Cinler´e karsi atom bombasi mp3.

sanane1976

Banlı Kullanıcı
selamun aleyküm bu sayfayi bayagi bir gezdikden sonra üye olup faydali olmayi karar verdim. Benimde basimdan cok olaylar gecti. 2.5 sene bu varliklar ile ugrastim hatunumu´un hastaligi yüzünden hatta müslümanlari ile görüsme bile yaptim. Kendileri bana geldiler ve hastaligin nasil giderecigimi söylediler ve ayrica bana bir hoca ismi verdiler. O hoca vesilesiyle elhamdülillah iyi oldu. o arada cokda sahtekarlara para yedirdim. bir müddet sonra bana bir arkadasim bir kurani kerim verdi 12 dak. süren bu kurani kerimde belli ayetler belli sayilar ile okunuyor cevremde ne kadar musallat var ise bu MP3 kuran cok iyi geldi ben bile bunlara yardim etdigim zaman bana saldiriyorlar ve bu kuran sesine fazla dayanamiyorlar. Bu MP3 kurani kesinlikle cep telefonu veya pc nerede dinlerseniz dinleyin kulaklik ile dinlendiginde cok daha faydali oluyor. Hatta bir keresinde birisi dinlerken dinledigi aleti duvara sert bir sekilde firlatdi ve sunlari dedi sanki beynime 5000 watt elektrik geldi kesinlikle cok faydali oldugunu biliyorum 1000 lerce kez denenmistir. sabir ederek ve gözler kapali dinlendigi zaman bir atom bombasi etgisi yapiyor. bende musallat varmi yokmu diye süphe duyanlarda dinleye bilirler. ve kendi vücudlari takip etsinler sol kolda uyusma sol parmaklarin karincalanmasi filan olacakdir. Cinler genellikle sol koldan parmak uclarindan vücudu terk ederler. Bu MP3 eger bana mail atarsaniz size yollarim ins. Yada asagidaki linki tiklayip indirebilirsiniz. Amacim sadece faydali olmak birde sizlerden dua almak Allah hepinizin sıkıntılarını gidersin inşallah !!!

LÜTFEN DINLERKENKI HALINIZI VÜCUNUZDAKI KALP SIKISMASI, BAS AGRISI, ÖZELLIKLE SOL KOLUN UYUSMASI VEYA KARINCALANMASI GIBI GÖZLEMLEDIGINIZ HALLERI PAYLASALIM !!!

ASAGIDAKI LINKE TIKLADIGINIZDA ACILAN SAYFANIN EN ALT KISMINDA 10 DAN GERIYE DOGRU SANIYE CALISACAK BITINCE DOWLOAD YAZACAK ONA TIKLARSANIZ ANINDA INDIRECEKDIR INS !!!

INDIRMEK ICIN ASAGIDAKI LINKE TIKLAYIN LÜTFEN:

admin notu link yenilenmeyecektir. Başka forumlarda da gördünüz de indirmeyiniz faydası yoktur

