Bir kişin rüyasına girmek için(Ya Basiru Ya Habir)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
ya o değil de ben aslında bu gece yapmak istiyorum lakin adetim ama yapmakta istiyorum sizce yapsam sorun olur mu?

Durdurulamaz bir istek. Yapınız lütfen, bu gece olmazsa olmaz, olmak zorunda. Belki bu gece olmazsa anayasada cezası falan vardır , yapın da ben de kafaya takmaktan kurtulayım sizin adetinizi.
:):):):) Muhteşem bir diyalog,hem nezaket ,hem espri ,hem tatlı tatlı dokundurmalar:)
Yokki;ya inşallah yapmışsınızdır,özel gününe bile sabırsızlık gösteren ilk size şahit oldum:)
Bu tip okumalar her zaman tek gecede de sonuç aldırmaz zira bu denli sabırsızlığa gerek yok.Abdestsizde olmaz,o yüzden özel zamanınızın bitmesini beklemek doğrusudur.Geç olsun güç olmasın.

yokki

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
evet madasin çok esprili aslında haklı biraz da :) ben denedim ama olmadı. çünkü karşımdaki kişinin uyumadğı zaman dilimi gece. ama özel halim bitsin temiz abdestli ve o sureyi ezberleyerek yapacağım. bakalım hayırlısı :)

Linux

Kayıtlı Üye
Yusuf / 101 : رَبِّ قَدْ آتَيْتَنِي مِنَ الْمُلْكِ وَعَلَّمْتَنِي مِن تَأْوِيلِ الأَحَادِيثِ فَاطِرَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ أَنتَ وَلِيِّي فِي الدُّنُيَا وَالآخِرَةِ تَوَفَّنِي مُسْلِمًا وَأَلْحِقْنِي بِالصَّالِحِينَ
Anlamı: Rabbim! Gerçekten bana mülk verdin ve bana sözlerin yorumunu öğrettin. Ey gökleri ve yeri yaratan! Dünyada ve ahirette sen benim velimsin. Benim canımı müslüman olarak al ve beni iyilere kat.

Froents

Kayıtlı Üye
Gerçekten etkili bir uygulama tavsiye ediyorum :) Bir kaç yıl önce ezberleyip denemeye koyulmuştum olumlu sonuclar aldım almayada devam ediyorum..
Daha okumadan önce başardığınızı varsayarak ve içten bir niyet ile yapmanız daha iyi olucaktır.
Diğer tavsiyem 1-2 gece yapıp bırakmayın bir süre devam edin emin olun karşı taraftan bir şekilde haber gelicekir.
kendinizin bir insanı sürekli gördüğünüzü düşünün mesela, tabiki kişiden kişiye yine değişirde
Mesela ben şöyle düşünürdüm
1.gün rüyama girdi (tesadüf)
2.gün girdi (hmmm ilginç )
3.4.5.gün girdi artık neler oluyor gibi takıntı haline getirirdim.
Daha sonraki günlerde zaten bir şekilde karşı taraf ile iletişim haline geçerdim tabi gördüklerime bağlı olarak...
İlk denediğim insanda 3. gün okudugum geceden sonra mesaj almıştım ''rüyamda gördüm seni çok güzeldi denize gidiyorduk vb (kısa geçiyorum)fakat o gün cin geldi çok korktum ''
İkinci denediğim insan ile ayrıydık ve 4.günde bir mesaj aldım - Anılarıımızın aklına gelmesi görmesi vb gibi duyumlar duydum daha sonra zarfladım seni rüyamda görüyordum her gece dedim oda bahsetmeye başladı fakat ayrıntıya girmedi ısrar ettim biraz fakat yinede girmedi (artık neler gördü muamma) :)
Benim tecrübelerim bu kadar tekrardan teşekkür ediyorum :)

rebaka

Kayıtlı Üye
Bu esmaların yerine başka esmakar okusak yatarken olurmu?

Ü

Üye silindi 62166

Vay arkadaş böyle bir şey var mı :) Aklıma inception filmi geldi.:)

Hopemore

Kayıtlı Üye
Niyetinizi ederek 41 defa Ya Basiru Ya Habir münacatül ulviye vel Esma bi hürmetin dedikten sonra besmele çekerek yataga yatınız kimse ile konuşmayın uyuyana kadar sürekli
Rabbi kad ateytenı minel mülki ve allemtenı min te'vılil ehadıs fatıras semavati vel erdı ente veliyyı fid dünya vel ahırah teveffenı müslimev ve elhıknı bis salihıyn... ayetini tekrarlayınız Rüyanızın egemenligi sizde artık o artık bir rüya degil rüya aleminde gerçekliginiz.. selam ve dua ile..

teşekkür ederim paylaştığınız bilgi için küçücük bir sorum olacaktı bu kişi gördüğü rüyaları asla hatırlamayan birisi, beni gördüğündede hatırlamama gibi bir ihtimali var mı

angel85

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben bu işlemi dün gece yaptım, çok ilginç bir şey başıma geldi:) sizinle de paylaşmak istedim. Denildiği şekilde işlemi yapıp uyudum niyetim sevdiğim kişinin rüyasına girmekti. Rüyamda erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı ile sevgiliydim baya mutluyduk bir deniz kenarındaydık çok iyi hatırlıyorum rüyayı. Normalde rüyalarımı çok zor hatırlarım. Sabah uyandığımda bu kişiden bana mesaj gelmişti. Görünce şok oldum:)

sibelya

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben bu işlemi dün gece yaptım, çok ilginç bir şey başıma geldi:) sizinle de paylaşmak istedim. Denildiği şekilde işlemi yapıp uyudum niyetim sevdiğim kişinin rüyasına girmekti. Rüyamda erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı ile sevgiliydim baya mutluyduk bir deniz kenarındaydık çok iyi hatırlıyorum rüyayı. Normalde rüyalarımı çok zor hatırlarım. Sabah uyandığımda bu kişiden bana mesaj gelmişti. Görünce şok oldum:)
sevdiğin kişi erkek arkadaşının yakın arkadaşımıydı yoksa hedef mi şaştı ?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ben deneyeceğim umarım yarım bırakmam bu arada hedef neden şaşar