sevdiğim intahar etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Maddi güvencesi olmadığı için kocasının işkencelerine katlanan nice kadın var. Yazık! En acısı da kendi öz ailesinin, canının destek değil de köstek oluşu.

Katılıyorum.Aynı sorunun bir başka versiyonuda benim ailemde var.Kardeşim iş bulamadığı için işsiz diye annamin baskıları ile evlenmek zorunda kaldı.Evlendiği kişi umursamazın biri çıktı.Emdiği süt burnundan geldi ve doğum yaptığı günün haftasında bırakmak zorunda kaldı.Şİmdi kucağında bebeği ile bir kardeşimde bir annemle birlikte bende kalıyor.Birgün çok kaldın diyip kocanın yanına git deyip kucağında bebekle hiç acımadan dışarı kapının önüne koydu.
Kocasından ayrılmak üzere bile dedik fayda vermedi yeri onun yanı dedi.Kardeşimin yanında 2 hafta kaldıktan sonra tekrar yüzsüzlüğü ele alıp çocuğa tek bakamıyor deyip tekrar eve getirdim.Şimdi suyu yine ısınmaya başladı annem çok kaldın deyip git demelere başladı.
Yani kocamla ayrıldık bu yüzden yanına geldim desek hiç acımaz kapının önüne yine koyar.Bazen ağzını ardığımızda bile aldığımız cevaplar hiç iç açıcı değil.
Şimdi ortada bir orda bir burda 5 aydır bebekle kalacak yer bile bulamadık. İş başvurularında hep elimiz geri dönüyoruz.Ne yapacğımı bende şaşırdım elimizi nereye attı isek boş çıktı.

bir anne evladına nasıl çıkmaz bende anlamıyorum. Anne ayrı baba terk etti anne yüzünden çocuklarını tek tek evden kovdu.Bebeği ile ortada kaldı anne sahip çıkmıyor.İş bulamıyoruz üstüne kendi derdim ne yapacağımı şaşırdım.

Hatanız vardır belki? Bunu bulup düzeltin bazı şeyler için çok geç değilse düzeltin. Yoska da derin nefes alıp acınızla yola devam edin. Geçer bir gün merak etmeyin, her şey insan için var.

Herşey insan için biliyoruz lakin Her olay her insan için kolay atlatılır değil acıyla yaşamak nasıl bir duygu tahmin bile edemezsiniz.
Ben, bende olmadığı için buna inanıyorum aile yapısı düzgün olan akrabaları olan sevgi ve şefkat görenler için hayatın acılarına dayanmak unutmak yola başka başka şekillerde devam etmek daha mümkündür.

Hiç bir şey geçmiyor. Hayata yenik başlayanlar hep acı üstüne acı yaşıyor.Bir sonraki yaşadığı bir önceki yaşadığını unutturmuyor.Eklendikçe ekleniyor, nereye kadar daynılır bilemiyorum.

BattleFury

Kayıtlı Üye
benim ilmim Adaleti korumak için yapılan iyiliklerden gecer .. ve birilerini ayırmak adına fazla istisna yapamam (bazı sartlar var) .. umarım baska birisi size yardım edebilir.. :S

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Benide eşimin ailesi küçümsüyor ve eşimde bende birşey yapamiyoruz

yara

Kayıtlı Üye
bende bu siteye yeni üye oldum.üniversitede okuyorum.bir sewgilim başta herşey çok güzeldi.daha sonra birkç hatası olduğu benim kabul edemeyeceğim..bende ayrılmak istedim.. ama beni öldürmekle tehtid etti boğazıma bıçak dayadı.. mecbur vazgeçtm ayrılmaktan.. hergün kavga ve bana vurmaya başladı.hayatımı cehenneme çevirdi..okulu bırakmayı düşündüm ama bitmk üzere emeklerim boşa gitmesini istemedim..tehtidlerini göze alıp ayrılmayı düşündüm fakat olayın aileme yansımasından korkuyorum...
bu nedenle onun benden ayrılmasını sağlamak istedim 4444 duası ve biçok dua okudum fakat bi sonuç alamdm..vefk yada büyü artk hangisi daha etkili olursa ben yapamıyorum ama yardımcı olabilecek brine yaptırmak istiyorum..bu konuda bana yardım edecek biri varsa şimdiden allah razı olsun..

Rosenna

Kayıtlı Üye
@animalsa ve yesilcingene:
cok haklisiniz! tr´deki kadinlarimiz dul gözüyle bakiliyor maalesef. erkeklere neden öyle bakilmiyor acaba?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
arkaşlara katılıyorum hakkınızı hukiki yoldan aramanızı tavsiye ederim herşeyden önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...