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Kimine göre ümmü sübyan bizim orda tıbırga deniyor anne karnındaki bebegi bogarak öldüren cin.13 yıllık evliyi 5 tane bebegim karnımda öldü allaha şükür 2 tane kızım var ilk 2 bebegi kaybedince eşim bir falcıya gidiyor ve falcı tıbırga oldugunu boyumca muska yapılması gerektigini söylüyor tabi pek dikkate almadık taki 3.ve 4. bebegide kaybedinceyekadar kendi köyümüzün hocasına sorduk böyle bişi olabilirmi diye oda ebced hesabına göre bakıp bana muskayı yaptı takdım ilk kızımı dünyaya getirdim kalbi delik dogdu 4 yaşında ameliyat oldu şükürler olsun gayet iyi.tekrar bir çocugumuz olması için karar verdik amaben muskayı kaybettim başka bir hocadan başka bir muska aldım fakat 1 aylık hamileydim muskayı hamile kalmadan önce takmam gerekiyordu ve bebek 3 aylıktı yine karnımda öldü.2 sene sonra ne hikmetse ben kaybettigim muskayı buldum taktım tekrar hamile kaldım 2.kızım dogdu ama sonraki muskayı yaptırdıgım hoca bana bebegin adını kulagına okumadan bir muskada ona yapılması ve sag koltugunun altına takılması gerektigini söyledi çünkitıbırgalı anneden dogan bebek eksik dogar yani hasta dogar ve bu cin bebegi rahat bırakmaz dogduktan sonrada bogarak öldürebilir koruma altna almamız gerekir dedi ve muskayı yaptırdı 7 yaşına kadar takacak keşke ilk kızımdada bu bilgiyi ögrenmiş olsaydım belkide ameliyatada gerek kalmazdı.bucin bana başka bir tıbırgalı kadın tarafından yeni evlendigim sıralarda musallat edilmiş yeni evliyken yada yeni dogum yapmış birinin yatagına tıbırgalı olan kişi silkelenirse ve niyette kötü ise silkelendigi kişiye geçiyormuş banada öyle yapıldıgı söylendi.bu sorunum hakkında daha fazla bilgisi olan varmı.dualar ve okumalarda konu açtım burdada söyliyeyim küçük kızım uykusunda korkarak uyanıyor ve sabah beşlere kadar uyumuyor acaba bu varlıkla alakalı olabilirmi ben musallat varlıktan tamamen nasıl kurtulabilirim.

sanane1976

Banlı Kullanıcı
İlk etapta bu iş yine iblislerin işine benziyor...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kimine göre ümmü sübyan bizim orda tıbırga deniyor anne karnındaki bebegi bogarak öldüren cin.13 yıllık evliyi 5 tane bebegim karnımda öldü allaha şükür 2 tane kızım var ilk 2 bebegi kaybedince eşim bir falcıya gidiyor ve falcı tıbırga oldugunu boyumca muska yapılması gerektigini söylüyor tabi pek dikkate almadık taki 3.ve 4. bebegide kaybedinceyekadar kendi köyümüzün hocasına sorduk böyle bişi olabilirmi diye oda ebced hesabına göre bakıp bana muskayı yaptı takdım ilk kızımı dünyaya getirdim kalbi delik dogdu 4 yaşında ameliyat oldu şükürler olsun gayet iyi.tekrar bir çocugumuz olması için karar verdik amaben muskayı kaybettim başka bir hocadan başka bir muska aldım fakat 1 aylık hamileydim muskayı hamile kalmadan önce takmam gerekiyordu ve bebek 3 aylıktı yine karnımda öldü.2 sene sonra ne hikmetse ben kaybettigim muskayı buldum taktım tekrar hamile kaldım 2.kızım dogdu ama sonraki muskayı yaptırdıgım hoca bana bebegin adını kulagına okumadan bir muskada ona yapılması ve sag koltugunun altına takılması gerektigini söyledi çünkitıbırgalı anneden dogan bebek eksik dogar yani hasta dogar ve bu cin bebegi rahat bırakmaz dogduktan sonrada bogarak öldürebilir koruma altna almamız gerekir dedi ve muskayı yaptırdı 7 yaşına kadar takacak keşke ilk kızımdada bu bilgiyi ögrenmiş olsaydım belkide ameliyatada gerek kalmazdı.bucin bana başka bir tıbırgalı kadın tarafından yeni evlendigim sıralarda musallat edilmiş yeni evliyken yada yeni dogum yapmış birinin yatagına tıbırgalı olan kişi silkelenirse ve niyette kötü ise silkelendigi kişiye geçiyormuş banada öyle yapıldıgı söylendi.bu sorunum hakkında daha fazla bilgisi olan varmı.dualar ve okumalarda konu açtım burdada söyliyeyim küçük kızım uykusunda korkarak uyanıyor ve sabah beşlere kadar uyumuyor acaba bu varlıkla alakalı olabilirmi ben musallat varlıktan tamamen nasıl kurtulabilirim.
Tıbırga degil Tıbıka cinidir bu.. Daha önce cinlerin yerleşim alanları hakkında site içerisinde yazılarım olmuştu hatırlarsanız TÜRKİYE'DE ençok KAHRAMANMARAŞ civarında oldugunu yazmıştım, bu cinde o yörenin şerli cin hanedanlıgından nevreşler diye tabir edilen grubundandır.. Çok şerlilerdir, aslında cin demek dogru olmaz ifritin ta kendisidir bunlar.. Onlarla mücadele işi bir hayli zordur, muska ile korunma yapılmış demişsiniz yapanın elini öpmek lazımdır zira yazılarla başedilecek cinsten degildir, birçok havas işleminden geçmeniz lazımdır daire çizimi kan bunlara dahildir.. Bu konuda sizi Profesyonel yardım almanız için Urum'a yönlendirebilirim.. Detayları onunla görüşmeniz uygun olacaktır..

