Sıkıntılar bitsin, işler kolaylaşsın...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hiçbir kaynak yada sitede bulamayacagınız özel bir dua paylaşmak istedim sizinle, (Habir ögretisidir..) Elimi attıgım dallar kuruyor diyen kardeşlerimiz biiznillah bu dua ile sıkıntılarından kurtulacaktır..

Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym ya Tevvab Ya Fettah, Elem neşrahleke sadrek. Ve vedagna anke vizreak. Ellezi enkade zahrek..Ve refane leke zikrek.. fe inne meal usri yüsren inne mealusri yüsren, feiza feragte fensab vallahu feiza feragte fensab vallahü billahü feiza feragte fensab, ve ila rabbike fergab.. Sadakallahül aziym-i Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi bi ecmain bi hürmeti Ashabı Bedir, ashabı uhud, ashabı akabe, Ya RABBEL ALEMİN YA AMAN YA AMAN... Rabbena atigna fid dünya hasenetev ve fil ahireti hasenetev ve kina azaben Narr.. AMİN..

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Hiçbir kaynak yada sitede bulamayacagınız özel bir dua paylaşmak istedim sizinle, (Habir ögretisidir..) Elimi attıgım dallar kuruyor diyen kardeşlerimiz biiznillah bu dua ile sıkıntılarından kurtulacaktır..

Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym ya Tevvab Ya Fettah, Elem neşrahleke sadrek. Ve vedagna anke vizreak. Ellezi enkade zahrek..Ve refane leke zikrek.. fe inne meal usri yüsren inne mealusri yüsren, feiza feragte fensab vallahu feiza feragte fensab vallahü billahü feiza feragte fensab, ve ila rabbike fergab.. Sadakallahül aziym-i Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala al-i sahbihi bi ecmain bi hürmeti Ashabı Bedir, ashabı uhud, ashabı akabe, Ya RABBEL ALEMİN YA AMAN YA AMAN... Rabbena atigna fid dünya hasenetev ve fil ahireti hasenetev ve kina azaben Narr.. AMİN..
Çok güzel bir duaymış anlamını bilmiyorum ama okudugum anda büyük bir rahatlama hissettim tanıdık geldi sanki çok önceden okumuşumda hafızamda yer etmiş gibi ellerine saglık Rabbim hepimizin sıkıntılarından kurtarsın inşaallah.

lilith

Kayıtlı Üye
acaba bu duayi bir baskasinin zorluklardan kurtulmasi icin de okuyabilir miyiz yoksa kendimiz icin midir sadece?sacma bir soru olabilir ozur dilerim,ama cevaplarsaniz cok sevinirim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
acaba bu duayi bir baskasinin zorluklardan kurtulmasi icin de okuyabilir miyiz yoksa kendimiz icin midir sadece?sacma bir soru olabilir ozur dilerim,ama cevaplarsaniz cok sevinirim
En geçerli dua zaten dediginiz yöndedir, bir başkası için dua okumamızdır, elbette okuyabilirsiniz belki kendinize okusanız bu derece etki göremezsiniz... Bu yönde Biçok hadis vardır, güzel bir noktaya deyinmişsiniz birçok arkadaşımızada cevap olur bu bilgi inşallah... selam ve dua ile

bade

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun kontejyan kardeşim :)
sanırım hanımlar bu duayı özel günlerinde okuyamazlar çünkü içindekilerin çoğu ayet:)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Allah razı olsun kontejyan kardeşim :)
sanırım hanımlar bu duayı özel günlerinde okuyamazlar çünkü içindekilerin çoğu ayet:)
Ecmain sizdende razı olsun, Kadınlar ve muayyen günlerinde neler yapıp neler yapamayacakları konusunda senedleri ile birkonu açmayı planlıyordum aslında hatırlatmış oldunuz bu sebeple ben size teşekkür ederim.. Bilgi konusunda herkes aynı düzeyde olmadıgından basit bir anlatımla geçmek istemedim bu sebeple uygun zamanda konu açacagım, fakat sizin sorunuza ivedi cevap vermek için söyleyeyim ki özel günlerinizde okumanızda bir sakınca yok okuyabilirsiniz..

