müzik değil subliminal mesaj

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sevgili yavrularım (eşek sıpalarım)

ben size ne diyim bilmemki.

nerenizle okuyorsunuz konuları siz bakayım. amuda felan mı kalkıyorsunuz konu okurken.

bilinç altı telkin ses dosyaları telkin müzikleri subliminal ses dosyası diye anlatmışım ne nedir diye

siz bu güne kadar hiç vivaldinin zayıflattığını duydunuzmu

can atillanın ya da

oohhh ne güzel olurdu müzik dinle zayıfla. müzik dinle deprosyandan kurtul sığarayı bırak

müzizklerin altında alfa boyunta kaydedilmiş telkinler var. yani trans mesajları siz duyamıyorsunuz ama bilinç altınız duyuyor ve tepki veriyor. siz müzik dinlerken bilinç altınız telkinleri dinliyor.

lütfen dikkatli bakın. bu hazırladığım eserlerin amaçı telkin vererek bir sonuç oluşturmak. müzik bahane.

müzik dinlemek isteyen gitsin alsın cdsini dinlesin.

asla siteye mp3 yüklemeyin.

umarım anlamışızdır.

karga

Kayıtlı Üye
ilginc bir seye rastladim paylasmak isterim soyle ki sitenin birinde bu tur basliklar altinda baska mesajlart verilebilecegi endisesinden bahsediyorlar ve hatta diyorlar ki bzi psikologlar bunu hasta sayilarini arttirmada para kazanmak icin kullaniyuorlar...kaldi ki endisem bu degil kisacai bilinc altimin bu gereksiz bilgyi almasi ve muzigi dinledigimde beni muzikteki mesajin degil bilincaltimin yanlis yere goturmesi ...fikriniz nedirÉ

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet bu tür mesajlar altında bu güne kadar yüzlerce farklı mesaj verildi. örneğin bir bir cola şirketi bir sığara şirketi. bir cips şirketi vs vs kişiyi almaya zorlayan mesajlar içeriyorlardı. bu yasaklandı diye söylendi ama hala devam ediyor mu bilemiyoruz. aslında bunu anlamak o kadar zor değil. eğer bir reklam izlediniz sonrasında reklamdaki şeyi alıyorsanız hemen garip şekilde çanınız çektiyse ve bu her reklamı izlediğinizde tekrarlanıyorsa subliminal mesaj içeriyordur.

hasta edici bir subliminal mesaj olduğunu hiç duymadım. zaten yiyecekler içecekler ve ilaçlar yeteri kadar hasta ediyor bu yolu kullanmalarına gerek varmı bilmiyorum.

amerikada bazı doktarların bu yolu kullandığı ve para kazanmak için yaptıklarına dair haberler çıktı. olabilir mesele yöntemde değil onu kullananda tabiki.

zaten subliminallerde müziğin hiç bir önemi yok. bilinç altınızı etkileyen mesaj size kötü bir şey söylüyorsa tabiki sorun var demektir. yapılada bilir elbetteki.

ben mesajlarımda bu konunun uzmanları tarafından hazırlanmış metinleri kullanıyorum. hatta olumsuz olabileceğini düşündüğüm kelimeyide çıkarıyorum.

örneğin zayıflamadaki bir metinde sizin için tüm yiyecekler öldü cümlesi yazıyordu. ben bunu mesaja kaydetmedim tabiki.

1. ölme kelimesi geçiyor çok olumsuz.
2. kişi yemek yemeği kesebilir tamamen.

işin ilimini bilerek ve kötü amaç gütmeden yapıldığında hiç bir sorun olmaz.

güvensiz olduğunuz bir subliminal mesaj görürseniz tabiki dinlemeyin.

hazırlayan kişiye yada kuruma bir güvensizlik hiisediyorsanız dinlemeyin.