Elektrokinezi Egzersizleri..

SutekH

Kayıtlı Üye
EGZERSİZ 1

*Bu egzersiz için bir partner gerekmektedir.

Bu egzersiz, elektrik enerjisini nasıl yönlendireceğinizi ve ne kadar verip alacağınızı geliştirecek.

Partnerinizle karşı karşıya oturun.Ele Vurmaca oynarmış gibi onun avuç içi altta sizinki üstte(tam tersi de olabilir farketmez.)10-15 dakika boyunca konsantre olduktan sonra, ellerinizden enerjinin aktığını hissedin. Bir kaç seanstan sonra, eğer yeteneğiniz varsa, arkadaşınız elektriklenmeyi hissedecek.

Eğer bir partner bulamadıysanız. Bunu Sağ eliniz üstte, sol eliniz allta şeklindede uygulayabilirsiniz.

EGZERSİZ 2

*Eğer bu işte ilerlediyseniz ve partner bulamıyorsanız, bu egzersizi de uygulayabilirsiniz.

Pili bitmiş bir kumanda veya Mp3 Playerden aldığınız pile enerji gönderiyoruz bu egzersizde. Böylece bir kaç saniye veya dakika daha kullanabilelim kumandayı.

Pili elinize alın ve yoğunlaşın. Pilin içinde akan enerjiyi hissedin ve onu her dakika çoğaldığını düşünün. Eğer doğru yaptıysanız ve işe yaramışsa, pil biraz da olsa dolar.

*Bu egzersizi başlarken de kullanabilirsiniz fakat biraz zorlayıcı olur.

EGZERSİZ 3

Herhalde bu en çok bilinen egzersizdir.

PSI WHEEL

Bu egzersizde psi wheel'i telekinetik bir güçle değil, elektromanyetik bir alanla, kontrol etmeye çalışıyoruz. Yani çoğunlukla elektronlarını kontrol ederek.

Bu egzersize başlamadan önce, bunun biraz "matrix" olduğunu söylemeliyim. Şimdi neden öyle dedi diye düşünüyorsunuzdur herhalde. Hemen açıklayıaym çünkü burada Psi Wheeli , Psi wheel gibi görmeyeceğiz. Elektronlarını görmeye çalışıcağız.

Telekinezideki gibi konsantre olun ve ellerinizde elektriğin geçtiğini düşünün. Hissedin demeyeceğim çünkü elektriğin geçtiğini hissetmek, söyledikleri kadar kolay değil.

Şimdi geldik zor kısıma. Bunu yapabilmeniz için biraz imajinasyon gerekiyor.

Gözlerinizi kapatın ve psi wheel'in etrafında yuvarlak bir alan olduğunu, bir süre sonra kaybolduğunu düşünün. Alan kaybolduktan sonra, elektronların hareketlerini, bir televizyondaymış gibi izlediğinizi düşünün.

Onlara odaklanın ve hareketlerine hükmedin. Eğer yeterince yoğunlaşmışsanız ve gözlerinizi açmışsanız( ) Psi Wheelin döndüğünü görebilirsiniz.

SON EGZERSİZ

Bunda Biraz Meditasyonvari bişey yapıyoruz. Bir Psi-ball oluşturup, içinden elektriğin geçtiğini düşünüyoruz.

Psi ball yaparmış gibi konsantre oluyoruz.Enerjiyi nereden aldığınız önemli değil, yalnızca fazla kaybetmemeye çalışın. 2- 3 Dakikadan Sonra Psi Ball'ın üstünde, sanki yıldırımlar geçiyormuş gibi düşünün. Buna iyice yoğunlaşırsanız, bir süre sonra elektriğin akıntısını hissedeceksiniz.
Not:Tabii bu egzersizleri yapabilmeniz ve kendi güvenliğiniz için auranızın biraz geniş olması lazım. Malum elektrikle oynuyoruz..

SaygılaR..

KaynaK : internet

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Peki bunları çalışırken, bizden enerji kayıpları olacak mı? Ben denedim biraz ve başım ağrıdı ve yorgun hissetmeye başladım. Enerjiyi bir yerden alarak çalışsak mı uygun olur acaba?

DuckMan

Kayıtlı Üye
ilk egzersiz olarak pile elektrik aktarımını denedim . boş bir pile 1.denemem sadece 2 dakika oldu ama sağ elimin orta parmağında bir uyuşukluk vardı neyse mouse taktım pili olmuyor. sonra elimin uyuşmasından sonra kısa bir zaman sonra dirseğime doğru bir uyuşukluk hissedip bi özgüvenle tekrar denedim.

2. denemeye bu yüzden başladım 2.deneme yaklaşık 16 dakika sürdü ilk olarak gözümü kağattım ve hissettim ilk başta dizlerimde hissettmi sonra biraz daha odaklandım enerjinin ayaklarımdan ellerime doğru geldiğini hissettim ve bitirdim olayı .

oldumu diye deniyeyim dedim bi umutsuzlukla pili yuvasuna yerleştirdim ve mouse çalıştı lan dedim şuan heyecandan konuşamıyorum.

Chrome

Kayıtlı Üye
Önemli olan zaten odaklanmak, inanmak ve sabır.