solomon

Kayıtlı Üye
Paylaşımın için teşekkür ederim. =) Yalnız bunun Türkçe'sini varsa alabilir miyiz? Çünkü hani ne olur ne olmaz ;)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Paylaşımın için teşekkür ederim. =) Yalnız bunun Türkçe'sini varsa alabilir miyiz? Çünkü hani ne olur ne olmaz ;)
Hadi ne olur ne olmaz derken nasıl birşey kast ettiniz anlamadım, imalı konuşmuşsunuz... Kelimeleri dikkatli okursanız manasını anlamak zor degil, estafurullah el azim el tevvap derken günahlarının bagışlanması dileniyor ilgili esmalardan, diger cümlelerde inşirah suresi mevcut, daha sonrasında en önemli islam cihadlarına katılanların hürmetine sıkıntıların giderilmesi talep ediliyor...

SVLY

Kayıtlı Üye
Teşekkürler,allah razı olsun şu an okadar kötüyümki ağlayarak sitede dolaşırken gördüm.eminim faydası olacak ,hiç bir şey sebepsiz degildir.bu duayı başka neler içinde okuyabiliriz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Teşekkürler,allah razı olsun şu an okadar kötüyümki ağlayarak sitede dolaşırken gördüm.eminim faydası olacak ,hiç bir şey sebepsiz degildir.bu duayı başka neler içinde okuyabiliriz.
Sıkıntınız probleminiz ne içinse, kalbinizde ki huzursuz sebebi ne ise onun niyeti ile okuyabilirsiniz.. Aklınıza gelebilecek hertürlü sıkıntı dersem yeterli olur herhalde, ayrıca ne için üzüldügünüzü bilmememle beraber agladıgınızı belirtmişsiniz hiçbirşey için üzülmeyin, hayattasınız ve saglıktasınız bu en önemli kıymettir bunu unutmayın.. selam ile kalın

cincır33

Kayıtlı Üye

Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym ya Tevvab Ya Fettah, Elem neşrahleke sadrek. Ve vedagna anke vizreak. Ellezi enkade zahrek..Ve refane leke zikrek.. fe inne meal usri yüsren inne mealusri yüsren, feiza feragte fensab vallahu feiza feragte fensab vallahü billahü feiza feragte fensab, ve ila rabbike fergab.. Sadakallahül aziym-i Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi bi ecmain bi hürmeti Ashabı Bedir, ashabı uhud, ashabı akabe, Ya RABBEL ALEMİN YA AMAN YA AMAN... Rabbena atigna fid dünya hasenetev ve fil ahireti hasenetev ve kina azaben Narr.. AMİN..

Öncelikle paylaşımın için teşekkürler;

ama yazımda Estafurullah yazılmıs bu doğru bir yazım mıdır?
estağfirullah diye bildiim için soruyorum.
yoksa bu yazımla mı okuyacağız?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Öncelikle paylaşımın için teşekkürler;

ama yazımda Estafurullah yazılmıs bu doğru bir yazım mıdır?
estağfirullah diye bildiim için soruyorum.
yoksa bu yazımla mı okuyacağız?
Estagfurullah.. En dogru yazımıdır.. okunurkende böyle okunur... Kelime-i tevhidde yer alan La lafzı gibi mana itibari ile tehlikeli boyut oluşturmaz bu sebeple firullah yada furullah sadece sesdeşlerdir..

yağmur82

Kayıtlı Üye
sayın kontejyan çok faydalı dualarla yol gösteriyorsunuz ALLAH RAZI OLSUN.yanlış bilmiyorsam inşirah suresi bu değilmi

repece

Kayıtlı Üye
Güzel bir dua ve manasıda güzel zaten ancak sürekli okunması gerekli olduğunu düşünüyorum.

harunbaba06

Kayıtlı Üye
kaç defa okunmalı hangi zamanlarda okunmalı anlamı nedir?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sıkıntıların bitmesi için içinizden geldiği kadar okumanız yeterlidir. Ama tam usulüne göre yapacaksanız her duanın bir değeri vardır. Paylaşan arkadaş bunu bulabilirse paylaşsın. Çünkü yeni oluşturulan bir dua değil bu ve mutlaka miktarı verilmiştir. Eğer arkadaşımız bu duanın okuma sayısını bilmiyorsa başta da söylediğim gibi istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

düzey

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun evet biraz daha açıklama yapılma imkanı varsa arkadaşın yazarsa seviniriz.