zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası klasik

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası klasik

zayıflamak istiyorsanız her sabah kalktığınız da bu mesajı dinleyebilirsiniz
geçe yattıktan sonra uyku sırasında dinleyebilirsiniz.

biraz uyuşukluk yapabilir ama bir trans etkisi olduğu için normaldir.

arabada dinlemeyin ocağınızda yemek varken dinlemeyin uyuya kalma riskiniz olduğu hiç bir durumda dinlemeyin

Buradan indirebilirisiniz

hazırlayan: Urum

majeste

Kayıtlı Üye
Bu çok güzel olmuş Urum ellerine sağlık.

Ayrıca sorum var, bunları işyerinde genele dinletmem de sakınca var mı? depresyon için olanı arada ofis geneline dinletiyorum da.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ofiste dinletmeyin insanlar uyuyakalabilir evlerinde dinlesinler

spring

Kayıtlı Üye
bende dinlemek istiyorum ama, karşıma başka bir üyenin yazdığını değiştirmeye çalıştığınızdan izin verilmiyor gibi bir uyarı çıkıyor.. yardımcı olabilir misiniz?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Orada eklenmiş dosyaya tıklayın ve indirin. Öyle bir uyarı yapmamalı.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Benim kg iyi gibi ama , biraz daha zayıflamak istiyorum fakat beceremiyorum. Herdefasında kendimi yemeğe veriyorum. Bununla nasıl baş edeceğim ben.? Tam diyete giriyorum, içimde milyonlarca ses aç oldugumu hatırlatıyor sanki bana. Psikolojikmidir anlayamadım. Kendime nasıl hakım olmam gerekir.? Başka şeylerle ugraşmayıda deniyorum ama olmuyor :) lütfen bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim ayrıca, bu ses dosyasınıda hergün dinliyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çaba sarf ederek bişey yapamazsınız. bilinç altı çalışmaları bu yüzen çok önemli. bu altarnatif bir yol. dinlemeye devam edin. zamanla bazı şeyler kontrol altına alınır. sorununuz. içinde başka bileşkeler varsa size özel bir çalışma yapılarak sorun ortadan kaldırılabilir. ses dosyasının için birden fazla soruna yönelik telkinler bulunmamaktadır. belli bir süre devam edin dinlemeye özellikle uyurken dinleyin. mümkünse siz uyurken açık kalsın.

yine bir değişme olmazsa özel mesaj ile haberi verin. ne yapabilirz bakalım.

reidikonto

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYIL, Teşekkür ederim. Söylediginizi yapacağım.Inşallah işe yarar.

htc_gzm

Kayıtlı Üye
teşekkürler
bu müziğin kimin olduğunu da yazabilir misiniz? çok tanıdık

Adramelech

Kayıtlı Üye
Benim kg iyi gibi ama , biraz daha zayıflamak istiyorum fakat beceremiyorum. Herdefasında kendimi yemeğe veriyorum. Bununla nasıl baş edeceğim ben.? Tam diyete giriyorum, içimde milyonlarca ses aç oldugumu hatırlatıyor sanki bana. Psikolojikmidir anlayamadım. Kendime nasıl hakım olmam gerekir.? Başka şeylerle ugraşmayıda deniyorum ama olmuyor :) lütfen bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim ayrıca, bu ses dosyasınıda hergün dinliyorum.

Sorunun sadece irade ile ilgili, ya ben? Ben tek öğün yiyorum ve kilo aldırıyor. Az ve sık yemem gerekiyor fakat bu da bana uymuyor. Beceremiyorum...

schutze07

Kayıtlı Üye
ben üç bilinçaltı ses dosyasınıda indirdim üçü de çok güzel mp4 playerdan bütün parçaları sildim sadece üç ses dosyası var ve vakit buldukça dinliyorum çok teşekkürler Urum

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Sorunun sadece irade ile ilgili, ya ben? Ben tek öğün yiyorum ve kilo aldırıyor. Az ve sık yemem gerekiyor fakat bu da bana uymuyor. Beceremiyorum...

