Altın Üçgen Şifa Çalışması

glamour

Kayıtlı Üye
Sevgili origanum, bu uyumlamayı almayı çok isterim.Biz bekleriz yaz sonunu :)

nalper

Kayıtlı Üye
benim niyetim sadece şifa vermek annem hasta ve hastalığı bulunamıyor 11 yıldır bu hastalığı çekiyor benim amacım annemi iyiletirmek annem için herşeyi yaparım..

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
benim niyetim sadece şifa vermek annem hasta ve hastalığı bulunamıyor 11 yıldır bu hastalığı çekiyor benim amacım annemi iyiletirmek annem için herşeyi yaparım..
Öncelikle geçmiş olsun... Sizi az çok anlayabiliyorum. Benim de annem hasta. Meme kanseri tedavisi görüyor. Onun acı çektiğini bile bile, hiç bir şey yapamamanın verdiği üzüntünün ne demek olduğunu biliyorum. Anneme biraz olsun yardımcı olabilmek için Reiki üzerinde çalışmaya karar verdim bir süre önce. Eğer imkanınız varsa sizde böyle bir şey yapabilirsiniz...

origanum

Yönetici

Bunun için altın üçgen yetmez, reiki master olup üstüne gümüş mor alev ile şifa verilmesini tavsiye ederim. Üstüne başka enerjiler de kombine edilmeli tabiki. Ama bu seviyeye gelmek de zaman alır.

nsnnsn

Kayıtlı Üye
isis nedir acaba yada kimdir burasını anlayamadım. Teşekkr edrim

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
İsis, Osiris'in (aynı zamanda karısıdır ), Nephthys ve Set'in kardeşidir, Nut ve Geb'in kızları ve çocuk Horus'un annesidir. Bazı kaynaklara göre Anubis de İsis ile Osiris'in oğludur.
Mısır tarihinin başından sonuna kadar, İsis, Mısır'ın en büyük tanrıçası olmuştur. Yararlı bir tanrıçadır ve sevgisi tüm yaşayan canlıları kapsayan bir annedir.
Bir çift boynuzun arasında güneş diski bulunan akbaba şeklinde bir şapka giymiş kadın olarak gösterilir. Çok seyrek olarak, bir çift koç boynuzu ya da Ma'at tüyü ile beraber Güney ve Kuzey çift tacını giyer.
İsis, büyük bir büyücü ve büyü yeteneklerinin kullanması ile meşhurdur.Örneğin, ilk kobrayı, onun zehirli ısırığını kullanarak Ra'ya gizli ismini itiraf ettirmek için yaratmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 1442

Alıntıdır.

AJA

Elit Üye
Bu eski çalişmalardan biri bildiğim kadarıyla,yan, şuan da yapılmıyor,iyi forumlar :)

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
bende rüyamda böyle bişeyler görmüştüm.bir üçgen onun üzerinde ters üçgen.yani birinin ucu yukarı birinin aşağıya bakıyordu.ve etrafında harfler vardı.şimdi konuyu görünce hatırladım.bi alakası varmıdır acaba?

Agron

Banlı Kullanıcı
ılk medıtasyon yöntemını denedım.. ancak.. alltın ucgen gozukuyor. ama ılk denemede gormem normalmı yoksa burda okuyup o nıyetle basladıgım ıcınmı gordum? bı sorum daha var.. altın ucgenı bı kaç sanıye baktıktan sonra yavasca kararak kayboldu. ve bı anda mide bulantısı hıssetım bnun sebebı ne olabılrı ?

Fehu

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim değerli URUM. Kendim için değil henüz tanıştığım ama aniden hastalanan biri için deniyorum. Cok çok amatörüm. Uyumlamayi yapmaya çalışırken alnım öyle pit pit atti ki delineceginden korktum. Ama üçgeni tam olarak hayal edemedim bir türlü.. Mor/pembe/kırmızı ışıklar gordum. Bunlar benim aura rengim mi? Bir de meditasyon yaparken hep göz kapaklarım istemsizce çok oynuyor

Fehu

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim değerli URUM. Kendim için değil henüz tanıştığım ama aniden hastalanan biri için deniyorum. Cok çok amatörüm. Uyumlamayi yapmaya çalışırken alnım öyle pit pit atti ki delineceginden korktum. Ama üçgeni tam olarak hayal edemedim bir türlü.. Mor/pembe/kırmızı ışıklar gordum. Bunlar benim aura rengim mi? Bir de meditasyon yaparken hep göz kapaklarım istemsizce çok oynuyor
Güncellemek istedim. Birkac saat geçti. Tanıdık beyin kanaması geçirmişti. Uyutmuşlardı. Kendine geldi. Benim de bir payım var mı bilmiyorum ama umarım vardır. Sifalanmaya inanmayı cok istiyorum

SoldierO

Kayıtlı Üye
Yeşille karışık altın rengi gördüm ama şakaklarım yanmaya başlayınca bi terslik olduğunu düşünüp bıraktım.

Fehu

Kayıtlı Üye
Yeşille karışık altın rengi gördüm ama şakaklarım yanmaya başlayınca bi terslik olduğunu düşünüp bıraktım.
Ben de korka korka devam ettim. Böyle anlarda gulmeyin ama gözlerimin enerjisi biter de kör olursam diye korkuyorum:D

Fehu

Kayıtlı Üye
Sadece linki yapistirmistim halbuki. Frekanslı müzik olduğu için yas sınırlaması varmış. " gold triangle frequency" yazın 1 saat 11 dakika olan bir video çıkacak. Kapağında rengarenk ucgenler var
Açılmıyor maalesef sadece link bırakır misiniz ?