Bedensiz varlıklarda Evlilik

Saprohil

Kayıtlı Üye
şuan var olan tüm ifritlerin insan ve cin melezi olduğu sonucu çıkıyor o zaman bu durumda:)

Eğer bir kadın yada erkek insan,bir ifritle evlenirse,doğacak çocuğun cin olma oranı ifrit olma oranına göre daha baskındır.İfrit doğmaz demiyorum ama ifrit doğar tabii ama cin olma olasılığı daha baskındır.

damned

Kayıtlı Üye
Eğer bir kadın yada erkek insan,bir ifritle evlenirse,doğacak çocuğun cin olma oranı ifrit olma oranına göre daha baskındır.İfrit doğmaz demiyorum ama ifrit doğar tabii ama cin olma olasılığı daha baskındır.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim bu konudaki cehaletimi mazur görün lütfen

Guven

Kayıtlı Üye
Çok afedersiniz yazmak niyetinde değildim ama kendimi alamadım. Evlilik diye birşey yok birleşmede mümkün değil, çok fazla yanlış bilgi verilmiş bunlar doğru değil. Dreamdualitynin psipet benzetmesi gerçeğe uygun olmuş. Diğer duyduğunuz bildiğiniz veya öngördüğünüz tüm bilgiler insanı uygun kıvama getirebilmek için uydurulan sihir ve yalanlar. Konuya yabancı olanlar endişelenmesin, içerisinde olanlarada acilen bir alim ile görüşmesini tavsiye ederim.

şumul

Kayıtlı Üye
Aslında bu konu ile ilgili çok güzel bir yazı hazırladım. Kendi sitemde yayınladım.Sizinle de paylaşacaktım, ama çok uzun olduğu için insanlar okumaz sıkılır düşünce si ile yayınlamadım. Bu konuda çok ayet, hadis ve rivayet var. Onlarla isbatlı bir yazı. Aslında half-demon ( melezler )adlı yazımı burada paylaşmıştım. Orada da bu konu kısmen işleniyor. Zaten günlük hayatta da çok hadiselerle karşılaşıyoruz. İnsanlar bu evlilik sonrası çok sıkıntılar çekyor.Çünkü, evlilik sahiplenmenin en son aşamalarında. Fakat kimisi evli olduğunu bilmez. Ancak boyutu açıldığı zaman bire bir iletişim kurduğu zaman anlar. Yoksa sadece bir musallatlık olarak yorumlanır. Farkına varması gereken en önemli konu, kendisinden sonra türeteceği melezlerin ne gibi sıkıntılarla karşılaşacağıdır. Acaba bu alemle baş edebilecek mi, hükmeden mi olacak, yoksa hükmedilip perişan olan mı. Bazı rivayetlerde süleyman a.s tahtıyla getirdiği belkızın dahi melez olduğu yazmakta.

damned

Kayıtlı Üye
Aslında bu konu ile ilgili çok güzel bir yazı hazırladım. Kendi sitemde yayınladım.Sizinle de paylaşacaktım, ama çok uzun olduğu için insanlar okumaz sıkılır düşünce si ile yayınlamadım. Bu konuda çok ayet, hadis ve rivayet var. Onlarla isbatlı bir yazı. Aslında half-demon ( melezler )adlı yazımı burada paylaşmıştım. Orada da bu konu kısmen işleniyor. Zaten günlük hayatta da çok hadiselerle karşılaşıyoruz. İnsanlar bu evlilik sonrası çok sıkıntılar çekyor.Çünkü, evlilik sahiplenmenin en son aşamalarında. Fakat kimisi evli olduğunu bilmez. Ancak boyutu açıldığı zaman bire bir iletişim kurduğu zaman anlar. Yoksa sadece bir musallatlık olarak yorumlanır. Farkına varması gereken en önemli konu, kendisinden sonra türeteceği melezlerin ne gibi sıkıntılarla karşılaşacağıdır. Acaba bu alemle baş edebilecek mi, hükmeden mi olacak, yoksa hükmedilip perişan olan mı. Bazı rivayetlerde süleyman a.s tahtıyla getirdiği belkızın dahi melez olduğu yazmakta.

Bende belkıs ın melez olduğunu duymuştum.Sizde aynı şeyi söylüyorsanız doğruluk payı var demek ki

Guven

Kayıtlı Üye

Melez ırktan bahseden bir ayet yok varsa paylaşın burda bizde bilelim

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bana halen psipet gibi geliyor; kasıtlı bilinçli enerji.
O hayvanlar ne kadar gerçekse; bu bebekler de o kadar gerçektir.

@ ravi
Half demon (melezler) adlı yazımı paylaştım demişsiniz.
Yanlış hatırlıyorsunuz.
Half demon(melezler) konusunu ben açtım. Hatta kendim çevirdim.
Siz o konuda bir bilgi paylaşacağınızı söyleyip, paylaşmadınız.
Halen bende merakla bekliyorum belki konu açarsınız diye.

