Bir sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BORAN

Kayıtlı Üye
Bazı doğaüstü güçler,yetenekler sonradan kazanılabileceği gibi ,doğduğu günle alakalı da olabiliyor diye duyuyorum ,bunun hakkında bilgi sahibi arkadaşların,mesajlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler,saygılar.

esmerym

Kayıtlı Üye
Evet duyduğun doğru bence... Küçükken kullanmasını bilmiyorsun zaman içinde öğreniyorsun, farkında olmuyorsun yani... Sonradan olanlarsa el vermek dediğimiz olabiliyor ya da farkında değilsen kendini geliştirebiliyorsun.. ve burası kendini geliştirmen için güzel bir ortam.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
evet duyduğun doğru bence... küçükken kullanmasını bilmiyosun zaman içinde öğreniyosun farkında olmuyosun yani... sonradan olanlarsa el vermek dediğimiz olabiliyo yada farkında değilsen kendini geliştirebiliyosun.. ve burası kendini geliştirmen için güzel bi ortam
Mümkünse mesajlarınızı normal boyutta yazabilir misiniz? Yeni üyesiniz belirtelim; mesajlarımızı normal boyutta ve renkte yazıyoruz. İyi forumlar dileriz ayrıca hoşgeldiniz.

BORAN

Kayıtlı Üye
Esmerym cevabın için teşekkürler.

Yeşil Cingene sitenin rengi ve yazıların küçüklüğü gözleri zorluyor. Sanırım esmerym arkadaş ,daha rahat okunsun diye büyük yazmıştır.
Saygılar.

Oddie

Kayıtlı Üye
Doğduğu günü bilemem ama ailesiyle alakalı olabilir.Bazılarında çok zayıfken bazılarında yadsınamaz derecede güçlüdür bu yetenekler.Çoğu o kadar azdır ki farkedilmeden yitirilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
esmerym cevabın için teşekkürler.

yeşil cingene sitenin rengi ve yazıların küçüklüğü gözleri zorluyor. sanırım esmerym arkadaş ,daha rahat okunsun diye büyük yazmıştır.saygılar.
Çok uzun zamandır bu sitede hem üye hem de yönetici oldum. Bu yazı boyutu ve rengi göz yormuyor. Ayrıca şuan hali hazırda değişmemiş kural gereği, standart dışı yazmak '' yasak '' . Ayrıca kimsenin yazısı bir değerinden çok daha değerli değil, herkesin standart olacak, gözleri yorulan da demek ki gözünde problem var, doktora görünecek. Zira dediğim gibi yönetici olarak siz üyelerden 10 kat daha fazla online oluyorum şimdiye kadar da gözlerim yorulmadı. Üstelik mesleğim gereği gözlerimin de hassas olmasına rağmen.

BORAN

Kayıtlı Üye
Çok uzun zamandır bu sitede hem üye hem de yönetici oldum. Bu yazı boyutu ve rengi göz yormuyor. Ayrıca şuan hali hazırda değişmemiş kural gereği, standart dışı yazmak '' yasak '' . Ayrıca kimsenin yazısı bir değerinden çok daha değerli değil, herkesin standart olacak, gözleri yorulan da demek ki gözünde problem var, doktora görünecek. Zira dediğim gibi yönetici olarak siz üyelerden 10 kat daha fazla online oluyorum şimdiye kadar da gözlerim yorulmadı. Üstelik mesleğim gereği gözlerimin de hassas olmasına rağmen.

sayın admin ,kırıcı ve kötü bi söz etmedim, renk ve yazı boyutunu ,bir üyenin fikri olarakta algılayabilirdiniz. yeni üye olduğum için site kurallarını zamanla öğreniyorum ve riayet etmeye çalışıyorum.alçı dekorasyonu ile uğraşıyorum genelde akşama kadar beyaz renk seyretmekteyim. zıt rengede alışıp yinede okumaya devam ederim.herneyse ,büyütülecek bi konu değil ,kuralları severim ve saygılıyım,a.e.o. saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...