Herkes için bağlama büyüsü

Lady_WamPire

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü olacağına inanan her kadın yapabilir.
öncelikle heryerde bulabiliceğiniz beşibiyerde çayını alıp kaynatın süzdükten sonra iyice soğuyana kadar bekletin.2 kabuklu cevizi bu suyun içine atın ve bunu yaparken bağlamak istediğiniz kişiyi düşünün ve 3 kere ''benim ol ..... (adı)'' diyerek tamamen ıslanan cevizleri çıkartın ve o gece iç çamaşırınıza koyarak uyuyun.daha sonra bu cevizleri kırıp baglamak istediğiniz kişiye yedirtin ve gerçekten olduğunu gördüm.Belkide bi kocakarı uydurmasıdır ama kesinlikle işe yarıyor.
eğer olucagına inanmazsanız o kişi sizden tamamen kaçar x)

tuğba1

Banlı Kullanıcı
peki ben senden birşey rica edebilirmiyim ben annem ve babamın birlikte olduğum kişiyi kabul etmelerini istiyorum.eğer bu olursa evlenebiliriz.izin vermiyorlar bana yardım edermisin durumum çok acil kesin çözümü olan birşey olması gerekiyor lütfen yardım et

Meyra

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederiz de.. insan o cevizlerle nasıl uyur..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
İnsanlar alçılı kol ve bacakla da uyuyabiliyorsa 3 ceviz o kadar da kötü değil :D

origanum

Yönetici
Esasında bu bir koca karı uydurması değil, yeni çağ uydurması. Beşibiryerde çayı da son zamanlarda popüler olan uydurma bir karışım. Ama inanmak müthiş bir enerji açığa çıkardığı için olmayacak şey oldurulur.