Cinler´e karsi atom bombasi mp3.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
annemin 3 bebgi düşmüş ama annem bu anlattıgınız cinin şeklini gördüğünü söylüyor hani siz gördünüzmü şeklini düşüklerden sonra ben olmuşum ama bende görmemiş zannedersem ama ne muska yapıldı anneme nede başka bir şey yanlız bol bol kuranı kerım okumuş hatta annem bunların tiplerini bile anlattı bir ara yatıyormuş üstüne filan gelmiş uzun boylu baştan ayağa simsiyah bişeyler diyordu bir annem görmüş millet kalktı geldi kuran okudu diyordu üstüme hala aynı sonunda gitti filan dedi
bunu şu yüzden anlattım yukarda bır yerde anemdede var lafı geçti acaba bende olma ihtimali varmı???

albuena

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu mp3 e ihtiyacım var şuan hata veriyor. Önceden indirmiş olan arkadaşlar bana ulaşabilirse gerçekten çok mutlu olurum.

kajmer

Kayıtlı Üye
link bozuk nerden alabilirim yada linki yenileyebilirmisiniz

bilgi

Kayıtlı Üye
Selamaleyküm, :eek:fftopic:
Benim 5 tane cocugum vefat etti ilk oglum 19 aylikken 2. kizim 19 aylikken 3. oglum 7 aylikken 4.cocugum karnimda. 5.cocugum 6 aylikken vefat ettiler(dogduktan sonra). Ilk 3-4 ay normal daha sonra nefes alamayip boguluyorlarmis gibi olup morariyorlar , uzun aylar sonra nefes alamayip (Bogulup )ölüyorlar. tibben yapilmayan islam kalmadi haehangi bir tatmin edici netice alamadik. gitmedigimiz hoca kalmadi bircogu sadece para pesinde idi. Kaynanamin da tam 7 cocugu böyle vefat etmis. ümmü sübyan ,tibirga, v.s ne olabilir bilgisi olan varsa Allah rizasi icin yardim etsin. Selamaleykum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Selamaleyküm, :eek:fftopic:
Benim 5 tane cocugum vefat etti ilk oglum 19 aylikken 2. kizim 19 aylikken 3. oglum 7 aylikken 4.cocugum karnimda. 5.cocugum 6 aylikken vefat ettiler(dogduktan sonra). Ilk 3-4 ay normal daha sonra nefes alamayip boguluyorlarmis gibi olup morariyorlar , uzun aylar sonra nefes alamayip (Bogulup )ölüyorlar. tibben yapilmayan islam kalmadi haehangi bir tatmin edici netice alamadik. gitmedigimiz hoca kalmadi bircogu sadece para pesinde idi. Kaynanamin da tam 7 cocugu böyle vefat etmis. ümmü sübyan ,tibirga, v.s ne olabilir bilgisi olan varsa Allah rizasi icin yardim etsin. Selamaleykum.
Başınız sağolsun. Tıbben yapılan kontrollerde varılan teşhis neydi? Yani anladığım kadarıyla bir teşhis konulmuş fakat tedavi yöntem veya yöntemlerinde istenen sonuç alınamamış doğru mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir anne hamileleik döneminde çocukşlarını etkilediğini bilir. fakat ne kadar etkilediğimizi bilmiyoruz aslında. yazdıklarınızı okuyunca bir danışanımla yaptığım çalışma aklıma geldi. anne karnına geri götürdüğümde. sürekli nefes alamadığından bahsetti . nedednini sorguladığımızda anne kızınca nefesini tutuyordu. danışanım ölmemişti ama sakat kalmıştı.

habib

Kayıtlı Üye
Kardesim, cocuklarin kalp damarlarini kontrol ettirdiniz mi?
Kalp damarlari ters oluncada bu sekilde vakalar oluyor...

Yukardaki mesaj bilgi kardesim icin yazildi...

