Fotoğrafla yapılan maji uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esra34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim istediğim 4 raptiye yardımı ile yatağın baş ucuna asılan fotoğrafla yapılan maji uygulaması hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Vermiş oldugunuz büyü resimlerle yapılan büyülerden dolayısı ile orada kullanılan raptiye ve miktarı açıklayıcı olamaz zira kullanıcı raptiye yerine çivide kullanabilir 4 yerine 6 da kullanabilir, bazı materyaller kullanıcısının tercihine kalmıştır, ana esasları teşkil etmez.. Resimlerle yapılan büyüler ise inanın sayılamayacak kadar çoktur.. Siz istediginiz konu hakkında yardım talebinde bulunun ona uygun metotları size sunalım.. selam ve dua ile

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bu Resimli büyülerden enetkilisi hakkinda bilgi verirseniz sevinirim. Simdi kesin etkili büyü yokdur etkili büyü vardir diyeceksiniz ama yinede böyle sormak istedim!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
etkili büyü kelimesinden vaz geçseniz artık diyorum. sitemizdeki büyü sayısınız bilmiyorum ama 1000 tane vardır. piyasadaki bulacağınız büyü sayısı milyonu gecer.

neden bu kadar çok uygulama var çünkü büyücü kendine göre sistem geliştiriyor ve uyguluyor.

bir büyücü aa tarif buldum şunu bir deneyeyim diye işe başlamıyor.

resimli büyü diye bir şey yok zaten. resim etkilenecek kişiye ait bir materyaldir. tılsım üzerine yazılabilir. tütsülenebilir. muskanın içine konabilir. gömülebilir vs vs. yüzlerce örnek var.

bir uzman yıllarca eğitim aldıktan sonra başarılı olabiliyor. bir doktor. bir kalp ameliyatını okuyup hemen ameliyat yapmıyor.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
resim büyüsüne gelsek bilen varmı?
Sanırım diger mesajları gözden kaçırdınız Resim büyüsü derken resimlerle yapılan büyü ama hangisi Urum'unda dedigi gibi binlerce milyonlarca var, ayrıca resimlerle yapılanlara takılmayın daha etkilidir yada degildir diye.. Kişi vardır resimle degil albümle büyü yapar ama etkisini görmez kişi vardır Resimle degil sadece bir harf ile yapar dagları yerinden oynatır bu sebeple size tavsiyem büyünün resimlisi resimsizi degilde siz yardım istediginiz konuyu aktarın bizlerde elimizden geldigince size uygun olanı size sunalım.. selam ve dua üzerinize olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...