Sürekli ağlayan,huzursuz olan ve uyumayan bebek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Luxor

Kayıtlı Üye
Başlıkta sorumu sormuş oldum aslında.Bu konuda herhangi bir dua, okuma... artık sizlerin bildiği ve yararlı olabilecek ne varsa...Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

origanum

Yönetici
Ben kucağıma alıp şifa enerjisi veriyorum, hemen sakinleşiyorlar.

Luxor

Kayıtlı Üye
Teşekkürler cevap için.Peki bunu nasıl yapıyorsunuz?

origanum

Yönetici
Evrensel enerjilere uyumluyum. Canlılara şifa enerjisi veririm niyet edip, enerji akar. En çok da kundalini reiki kullanırım.

Osiris

Kayıtlı Üye
Altın Gümüş Mor Alev Enerji Sistemini önerebilirim.Sitemizden ve internetten araştırabilirsiniz.

origanum

Yönetici
Gümüş mor alevi hiç bebekte kullanmadım, hep hastalıklar için uyguladım ama olabilir tabi.

Osiris

Kayıtlı Üye
Altın Gümüş Mor Alev,Kundalini Reiki enerjisine göre daha sıcak titreşimli bir enerji olduğu için daha rahatlatıcı diye düşünüyorum.

Bilindiği gibi Agma negatiflik ve blokajları yakarak pozitife çevirir =)

Luxor

Kayıtlı Üye
İlginiz için teşekkürler.Araştırıp deneyeceğim.

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Ben pışpışlarım :hurray: hemen uyur :biggrinjester:

Mustafa_Sami

Kayıtlı Üye
Kundalini için uyumlama gerekiyor bana çok ihtiyacım var yardımcı olacak kimse varmı bana...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
benim bebek de sürekli gece aglıyordu ve uyumuyordu dua okuyorum şuan sakin dualar ve okumalar bölümünde var bakarsan

Yncns

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Karnı acıkmıştır :)
Gaz çıkarması gerekiyodur belki..
----
Bu olayın bi çok sebebi olabilir. Benim değinmek istediğim Aura'dır. insan Aura'sı gözle görünür birşey olmamasına rağmen insanın kötü hissetmesine neden olabilir, bu bir bebekte olsa..
Mesela, Biriyle yan yana geldiğiniz zaman kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Bunun sebebi o kişinin Aurasındaki negatif enerjinin sizi rahatsız etmesidir. Gözle görünür birşey olmasada siz o kişiden uzaklaşmak istersiniz. Söz edilen bebekte de böyle bir sorun olabilir. Arkadaşların önerilerini dikkate alırsanız faydalı olabilir. Daha bebek olduğu için ağlamaktan başka bir seçeneği yok. Kalabalıktan uzak tutmaya çalışın, nefes aldığı ortamı kötü kokulardan vs. arındırın, bebeğe fiziksel olarak değilde daha çok ruhsal olarak yaklaşmaya çalışın. Tabi bunlardan önce "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir." sözünü görmezden gelmeyip bi doktora başvurmanızı öneririm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...