La-edri

Kayıtlı Üye
Allah sifa versin bilgi,

Tipda "cocukölümü" diye bir gercek vardir,bilgi kardesimin anlatigi olay cok olur, bebekler ya ilk aylarinda ölür yada anakarninda ölür, tipp sebeb bulamaz sebebte yoktur,
Umur..'un dedigi olay ise cok zor bir sey, anakarnindaki bebek anne gibi nefes almaz,haliyle kadin ara ara nefes tutsada bu cocugu öldürmez yani sebeb olma ihtimali düsüktür,sakatlik vsa yani bu cok zayif bir sebeb, niye diye soracak olursaniz, nasil nefesimizi tutugumuzda organlarimiz nefes almaya devam ediyor ise, hatta bayginlik esnasinda organlar nefes aliyor ise karindaki bebek de böyledir, ara ara nefes kismak cok zayif bir etgen..
Biz ölmüs bayandan canli bebek ciktigini gördük..
Ama tipda "cocukölümü" diye bir olay vardir, genelde cocuklar ya anakarninda ölür aniden, yada dogum sonrasi ilk aylarda,morarir kalir yani nefes sykintisi vsa.Ve tip bu konuda caresizdir, bu tip dosyalar "cocukölümü" altinda katagorize edilir.Ve bir ailede 4-5-7 bebek kaybi cokkez görülmüstür.Bilgi arkadasim, ben sizin saglik sorununuz oldugunu zannetmiyorum,Allah'dan sabir dilerim,Insallah nasib olur annelik.

focus

Kayıtlı Üye
benimki yaşanmış bir örnek
eger gücünüz varsa bir adak ta bulunun misalen dogacak çocuğum yaşar ise yedi yaşına kadar her yıl 1 kurban kesip Allah rızası için dagıtacağım diyin. ilk yaşını geçince kesilen kurbanın kanını alnına sürün 7 yaşında son kurbanı kesin,
rabbim elbet bu niyetlerinizi görür amellerinizi bilir, ve dilerim size Allahı tanıyıp bilen ve iman sahibi hayırlı bir evlat nasip eder.

bu mp3'lerde subniminal mesajlar olma ihtimaline karşı uyanık olmak gerektiğine inanıyorum, ben birinde analiz edince çok acayip şeyler duydum.
tavsiyem araştırıp öyle dinleyin yada kendiniz kuran-ı kerim hatmi dinleyin.

ha şunuda söylemeliyimki;
kurban adagı yaşanmış bir hayat hikayesidir.
ve herşey de bir hayır arayın, emin olunki bulacaksınız.
dualarımız sizlerle.

gulberk

Kayıtlı Üye
benimki yaşanmış bir örnek
eger gücünüz varsa bir adak ta bulunun misalen dogacak çocuğum yaşar ise yedi yaşına kadar her yıl 1 kurban kesip Allah rızası için dagıtacağım diyin. ilk yaşını geçince kesilen kurbanın kanını alnına sürün 7 yaşında son kurbanı kesin,
rabbim elbet bu niyetlerinizi görür amellerinizi bilir, ve dilerim size Allahı tanıyıp bilen ve iman sahibi hayırlı bir evlat nasip eder.

Annemin de abim ve benden önceki 3 bebeği vefat etmiş ; tıp ölümlere çaresiz kalınca hocaya gitmişler ve sübyanlısın denmiş. İlk doğana 7yıl kurban kesilsin ve eski isimler konulsun diye tavsiye edilmiş..

glfm

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler..umarım faydasını görürüz..