Öncelikle yapamıyorum olmuyor beceremiyorum vb.. kelimeleri literatürünüzden kaldırmalısınız.:)Çünkü siz böyle düşünüp bunu dile getirdikçe malesef yapmış olduğunuz hiçbir çalışmada başarılı olamazsınız.Şu da var çoğu zaman bunları farkında olmadan yapıyoruz.İstediğimiz şeyleri bile olumsuz cümleler kurarak dile getiriyoruz.Örn:.....olmasını istemiyorum gibi..:DYapmamız gereken ilk şey kendimizi sevmek ,kabullenmek güvenmek ve yaptığımız işe herşekilde inanmaktır.Sadece pozitif düşünmeye odaklanmalıyız ne kadar çok pozitife odaklanırsak o kadar çok pozitifi hayatımıza çekmiş oluruz.Bu sadece kilo vermek için geçerli değil tabi ki hayatın her alanında uygulanması gereken bir kuraldır.Umarım açıklamalarım biraz olsun yardımcı olmuştur.

Sevgi ve Işıkla kalın..

yosun_kokusu

Kayıtlı Üye
gerçekten bu müziklerle kilo vern varmı çok ilginç bende deniyorum ama daha bi sonuç alamadım

Adramelech

Kayıtlı Üye
Öncelikle yapamıyorum olmuyor beceremiyorum vb.. kelimeleri literatürünüzden kaldırmalısınız.:)Çünkü siz böyle düşünüp bunu dile getirdikçe malesef yapmış olduğunuz hiçbir çalışmada başarılı olamazsınız.Şu da var çoğu zaman bunları farkında olmadan yapıyoruz.İstediğimiz şeyleri bile olumsuz cümleler kurarak dile getiriyoruz.Örn:.....olmasını istemiyorum gibi..:DYapmamız gereken ilk şey kendimizi sevmek ,kabullenmek güvenmek ve yaptığımız işe herşekilde inanmaktır.Sadece pozitif düşünmeye odaklanmalıyız ne kadar çok pozitife odaklanırsak o kadar çok pozitifi hayatımıza çekmiş oluruz.Bu sadece kilo vermek için geçerli değil tabi ki hayatın her alanında uygulanması gereken bir kuraldır.Umarım açıklamalarım biraz olsun yardımcı olmuştur.

Sevgi ve Işıkla kalın..

Az ve sık yemek benim yaşamıma uymuyor. Okul vesaire... Düşüncemle alakalı değil yani...

Illuminati

Kayıtlı Üye
Ben bunu indirdim fakat GİF dosyası olarak gözüküyor her hangi bir mp3 playerda da açamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
gıf olarak inemez gif resim dosyasıdır. yanlış bir yere tıkladığınız için resmi indirmiştir.

Illuminati

Kayıtlı Üye
Kaydederken de GİF dosyası olarak geçiyor ama boyut olarak müzik dosyası.

Adramelech

Kayıtlı Üye
İndirme yöneticinizde bir sorun olabilir illuminati. Kaydettiğiniz dosyanın uzantısını .wav yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer uzantılar değişmiyorsa herhangi bir dosyayı açıp sol üstten görünüm>klasör seçenekleri> 2. dizindeki biinen dosyaların uzantılarını gizle şıkkının kutucuğunu boşaltmanız yeterli.

Illuminati

Kayıtlı Üye
Eğer uzantılar değişmiyorsa herhangi bir dosyayı açıp sol üstten görünüm>klasör seçenekleri> 2. dizindeki biinen dosyaların uzantılarını gizle şıkkının kutucuğunu boşaltmanız yeterli.

Bunu uyguladıktan sonra dosya xxxxx.mp3.gif olarak gözüktü gifi atıncada düzeldi ses dosyası olarak gözüktü. Yardımınız için teşekkür ederim. :)