@ Sonsuzgüç

O kadar net bir cevap yazmışsınız ki hayret ettim.
Genelleme yapacak kadar fazla deneyimi nerden yaşadınız.
Duyan da onların yeni doğan bakım ünitesinde hemşiresiniz sanır. :D

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bende araştırdım netten biraz, daha evvel bu ismi duymamıştım. Burada öğrendim varlığını.

şumul

Kayıtlı Üye

@ ravi
Yanlış hatırlıyorsunuz.

@ Sonsuzgüç

ayrı konu olarak değil de havas ve davet ilişkileri yazımın içine yorum olarak atmıştım anlaşılan okumamışınız dahada kapsamlı hale getirdim sizin için tekrar açayım yeni konu olarak

şumul

Kayıtlı Üye
Sayın DreamDuality
Ben birşeyler deneyimleyim, birşeyler öğreneyim diye
şekilden şekle giriyorum. Hastalıklar, türlü saçmalıklar
yaşıyorum.

BU BİLGİNİN BANA GELİŞİ ÇOK PAHALI.
O YÜZDEN UCUZDAN KİMSE ÜZERİNE YATAMAZ.
HELE DE BİZLERİ BEĞENMEYEN KİŞİLER HİÇ!!
Gerçekten bu sitemi yapmakla haklısınız. Ama bir şey öğrenmek için sıkıntı çekmenize gerek yok. Ben size ne öğrenmek istiyorsanız beraber gidelim görün diye bir teklifte bulundum. Ve benim yanımda hiç sana zarar vermeyeceklerine kefil olurum. Lütfen kendini tehlikeye atma. Bu oyunun sonu çok acı bitiyor. Biraz olsun bizi dinle. Beraber derken astral olarak demek istedim. Bunun izahını sana yapmaya gerek duymuyorum. zaten bu işi sürekli yapıyorsun. Melezlerle ilgili yazıyı san söz verdiğim için yayınladım. selametle kal.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ ravi
Keşke bu konuyu burada ifşa etmeseydiniz.
Ama madem ettiniz, günah benden gitti o vakit.

Bana teklifte bulundunuz.
Ama ben size güveniyor muyum?
Sizle görüşmek, sizle astral bir bağ kurmak
istiyor muyum? Cevap: hayır.

Bana bilginin gelişi ne kadar pahalı ve zahmetli olsa da;
başkasına muhtaç olup ona minnet etmekten daha iyidir.

Ayrıca sizin inancınız başka, benim inancım başkadır.
Sizin talebeniz olmam mümkün değildir.

şumul

Kayıtlı Üye
Bunu talep olarak nitelendirmeniz çok acaip, Bu sadece bir yardım, Karşılığında bir şey istenilmişse talep olur. Diğer bir husus ben insanları inançları ile değl insanlıkları ile değerlendiririm. Sizi de öyle değerlendirdim. Öyle bir cevap vermişiniz ki günah benden gitti tabiri ile. Sanki sizden karşılığında çok büyük bir şey istemişim gibi. Bunu söyleyim de rezil ol der gibi. Anlam veremedim. Sadece senin sonunun nerelere gideceğini çok iyi bildiğm için yardım etmek istedim. Ama hata bende , özür dilerim. Bir üzerime elzem olmayan şeylere kalkışıyorum demek ki. Şu an dan itibaren ne şartlarda olsa da zaten hiç bir şekilde iletişim veya başka bir amaç için sizinle görüşmem mümkün değil.Netice ne olursa olsun . Neyse fazla şey yazıpta sizi üzmek istemiyorum. Çünkü siz beni çok üzdünüz.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ ravi

Benimle neden bu kadar ilgilendiğinizi anlamadım.
Bunun ardında başka şeyler olduğunu düşünmeden edemedim.

Amacınız yardım etmekse; yardıma ihtiyacı olan o kadar insan var.
Amacınız talebe edinmekse; buna hevesli birkaç kişi de bulabilirsiniz.
Kendi din kardeşlerinizle ilgilenin, kendi din kardeşlerinizden talebe edinin.
Sizin kitabınızın tavsiye ettiği şekil de budur.

Ben hocam sözünü bir hitap sözü olarak kullandım.
Yoksa bu hitap sizi benim gözümde üstat yapmıyor.
Hele de benim üstadım hiç yapmıyor.

Bugün sizin ilginizi çekiyorsam, başkaları da beni beğeniyorsa
bunun nedeni benim kendi inancımdandır.
Beni az buçuk eğiten kendi üstatlarımdandır.
Beni ben yapan şey yine benim inancım; ya da sizlerin gözüyle
sapkın bir inançtır.

Bana yardım etseniz bile, benim inancım değişse bile
beni bugüne getiren şeyler belli.

Makyaj yapmanın , güzel giysinin değiştirdiği kadar değiştirebilirsiniz
beni. Ama eti, kemiği, ruhu değiştiremezsiniz.