Oddie

Kayıtlı Üye
Ben ilk erkek çocuğuna izin verdiklerine şahit oldum uzaktan akrabamızın ilk oğluna dokunmadılar ama sonrasında tam 13 düşük yaptı...

ADHA

Banlı Kullanıcı
Allahım ne kötü birşey.Ya Rabbim Ya Vedud sen şerlerinden koru:boat:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Mp3 içeriğini buraya yazmanız gerekmekte. Hangi dualar var ve adetleri nelerdir?

ADHA

Banlı Kullanıcı
Büyük ihtimalle hıfz ayetleri veya Azabla ilgili ayetler vardır.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Hepsini sırası ve adediyle birlikte istiyorum. Sitede neyin nasıl verildiğini üyelerimizi olası hatalardan korumak için takip etmek zorundayız.

NeZiR

Banlı Kullanıcı
Ben mp3'u indirdim ve dinledim. Baştan sona kadar, hepsi
Kur'an suresidir. Allah razı olsun kardeşim. Güzel bir paylaşım
olmuş. Adetleri ilk sure Fatiha şerif ile başlamiş 3 kez okuyor,
Bazı yerlerde bir surenin ayetleri tekrar ediliyor belli adet ile.
Mesela örnek olarak diyor ki; "mine'l cinnet'i ve nass" .
Bunların adetlerini dinlerken kendiniz de çıkartabilirsiniz.
Velhasil bu sureleri dinlemek için illa da rahatsız olmak
gerekmiyor.Ha Kur'anı açıp sureleri bulup okudunuz aynı
usul ile ha bu mp3 dinlediniz. Çok fark olmaz.
kaçar kez olduğunu anlarsınız.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye

:eek:fftopic: Benim annemde de ümmüsübyan var!! hatta annem evlendiğinde 16 yaşındaymış, beni 32 yaşında doğurabilmiş ancak :banghead: yani ben 16-17 sene sonra olmuşum. 4-5 aylıkken bebekleri karnında boğup düşürtüyorlarmış. (hımm bu arada bana ve anneme de boy muskası yaptırılmış) Hatta ben doğduğumda ağlamıyormuşum!! Beni de öldürmeye çalıştılar herhalde :biggrinjester: (deli deliyi görünce, sopasını saklarmış misali hiç bulaşmamışlar bana:D) Yalnız bildiğim net birşey var nesil atladığı! Yani annemin ananesinde varmış, torununa geçmiş. annemin söylemesine göre de ananesi elvermiş, ama annem hiçbir zaman onları kabullenmek istememiş! Yani annem onları istemediği için böyle bir zarar verdiklerini düşünür halaaa! :Angel_anim: kızın için ancak sen birşeyler yapabilirsin :Angel_anim: korkma! halaaa rahatsızlık duyuyor musun? Yani sana hiçbir şekilde varlıklarını hissettirmiyorlarsa (sadece bir endişe ise senin ki) musallat diye adlandırılamaz!!! Ayrıca eğer ki sana zararı olmuyorsa, evlerimizde yaşayan ve de sana zararı olmayan birtakım varlıklara zarar vermiş olursun ki, asıl tehlike sonra başlar...! Yani sana zararı olmayan bir varlığı da okuma usulü ile yakarsan, işte o zaman o varlığın ailesinden de zarar görebilirsin yani sen kendin için ve kızların için koruyucu birşeyler yap! onlara zarar vermek için değil! Ama faydalanmak istersen forumda çok fazla korunma duaları var belirtmek isterim! Şu an için en iyi korunma yöntemi (senin ve kızın için) Ayet-el Kürs'i ile kızını ve kendini korunma çemberine almak ve bol bol Felak ve Nas surelerini okumak diye düşünüyorum :Angel_anim:
(bana yapılmış olan boy muskası Ayet-el Kürs-i'nin vefki idi yanlış hatırlamıyorsam!) daha profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsan da,
Urum'a özel mesaj at! böyle durumlarda yardımını esirgemez! Bir yol gösterecektir emin ol!

