Bir arkadaşımda majik uygulama olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dederuhi

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Çok sevdiğim bir arkadaşımın son bir majik uygulamaetkisi altında olduğunu düşünüyorum ama emin değilim, bunu anlamamın bir yolu varmı ya da yol gösterebilecek birileri?

Arkadaşım beş ay kadar önce bir ilişkiye başladı ve o andan itibaren neredeyse tamamiyle zıt bir kişi oldu. Yaptıklarını yapmadım diyen, sadece benimle değil diğer arkadaşlarıylada neredeyse bağlarını koparmak üzere olan yaklaşık 15 20 günde bir rahatsızlanan arada konuştuğumuzda aşırı yorgun olduğunu ve çoğu zaman ağrılarla boğuştuğunu söylüyor. Çok belirgin bir belirtide olmayacak şeylere aşırı derecede tepki veriyor neredeyse çıldıracak kadar sinirlenebiliyor, bazen de tam tersi olabiliyor tepki vermesini beklediğim şeyleri olağanmış gibi karşılıyor. Bütün bunlar anlattığım gibi o kişiyle ilişkiye başladıktan sonra alan şeyler.

Benim gözlemlediklerim bunlar ve birşeyler olduğunu seziyorum ama emin değilim, emin olmak için ne yapabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlarım var ise lütfen esirgemesinler. Sevdiğim birinin bana ve diğer arkadaşlara karşı ilgiinin azalması ve bu durumun gün geçtikçe daha da ileri noktalara varması beni endişelendiriyor. Hergün birlikte olabildiğim kişi gitti yerine ben bir şeyler sarfedersem konuşabileceğim birisi geldi.

Konuyu biraz dağıttım kusura bakmayın, nasıl öğrenebilirim, bana birşeyler önerebilecek ya da direk yardımcı olabilecek biri var ise kendisine minnettar olurum.

İlginiz için teşekkür ederim..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Öncelikle, büyü olup olmadığını bir medyuma danışarak öğrenebilirsiniz. Büyü değil de, psikolojik bir takım bozukluklar da olabilir. Bunların iyi saptanması gerekir. Önce bir medyuma danışın, eğer bir sorun göremezse de, psikolojik yardım almasını sağlayın. Yine de bir takım sağlık tetkikleri de yaptırmasında fayda var.

dederuhi

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, ama tanıdığım ya da ulaşabileceğim bir medyum bilmiyorum sizlerin bildiği güvenilir sonuçlar alabileceğim birileri varmı? Tavsiyelere açığım.

dederuhi

Kayıtlı Üye
Eklemek istediğim bir şey daha var bunu belirtmeyi unutmuşum, işinden de kötü bir şekilde ayrıldı. Tartışarak ve kötü bir şekilde, hepsi üst üste binince şüphelerim arttı zaten. Bu yüzden konuyu açarak yardım isteme gereği duydum.

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
Merhaba,

Çok sevdiğim bir arkadaşımın son bir büyü etkisi altında olduğunu düşünüyorum ama emin değilim, bunu anlamamın bir yolu varmı ya da yol gösterebilecek birileri?

Arkadaşım beş ay kadar önce bir ilişkiye başladı ve o andan itibaren neredeyse tamamiyle zıt bir kişi oldu. Yaptıklarını yapmadım diyen, sadece benimle değil diğer arkadaşlarıylada neredeyse bağlarını koparmak üzere olan yaklaşık 15 20 günde bir rahatsızlanan arada konuştuğumuzda aşırı yorgun olduğunu ve çoğu zaman ağrılarla boğuştuğunu söylüyor. Çok belirgin bir belirtide olmayacak şeylere aşırı derecede tepki veriyor neredeyse çıldıracak kadar sinirlenebiliyor, bazen de tam tersi olabiliyor tepki vermesini beklediğim şeyleri olağanmış gibi karşılıyor. Bütün bunlar anlattığım gibi o kişiyle ilişkiye başladıktan sonra alan şeyler.

Benim gözlemlediklerim bunlar ve birşeyler olduğunu seziyorum ama emin değilim, emin olmak için ne yapabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlarım var ise lütfen esirgemesinler. Sevdiğim birinin bana ve diğer arkadaşlara karşı ilgiinin azalması ve bu durumun gün geçtikçe daha da ileri noktalara varması beni endişelendiriyor. Hergün birlikte olabildiğim kişi gitti yerine ben bir şeyler sarfedersem konuşabileceğim birisi geldi.

Konuyu biraz dağıttım kusura bakmayın, nasıl öğrenebilirim, bana birşeyler önerebilecek ya da direk yardımcı olabilecek biri var ise kendisine minnettar olurum.

İlginiz için teşekkür ederim..
,

öncelikle geçmişosun şöyle bir deneme yapa bilriisniz. umarım işinize yarar.

Merhaba arkadaşlar bir çok kez sorulan soru üzerimde büyü varmı yokmu diye şüpe ederiz peki bunu nasıl anlayacagız illa bir hocayamı gitmemiz lazım hayır bunu kendimizde yapabiliriz nasılmı buyrun okumaya devam edelim,

Büyü şüpesi olan kimseden 4 parmak uzunlugunda iplik alınır.Önce bir kagıt üzerinde ölçülür ve hastanın avucu içine verilir.Üc defa Hümeze suresi okunur.Üç defada şöle okunur.
Eksemtü aleyke ya meymun ya ebanur entünzüle ala hanel eseri vetübeyyin mabi sahibi minel marazı fe inkane minel cinni fetteküllahe ve inkane minel insi fe kasiruhu ve inkane minellahi tealal febkıhi ala halıkı bi hakkı hazihi süreti şerifeti elvahenelvahen elvahen el acele el acele el acele es saate es saate es saate.

Bu işlem bittikten sonra iplikler ölçülür eger uzarsa çin şerrinden, kısalırsa insan şerrinden, eeger aynı kalırsa haktandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...