevap vermenizi acilen bekliyorum.. Hem siteye yeni üyesiniz hemde yardımcı olurum özelden yazın gibi kelimelerle bazı şeyleri kusura bakmayın ama leb demeden leblebiyi anlıyoruz..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ayrıca verdigim soruya cevap verebilirseniz birde kendinize şu soruyu sorun, '''Bu kadar bilgiliyim yardım severim, mümin bir kulum, Allah rızası için yapıyorum bunları peki neden rabbime emanet olun derken Rabb kelimesinin özel hatta kutsal bir isim oldugu için büyük harfle yazılması gerektigini bilmiyorum''' diyin..

İgnas

Kayıtlı Üye
Bence bilginizden bu kadar eminseniz soruları buradan alın,özelden değil.Hiç bir bilgi kimsenin tekelinde değil.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
iyi akşamlar.bu konu hakkında bir kaç soruda ben sormuştum yayınlandı ama şuan göremiyorum acaba yalnış bişimi yaptım diye kaygılandım yada benim bilgisayardamı bir sorun var.:willy_nilly:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
iyi akşamlar.bu konu hakkında bir kaç soruda ben sormuştum yayınlandı ama şuan göremiyorum acaba yalnış bişimi yaptım diye kaygılandım yada benim bilgisayardamı bir sorun var.:willy_nilly:
Sizinle alakalı degil konuları editledim zira Camcam isimli üyemiz açıklama yapmış konu soru cvp şeklini almıştı.. Şimdi sadece verdigim soruya cevap bekliyorum..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Özelden hiçbir üyenin bu gibi tehlike doğurabilecek konularda konuşması doğru değildir. Açık açık sitede bizler gibi paylaşın. En ufak hareket bizlere rapor olarak gelir bunu sakın unutmayın. Özelden yazılmayacak!

tevafuk12

Kayıtlı Üye
Bende bir soru sorayım inşaAllah. Cinlerin sesi nasıl olur kardeşlerim yani şöyle diyeyim konuşması. Normal bir insan gibi mi karşımızda konuşurlar yoksa o konuşmayı kalben mi duyarız. Yoksa bu konuşma şekli kişiye göremi değişir.Bİlgilendiriseniz sevinirm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...