Aşk-Güç-Zenginlik-Kısmet

yağmur pınar

Kayıtlı Üye
slm bu duayı yurtdışından gelen arkadaşıma önerdim ama çok yavaş yapması gerekio çünkü zor dönüyo dili ben yardım etsem yanında olurmu mesela arapça harfleri eline yazarken ve tabi ben yardım edeyim derken beni kötü etkilrmi acaba.teşekkürler

squirrel

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı yapan varmı? tehlikeli miii

koruma yapalımmı

angelselize

Kayıtlı Üye
selamlar,ben size birşey sormak istiyorum,bunu yapmak tehlikeli olurmu,bana bir hoca böyl şeyler yapma yoksa çok kötü olursun dedi bende korkuyorum açıkçası...en önemlisi benim gerçekten iş ve aşk kısmetimi açmaya ihtiyacım var en önemlisi iş ve para,bana bu konuda ne önerirsiniz...:eek:fftopic:

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bu büyü olur eğer bakliyat üzerine bişeyler okunacaksa

vildann

Banlı Kullanıcı
kardeş bunları ancak cinci hocalar yapabilir.ne diye yazıyorsunuz anlamadım sizde iyi bilirsinizki böyle davet türü şeyler bilinçsiz yapıldığında tehlikeli olabilir.bu gidişle ortalık cinli insanlarla dolup taşacak.herkez deli deli gezinecek ortalıkta.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
kardeş bunları ancak cinci hocalar yapabilir.ne diye yazıyorsunuz anlamadım sizde iyi bilirsinizki böyle davet türü şeyler bilinçsiz yapıldığında tehlikeli olabilir.bu gidişle ortalık cinli insanlarla dolup taşacak.herkez deli deli gezinecek ortalıkta.

Kim yapabiliyorsa yapsın ''Ne diye yazıyorsunuz?'' şeklindeki bir uyarı hoş değil. Zaten emin olun her defasında yaptığımız uyarılar gibi bunda da deneyim, konu üzerinde kişinin hakimiyeti şarttır, her deneyen sonuca ulaşamaz. Her uygulamada olduğu gibi bunda da maneviyat önemlidir. Çoğu yerde okuduğunuz kişinin ''Şunu okuduktan sonra içim sıkıldı.'' veya ''Bunu yaptıktan sonra başım ağrıdı.'' gibi durumlar da zaten bundan kaynaklanır.