Tıbırga degil Tıbıka cinidir bu.. Daha önce cinlerin yerleşim alanları hakkında site içerisinde yazılarım olmuştu hatırlarsanız TÜRKİYE'DE ençok KAHRAMANMARAŞ civarında oldugunu yazmıştım, bu cinde o yörenin şerli cin hanedanlıgından nevreşler diye tabir edilen grubundandır.. Çok şerlilerdir, aslında cin demek dogru olmaz ifritin ta kendisidir bunlar.. Onlarla mücadele işi bir hayli zordur, muska ile korunma yapılmış demişsiniz yapanın elini öpmek lazımdır zira yazılarla başedilecek cinsten degildir, birçok havas işleminden geçmeniz lazımdır daire çizimi kan bunlara dahildir.. Bu konuda sizi Profesyonel yardım almanız için Urum'a yönlendirebilirim.. Detayları onunla görüşmeniz uygun olacaktır..

Kandan kastın nedir Kontejyan? ben doğunca hemen kurban kesmişler muska takıldıktan sonra! yani benim için kurban kesmelerini hoca istemiş ailemden! Bu sebeple mi oluyor? Ayrıca annem ben doğmadan önce 6 tane, ben doğduktan sonra da 4 tane düşük yapmış bu ifrit yüzünden! benim kardeşim falan yok tekim! Ayrıca bende de böyle bir durum oluşma ihtimali var mı annemden dolayı! Çünkü anneme ananesinden geçmiş bu mahlukatlar!

scorpion1

Banlı Kullanıcı
tamamen muskayla koruma altına alındım başka herhangi bişi yapılmadı yapan hocamızın bir kitabı vardı ve tarihi eser sayılacak kadar eskiydi hatta gerçeginn türkiyede 3 kişide oldugunu söylerdi 1 taneside kendisindeydi bütün ilimleri kaplayan bir kitaptı galiba çünki yıldız nameyede ordan bakardı büyü varmı yokmu onada ordan bakardı sayfalarını çevirirken bile çok dikkat ederdi.kontenjaan hangi cinin hangi yöreye ait oldugunu içeren yazını nerden bulabilirim galiba ben siteye katılmadan önce yazdın hiç gözüme çarpmadı bilgilerin için çok teşekkür ederim.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
sevgili nefertiti bizim ailede ilk bende çıktı bu illet banada boy muskası yapıldı arada rahatsız eden bazı ları var ama bu tıbıka mı yoksa başka bir cinmi tam olarak bilmiyorum.3 yıl öncesine kadar daha kötüydü şu aralar arada bir rahatsızlık duyuyorum onun dışında çok fazlada korkmuyorum endişelendigim kızımdı geceleri rahatsızlık duyuyordu uyumuyor ve aglıyordu kontenjanın yazdıgı bir dua var onu okuyorum dün birazdaha rahattık.teşekkür ederim yalnız egilim yani bir çok insan bunun saçma oldugunu düşünüyor oysaki ben hangi bebegin dogacagını ultrason resimlerinde bile anlamıştım geç olmuştu ama sonradan fark ettimki ölen bebeklerin ve dogan çocuklarımın görüntüleri farklıydı.

