Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girip Celp Etme

wolf77

Kayıtlı Üye
insallah tutar ya rabbim hepimizin dualarini kabul etsin ve yardimcimiz olsun

kirlikedi

Kayıtlı Üye
ben bu duayı okudugumda hep onu rüyamda görüyorum, acaba o da beni görüyor mudur? Bu ona mı işarettir?

fındık61

Kayıtlı Üye
selamlar ben bu duayı dün akşam denedim,bekliyorum şuan için bir gelişme olursa hemen yazarım RABBİM bu güzel günde hepimizin dualarını kabul etsin .herkeze hayırlı kandiller.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Peki ne zaman okumak gerekiyor ? ve ne kadar süreyle devam etmek gerekiyor

Astralll

Banlı Kullanıcı
Denemeye düşünüyorum ama duanıın arapçasını yazabilir misiniz? Garanti olması için istiyorum.

aygusahasan

Kayıtlı Üye
bende yapdım arkadaşlar sonucu yazarım bakalım görmüşmü rüyasında 2 akşam yaptım bu gün görüşücez sorucam sevgilime SAYGILAR SEVGİLER HERKEZE

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Merhabalar tekrardan,

Dün akşam uygulama fırsatı buldum,ben uzun zamandır 6-7 ay kadardır rüya görmezdim bu uygulamayı yaptığımda yaptığım kişiyi çağrıştıran şeyler gördüm.. Ondan uzağız şuanda sanırım karşılıklı görülüyor rüyalar eğer sizde gördüyseniz karşıdakide görüyor :)

augury

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu söylemek istiyorum; denedim. Büyük bir istek ve inançla denedim. Gece ara ara uyandığımı hatırlıyorum. Ama rüya falan görmedim. Sabah ise zor uyandım. Uyandığımdaysa çok yorgun ve halsizdim. Kendimi dayak yemiş gibi hissediyordum. Sizce rüyasına girebilmiş miyimdir ? :willy_nilly: :willy_nilly: :willy_nilly:

bedford

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu söylemek istiyorum; denedim. Büyük bir istek ve inançla denedim. Gece ara ara uyandığımı hatırlıyorum. Ama rüya falan görmedim. Sabah ise zor uyandım. Uyandığımdaysa çok yorgun ve halsizdim. Kendimi dayak yemiş gibi hissediyordum. Sizce rüyasına girebilmiş miyimdir ? :willy_nilly: :willy_nilly: :willy_nilly:

sureden önce verilen azimeti okumuşsun ya, görevlendirilen hüddam senin suretinde ona görünmüşse senin de enerji kaybetmen doğal, eğer değilse başka benim yada senin bilmediğin bir durumdan dolayı halsiz düşmüssündür, var mı başka sorun?

augury

Kayıtlı Üye
Burada söylemem ne kadar doğrudur bilemiyorum ama sabah uyandığımda birde regl olmuştum. Fakat ağrı değil, yorgunluk vardı. Bundan kaynaklandığını düşünmedim direkt rüyaya yöneldim.

ariel

Kayıtlı Üye
Ben de bugün denemeye planlıyorum.Uyku düzenim biraz bozuk umarım bir sorun yaratmaz...

bedford

Kayıtlı Üye
Burada söylemem ne kadar doğrudur bilemiyorum ama sabah uyandığımda birde regl olmuştum. Fakat ağrı değil, yorgunluk vardı. Bundan kaynaklandığını düşünmedim direkt rüyaya yöneldim.

işte enerjinin bir an yükselip sonra düşmesi meselesi diye aklıma geliyor, eğer görevlendirilin hadim o kişi ile rüya anında temaa geçmiş ise, sizin de fiziksel bedeninizdeki hormonal değişimin meydana gelmesi, östrojen hormonunun ve daha başka bilmediğim hangi hormon varsa o hormonun bir an için fazla salgılanması, fakat yumurtanın döllenememesi sonucu regl meydana gelmiş olabilir, illaki gününüzde olmayabilirsiniz.

aygusahasan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dediğim gibi 2 defa yaptım görmemiş yaaaaa..ona demedim ama böyle birşey yaptığımı sadece beni rüyanda hiç gördünmü dedim oda yok dedii yaa:(((

augury

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar o kişiye sorduğumda beni rüyasında görmediğini söyledi. :oops:
Yalan söyleme ihtimali de var tabii ama o gün yaşadığım yorgunluk hissi başarılı olduğum doğrultusundaydı. Off ! :eek:fftopic:

defne1

Banlı Kullanıcı
Ben denemiycem ama başıma böyle birşey geldi.Rüyam da bana beni sevdiğini söyledi.O kadar tatlıydı ki kendisini aşık ettirdi.Ve yıllar sonra başkalarından hoşlandığım zamanlar hatta başka birine aşıkken tekrar rüyam da onu gördüm birkez daha rüya sayesinde ona aşık oldum.Ve onu 9 yıldır tanıyorum.Allah bilir onunla evlenirim ileride kim bilir.:D

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
bende denicem bakalım bi sonuç alabilicekmiyim ..sevdiğim uzakta ve aylardır konuşmuyoruz bi soğukluk var aramızda​

kirlikedi

Kayıtlı Üye
okudum ama rüyamda ben onu gördüm her defasında. Birkaç kere de ağzını aradım ama beni gördüğünden hiç bahsetmedi.