Acil yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esra34

Kayıtlı Üye
7 yıldır birlikte olduğum kişiyi ailesi zorla başkası ile evlendirmeye çalışıyor.Ve sevdiğim kişi ailesine hayır diyemiyor. Çok zor durumdayım bunu engellemek için yapılacak ve sevdiğim ile benim evlenmemi sağlayacak ne yapmam gerek. Özel çalışma gerekiyorsa bunun için urum site sahibi ile lütfen özel görüşmem gerekiyorsa bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Yardımlarınız için şimdiden tşk. ederim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
7 yıldır birlikte olduğum kişiyi ailesi zorla başkası ile evlendirmeye çalışıyor.Ve sevdiğim kişi ailesine hayır diyemiyor. Çok zor durumdayım bunu engellemek için yapılacak ve sevdiğim ile benim evlenmemi sağlayacak ne yapmam gerek. Özel çalışma gerekiyorsa bunun için urum site sahibi ile lütfen özel görüşmem gerekiyorsa bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Yardımlarınız için şimdiden tşk. ederim.
Urum'a özelden mesaj atabilirsiniz? Vakit buldugunda degerlendirecektir.. selam ve dua ile

esra34

Kayıtlı Üye
Cevabınıza çok teşekkür ederim ama ben özelden msj atmayı bilmediğim için buraya yazdım. Biraz cahil kaldım :) kusura bakmayın özelden nasıl msj göndereceğim. Yardımınıza çok tşk. ederim.

HAKTAN

Banlı Kullanıcı

Değeli arkadaş yazdıklarını okudum. Öncelikle geçmişolsun. şunu düşündünüzmü acba? danışmak isterim size Gerçekden öylemi yoksa ayrılmak için bu tür yolamı baş vurdu.
aileye suçu atıp kendilsini böyle temize çıkarmakmı istedi acaba_asıl anlaşılması gereken vede bilinmesi gereken bu olmalı bence.
sağlıklı ve mutlu yaşamlar dileğimle.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kopyala yapıştır yaparak mesaj kasmayı bırakın!
Standart yazı boyutu kullanın!
İmla kurallarına uyun!

belm@

Kayıtlı Üye
benm sorunum ailem sevdiğimle evlenmemi istemiyor
ben kendi ayakları üstünde duran bi bayanım sevdiğimde öyle
sevgilim öz halamın oğlu birlikte iyi anlaşıyoruz aramızda sorun yok ama babamlar karşı çünkü babam biz çıkmaya başladıktan 3 ay sonra haber verdik ona kızdı nie ilk ben bilmiodum die şimdi inatlık yapıo çok büyük yeminler ediyor evlenmemizi istemiyor kaçarsan kardeşlerini düşman ederim sana,bu eve hasret kalırsın,öldürürüm seni diyor bütün amcamlar falan ilk duyduğunda sevinmişlerdi birbirinize çok yakışmışsınız demişlerdi ama babam bu işe karışırsanız sizi ömür boyu kardeşlikten red ederim diyince kimse bişi yapamadı
annemde istemiyor halamı fazla sevmiyor çünkü halamın bu oğlu evlilik dışı köyde zamanında bi dedikodu yayılmış öyle diyorlar ben bi piçi damat olarak almam diyor çok kötü çıkmazdayım nolur bana bir akıl fikir verin en son kendimi öldürcem artık başka çarem kalmadı

banada yardım edebilir misiniz ömür boyu dua ederim nolur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...