Herkes Yaşamıştır.

escada35

Kayıtlı Üye
çok fazla rüya görüyorum ama ne yazıkki hiç birini hatırlayamıyorum ancak gercekten cok etkılendıgım bişey olursa ve o an uyanırsam hemen telefonuma kaydedıyorum. lucid ruya bende görmuyorum .. ama aynı bir ruyayı uzun bi süre sonra tekrar gördugum oldu

Ori

Kayıtlı Üye
Lusid rüya değildir dediğiniz. Lusid rüya; rüya görürken rüyanızın farkında olmanız yani rüya içinde rüya gördüğünüzün farkında olduğunuzdur. Başıma geldi gerçekten çok güzeldi. Çok güzel eşyaları olan balkonu sahile bakan bir odadaydım etrafıma baktım ve o an inanamıyorum şuan rüya görüyorum dedim ve uyandım. Gerçekten rüyada olduğumun farkındaydım ama kötü yanı hemen uyandım. Ne olursa olsun çok güzeldi ya.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben bazen devam edemiyorum bazen devam ediyorum ruyama.Ama en cok korkunc ruya gorunce uyaniyorum.Gecmesini bekliyorum ve geri uyuyorum ama yine devam ediyor ayni kabus...Aman tanrim.Bazen cok korkunc oluyor.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Evet ama bide şu var uyanınca eğer böyle çok fazla hareket etmezseniz vücut tam olarak uyanmamış oluyor bu sayede rüyaya geri dönmeniz daha kolay oluyor :) ben genelde öyle yapmaya çalışırım.

minormemo

Kayıtlı Üye
ßende de oluyor bazen kötü bi rüya gördüğümde de üstüste aynı rüyayı görüyorum

aynen :) bi bizim komşunun eve tren çarptı uyandım , 1 hafta sonra trenin çarptığı yerden dvm ettim , yıldırım düştü , 1 hafta sonra deprem oldu , 1 hafta sonra ohooo devam edip gidecek aynı rüya hep devam ediyo :D

bir de rüyamın bilincimde olmama rağmen kontrol edemiyorum.ben rüyadayım diyorum ama isteyerek hareket bile edemiyorum

işlemci

Kayıtlı Üye
Ben genelde uyandıktan sonra değil de bir-iki gün sonra rüyamın devamını görüyorum.Dizi tadında oluyor biraz:D
Aynen bende de öyle oluyor. 2,3 haftada bir bi bölümünü görüyorum. 2 tanesinin final bölümünü gördüm ama onunda yarısında uyandım :)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Ben rüyayı görüyorum.Tekrar uyuduğumda etkilendiysem aynı rüyayı görüyorum..Devamını göremiyorum

gözde

Kayıtlı Üye
Bende de şöyle bir durum var.rüyamda hiç görmediğim yerlere gidiyorum.ya da uyandıktan sonra rüyamda biriyle tartıştığım konuştuğum konular bana saçma geliyor ama aradan kısa bir zaman geçtikten sonra o hiç görmediğim dediğim yerleri görüyorum gerçekte.ya da o saçma bulduğum konuyu konuşuyorum birileriyle. bu nedir ki acaba :)

machine368

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu sorunun temel sebebi rüyaların tam uyanmadan önceki kısımda görülmesidir , rüya gördüğünüz zaman uyanacağınızı bilmeniz gerekir ne yapcaksınız çabuk yapın çünkü kısa bir zaman içinde uyanacaksınız.. Uyanıp tekrar aynı rüyanın devamını görmek hiç nasip olmadı ama buna inanıyorum belki bir gün bende yaparım..