Size tavsiyem, sıfırdan bir acemi üzerine veya çok kötü
durumda olan birilerine verin bana verdiğiniz ilgiyi.
Onlara yapacağınız, şeyler kıymete geçecektir.

Konuşmak adınaysa istemiyorsanız konuşmayalım.
Bu noktaya geliceğimizi bilsem bende uzak dururdum.

Saprohil

Kayıtlı Üye

@ ravi
Yanlış hatırlıyorsunuz.

@ Sonsuzgüç

Bana öğretileni konuştum.Bana öğreten yaşamış.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sayın DreamDuality
Ben birşeyler deneyimleyim, birşeyler öğreneyim diye
şekilden şekle giriyorum. Hastalıklar, türlü saçmalıklar
yaşıyorum.

BU BİLGİNİN BANA GELİŞİ ÇOK PAHALI.
O YÜZDEN UCUZDAN KİMSE ÜZERİNE YATAMAZ.
HELE DE BİZLERİ BEĞENMEYEN KİŞİLER HİÇ!!
Gerçekten bu sitemi yapmakla haklısınız. Ama bir şey öğrenmek için sıkıntı çekmenize gerek yok. Ben size ne öğrenmek istiyorsanız beraber gidelim görün diye bir teklifte bulundum. Ve benim yanımda hiç sana zarar vermeyeceklerine kefil olurum. Lütfen kendini tehlikeye atma. Bu oyunun sonu çok acı bitiyor. Biraz olsun bizi dinle. Beraber derken astral olarak demek istedim. Bunun izahını sana yapmaya gerek duymuyorum. zaten bu işi sürekli yapıyorsun. Melezlerle ilgili yazıyı san söz verdiğim için yayınladım. selametle kal.

Konu çok saçma şekilde ilerlemeye başlamış. Gizlimabet platformunda sizin kimseye kefil olmanıza ve kimseyi astrale çekebilmenize gerek yok sayın ravi. Size bu hakkı kim verdi ve ya kendinizde bu hakkı nasıl buldunuz. Bu işleri gerektiği zaman bizler yaparız. Bu konuda size ihtiyaç var mı derseniz yok. Hiç kimseye yönetici olabilme hakkını vermedik astral böyutla ilgili. bu konuda tekrar bir açıklamanız olursa sizi siteden uzaklaştırmak durumunda kalacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Konuya gelince, bazı arkadaşların cinle insanın birleşmesinden cin olur ya da ifrit olur gibi yorumlarını okudum. Bu yorumlar tamamen hatalıdır. Bir ruhani varlık ile bir insnaın birleşiminden cin de olabilir, insanda olabilir, ifritte olabilir. Ama önemli olan nokta doğan çocuk melezdir. Bir ifritte bir insanla birlikte olabilir. Birçok kadının yalancı gebeliğini duymuşsunuzdur. Bunlar yalancı gebelik değildir. % 99 u bu tür bir doğumdur. Bazen fiziksel olarak bir şekle girmiş varlıklarla birlikte olan kadının cocukları bir insan olur. Ama aslen melezdir (aslında bu bilgiyi vermem yasak ama başka türlü açıklayamayacağım) Bu yüzden bu tür birleşmeler ve doğumlar çok karışıktir. Yanlış bilgilerle insanları yanlış yönlendirmeyiniz. Yoksa herkes sürekli şüphede kalacak. Sadece düşünsel olarak yorumlar yapmayınız. Birçok kişi bunu gerçe ksanıyor. Doğruluğunu hiç araştırmadan koşulsuz inanabiliyor. Başkasıan sebep olmamak için konulara düşünceleriniz doğru olarak kabul edip yazmayın. Sadece böyle dününüyorum deyin. Aynı Dream arkadaşımızın yaptığı gibi.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ yule
Kesin bir şekilde konuşamıyorum;
çünkü her yeni bilgiyle fikirlerim değişiyor.
Daha bir yıl öncesine kadar varlıklarla- insanların
çocuğu olmazken, geçenlerde melez konusunu açtım.
Belki yarınlarda; çok daha da farklı şeyler öğreneceğim.
O yüzden kesin bildiğime dahil kesin gözle bakamıyorum.

ravi ile aramızdaki konuya gelirsek:
Bu konuyu özelden neden ve nasıllarını konuştuk.
Birbirimizden özür diledik, olay tatlıya bağlandı.

Alim kişiler birbirine yol vermeyi; saygı duymayı ,
gerekirse yolundan çekilmeyi bilmeli.

Konuya tekrar dönersem; birgün gerçekten böyle birşey
yapabilirim. Belki de hayatımın aşkını o alemden seçebilirim.

Bunu yaparsam bir araştırma için değil;
sevgimden yaparım.

Böyle bir çocuğum olursa da; bu bilgiyi siz
üstatlarımla paylaşmak isterdim.
Ve bu bilgiyi hakeden birkaç kişiye de anlatırdım.
O güne dek bildiklerim, bu kadardır.