Aradım ama bulamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doki26

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben kız arkadaşımın ailesiyle problemler yaşıyorum.Özel bi konu olduğu için ayrıntılı olarak anlatmıcam.Sadece çok zor durumdayız onlar çok önyargılılar.Onların beni sevmesi kabullenmesi için bi büyü varmıdır ? Forumu araştırdım kayınvalide sevgisini kazanmak için bi büyü vardı fakat sadece o değil ablasının annesinin babasının hepsinin sevgisini kazanmak ve kabullenmek istyiorum. Lütfen yardımcı olun saygılarımla. :(

doki26

Kayıtlı Üye
yok siz beni yanlış anladınız.daha doğrusu ben anlatamadım galiba, demek istediğim şirin gözükmek değil,şu an bize engel oluyorlar açıkçası yani ne kadar şirin görselerde ne kadar tatlı deselerde onay vermiyorlar vermiceklerde çünkü ailesi 22 yaşından önce bi beraberlik istemiyor 22 yaşından sonrada görücü usulüle evlendircekler istedikleri biriyle amaçları bu. 2 aydır görüşemiyoruz.sadece onların bizim durumumuzu kabullenmesi bizim arkadaşlığımıza onay vermesi için bişeler istiyorum.bu mümkün mü bilmiyorum ama son umudum sizlersiniz herşeyi denedim inanın. ilk mesajımda yanlış aktardığım için kusura bakmayınız lütfen.:oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...