Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girip Celp Etme

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
İsmail ibni meryem olmaz, ismail binti meryem olacak. Deniz kızsa o doğru.
Evet önce kendi isminiz sonra anne isimleri.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Pardon kusura bakmayın sizin yazdığınız doğru. Caddede yürürken cevap vermiştim kafam karışmiş

Nunutte

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Hepsini not alıp gece okumaya başlıyorum. Hadi hayırlısı :)

Wactter

Kayıtlı Üye
Dün gece denedim , onun rüyasına girdim mi bilmiyorum ama onu gördüm rüyamda :)

Joseph Saint Stalin

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler, en kısa sürede deneyeceğim demek isterdim ancak sevdiğim biri yok.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
bunu denedim rüyamda onu gördüm sonra bir sürü kaplumbağa gördüm birsürü de koyun bunlar nedemek o beni görmüşmüdür?

Abiler ablalar kardeşler sizlere hayranım yaaa yemin ederim yorumları okudukça bazen gülüyor bazende sizlere dua ediyorum..ya yorumlarınızin ve yasadiklarinizin bazıları çık komik ve bana tebessüm ettiriyor

başarma olasılığınızı sıfıra düşürdünüz , tebrikler.

Yap ve serbest bırak hepsi bu

konteskolik

Kayıtlı Üye
Ben denedim fakat rüyasına girmek istediğim zat-ı muhterem rüyasında beni görse de söyleyeceğini sanmıyorum.

mavibere

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi--- ala muhabbeti ---kendi isminiz--- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha."

Mesela Akaddu nevme ayşe ala muhabbeti ahmet ve ıshki gibi mi

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Güzel bir rüya celbi ama benim çoğu okuduğum eserlerde sevdiğinin rüyasına girmek için epey yapılması gereken işlemlerden bahsediyordu.Yani bu yöntem en kolayı olmuş.

anık

Kayıtlı Üye
Şöyle anlatayım, çalışma ile olmaz, zira sürekli bu işe yoğunlaşmak ve tekrarlamak yapılan işin hatalı olduğu ve tekrarlandığı enerjisini yayar, iptal de edilmediği için bu üstüste yapılan çalışmalar negatif üstüne negatif enerjinin açığa çıkmasına ve sonunda sizin o işin tam tersi bir durumla karşılaşabilmenize yol açar. Ayrıca bu kadarla da kalmaz, diğer işlerinizin de aksi gitmesine, bereketinizin kaçmasına, sağlığınızın bozulmasına, en yakınınızda bulunan masum bir sabiinin başına da aynısının gelmesine ve ömür boyu bu kaderi paylaşmanıza yol açar.

Sayın Origanum size bir sorum olacak. Şimdi ben kendi ismimi kullanırken hangisini kullanmalıyım kimlikte enis yazıyor. Ama arkadaşlarım enes diye çağıranda var enis diyede ne yapmalıyım ?

mavibere

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi---ala muhabbeti ---kendi isminiz---ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.

Bunu sabah yapmabilir miyiz?

GoldenLand

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim yöntem şu şekilde ;

1- Abdest alınır
2- 33 defa salavat şerifi okunur
3- 3 ihlas , 3 fatiha okunup Hz Muhammed ve ashabına hediye eylenir
4- Niyetini 3 defa tekrar et .
5- 400 YA VEDUD okuyun ,okuma sırasında rüyasında sizi görmesini istediğiniz kişiye odaklanın.
6 - 812 EL HABIR okuyun , okuma sırasında rüyasında sizi görmesini istediğiniz kişiye odaklanın.
7- 3 defa Fatiha okuyun
8- 33 defa Akaddu nevme ----- kızı ----- ala muhabbeti ------- oğlu ----- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha
okunur .

Aspandas

Kayıtlı Üye
Ben kisinin enerjisine bagli oldugunu dusunuyorum dun gece 2 de okudum yattim uyur uyumaz 3 harflilerle bogustum uyandim korunma duasi okuyup tekrar uyudum bu sefer esimle dugun gunumuzu gordum o da gormustur muhtemelen gorusmuyoruz suanda