sanane1976

Banlı Kullanıcı
selamun aleyküm bu sayfayi bayagi bir gezdikden sonra üye olup faydali olmayi karar verdim. Benimde basimdan cok olaylar gecti. 2.5 sene bu varliklar ile ugrastim hatunumu´un hastaligi yüzünden hatta müslümanlari ile görüsme bile yaptim. Kendileri bana geldiler ve hastaligin nasil giderecigimi söylediler ve ayrica bana bir hoca ismi verdiler. O hoca vesilesiyle elhamdülillah iyi oldu. o arada cokda sahtekarlara para yedirdim. bir müddet sonra bana bir arkadasim bir kurani kerim verdi 12 dak. süren bu kurani kerimde belli ayetler belli sayilar ile okunuyor cevremde ne kadar musallat var ise bu MP3 kuran cok iyi geldi ben bile bunlara yardim etdigim zaman bana saldiriyorlar ve bu kuran sesine fazla dayanamiyorlar. Bu MP3 kurani kesinlikle cep telefonu veya pc nerede dinlerseniz dinleyin kulaklik ile dinlendiginde cok daha faydali oluyor. Hatta bir keresinde birisi dinlerken dinledigi aleti duvara sert bir sekilde firlatdi ve sunlari dedi sanki beynime 5000 watt elektrik geldi kesinlikle cok faydali oldugunu biliyorum 1000 lerce kez denenmistir. sabir ederek ve gözler kapali dinlendigi zaman bir atom bombasi etgisi yapiyor. bende musallat varmi yokmu diye süphe duyanlarda dinleye bilirler. ve kendi vücudlari takip etsinler sol kolda uyusma sol parmaklarin karincalanmasi filan olacakdir. Cinler genellikle sol koldan parmak uclarindan vücudu terk ederler. Bu MP3 eger bana mail atarsaniz size yollarim ins. Yada asagidaki linki tiklayip indirebilirsiniz. Amacim sadece faydali olmak birde sizlerden dua almak Allah hepinizin sıkıntılarını gidersin inşallah !!!

LÜTFEN DINLERKENKI HALINIZI VÜCUNUZDAKI KALP SIKISMASI, BAS AGRISI, ÖZELLIKLE SOL KOLUN UYUSMASI VEYA KARINCALANMASI GIBI GÖZLEMLEDIGINIZ HALLERI PAYLASALIM !!!

ASAGIDAKI LINKE TIKLADIGINIZDA ACILAN SAYFANIN EN ALT KISMINDA 10 DAN GERIYE DOGRU SANIYE CALISACAK BITINCE DOWLOAD YAZACAK ONA TIKLARSANIZ ANINDA INDIRECEKDIR INS !!!

INDIRMEK ICIN ASAGIDAKI LINKE TIKLAYIN LÜTFEN:

http://www.file-upload.net/download-2111168/Hastalar-icin-devamli-dinle.mp3.html[URL="http://www.speedshare.org/download.php?id=A3F6CFB111"][/URL]

ALTERNATIF LINK INDIRMEDE PROBLEM YASAYANLARA

http://www.2shared.com/file/10294136/91664a07/Hastalar_icin_devamli_dinle.html

Sammy

Kayıtlı Üye
Verilen ikinci link çalışıyor.Ben mp3 ü dinlerken sol kolum da hissettiklerim sağ kolumdan farklıydı tam bir karıncalanma yoktu,hafif bir ağrı vardı dinlerken halsizleştim hala halsizim uykum geldi halbu ki uykumu almıştım başım biraz ağrıdı şu an içimde bir yorgunluk var.Mp3 çok güzel tavsiye ederim

kullanıcı11

Kayıtlı Üye
link çalışmıyor arkadaşlar daha önceden indiren oldumu tekrar göndermesi mümkünmüdür ?