VEHUIAH (1.melek)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İsterseniz dünyanın en büyük devrimcisi olun,başkalarının inançlarına 'saygı' duymadığınız sürece doğruyu bilseniz dahi kendinizi dinletemeyeceksiniz.

codzombi

Kayıtlı Üye
söylediklerinin tamamı zırva

neye dayatıyorsun, ben inancıma dayatıyorum, islamiyete inanmıyorsan söylediklerime inanmak zorunda değilsin, ben islamiyetteki yerinden bahsettim.

ve benim inancıma göre sen şu anda zırvalıyorsun.

Müslüman olmadığı düşünerek doğru kaynaklardan tarih kitaplarını okumanı tavsiye ederim. hz süleymanı öncesini ve sonrasını, ibrahimi, musa yı, ki musa bizim inancımıza göre büyünün karşısında en çok savaş vermiş peygamberdir. insanlığa tek karşı olan iblistir bu kadar kısa bir bilgi bile size büyünün kaynağı olan herşeyin iblise gittiği gerçeğini verir.

ben bildiğimden vazgeçmem sabaha kadar anlatsanda benim için tek gerçek vardır ve değişmeyecektir. sanırım sizin de öyle.

senin inancın neye dayanıyor ? hanif dinine dayanmıyor mu ? yoksa başka bir inanca mı dayanıyor ? yeni baştan din mi geldi ? daha fazla beni zorlama , uyarı alıyorum başkaları çok rahatsız oluyor sonra açıklamalarımdan. tanrı akıl fikir versin , sabaha kadar anlatmam zaten ne uğraşacağım , akıllıya tek laf anlatsan hemen anlar , cahile 1000 tane laf anlatsan yine anlamaz. hadi git işine troll mudur nedir.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Yazının altında ilintili bir ek var sadece birinci ve ikinci dosya denmiş ama,indirdiğim mp3 eki görüntü olmayan resim olarak iniyor.İndirebileceğiniz varsa yardımcı olabilir mi?