pardon arkadaşın açıklaması dikkatimi çekti " subniminal mesajlar" demiş,mp3lemi ilgili bu dediğiniz.yani yanlış şeylermi olabilir acil cevap lütfen çünkü mp3 indirdim ve dinleme konusunda karar veremedim...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
pardon arkadaşın açıklaması dikkatimi çekti " subniminal mesajlar" demiş,mp3lemi ilgili bu dediğiniz.yani yanlış şeylermi olabilir acil cevap lütfen çünkü mp3 indirdim ve dinleme konusunda karar veremedim...
Olabilir demiş ve doğru demiş. Bizzat yönetim tarafından yüklenmeyen hiçbir şeye kefil değiliz. Bunları tek tek filtrelemek veya beyin frekansımızı değiştirip (bir nevi self hipnoz) dinlemek ve süzmekle uğraşamayız hak verirsiniz ki. Çok gerekir, çok önem arz eder bu filtrelemeyi yaparız elbette ama bu tür üye paylaşımlarına biz kefil olmuyoruz. Yanlış anlaşılmasın, üyelerimize güvenmiyoruz demiyoruz ama paylaşım yapanlar da kim bilir nereden buldular da paylaşıyorlar. Anlayacağınız sadece mp3 formatı değil, hangi formatta olursa olsun yönetim '' GÜVENİLİRDİR '' ibaresi koymadığı sürece yönetim bu paylaşıma kefil değil demektir. Kaliteli ve iyi forumlar.

akroniom

Kayıtlı Üye
sanane1976 arkadaşım gittiğin hocanın adresini bana özeldenorum verebilirmisin bekliy

aykırı

Kayıtlı Üye
Ya bişey sormak istiyorum . Bende onların benimle irtibatta olduklarını düşünüyorum . sağ omzuma oturuyorlar sanırım fal baktığımda veya onları düşündüğümde sülyet halinde gölgeler görüyorum sizce sağ koluma oturmaları olabilitesi yüksek bişeymi yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşkrler. bunu denicem tekrar teşkr edrm .

gümüş

Kayıtlı Üye
Bebeklerini kaybedenler için baş sağlığı diliyorum.
Okurken ben de hatırladım, kısa adı ABÖS ( ani bebek ölümleri sendromu)
Tabii neden %100 budur demiyorum ama buna dikkat eden tanıdıklarım var ve onlar gecmiste dolaylı olarak yaşamışlar bu gibi olayları.

ANİ BEBEK ÖLÜMÜ SENDROMUNA İLİŞKİN RİSK ETMENLERİ:
Araştırmacılar, ani bebek ölümü sendromunun nedenini bilmemelerine karşın, olasılığı artıran etmenleri tanımladılar:

Yüzükoyun uyuyan bebekler
Sigara dumanına maruz kalan bebekler
Anneleri gebelik döneminde sigara içenler
Anneleri ilk hamileliği sırasında 20 yaşından küçük olanlar
Anneleri doğum öncesi sağlık bakımı için hiç başvurmayanlar ya da geç başvuranlar
Erken doğan ya da düşük doğum ağırlıklı bebekler
Kış aylarında doğanlar
Erkek bebekler

RİSK AZALTMANIN YOLLARI:
Ani bebek ölümü sendromunu önlemenin güvenli bir yolu olmamasına karşın, riski azaltabilecek önlemler şunlardır;
Bebekleri sırtüstü yatırmak
Doğumdan önce iyi bir sağlık bakımı
Sigara içilmeyen bir çevre
Sert bir yatak
Bebeğin altına yastık ya da battaniye gibi yumuşak malzemeler yerleştirmemek
Bebeği çok sıcak ortamda bulundurmamak (giydirerek, örterek ya da aşırı sıcak bir odada yatırarak)
Rutin kontrolleri ve aşıları yaptırmak
Hafif bir hastalıktan sonra bile bebeği birkaç gün yakından gözlemlemek

İlgililer için alıntıdır, aklınızda olsun

eylul1

Kayıtlı Üye
kısmet kapatan bir cin de var mıdır acaba bilgisi olan var mı ? garip bi şekilde sanki biri beni takip edip ya beni çirkin gösteiyor yada soguk bilmiyorum herkes benden uzaklasıyor...

lost66

Banlı Kullanıcı
kardeş evinde bakara suresini ve yasin suresini mp3 olarak dinle yada oku sesli o eve bi daha gelmezler! tabi bir çok dua var!