yeni başlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheNightmare

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ben büyüye çok meraklıyım yapmak istiyorum. Ama nasıl, nerden, hangi büyüyle başlamalıyım bilmiyorum :S Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden sağolun.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Büyüye meraklı olmanız güzel bir durum. Başlangıcınız zaten bu işlere olan eğiliminizdir. Size büyü ile başlamanızı öneremem. Bu iş için yıllarını veren arkadaşlara karşı terbiyesizlik yapmış olurum eğer şu büyüyle başlayın dersem. Çünkü tamam yapacağım deyipte hemen ilk seferde yapılacak şeyler değildir bunlar. Korumaları,zikirleri ebcedleri, yöntemleri, Uygulama araç gereçlerini, enerjileri, yazmaları , okumaları vs... bunları cok daha coğaltabilirim. Bunların her biri başlamadan önce bilinmesi şart olan şeyler. Bu yüzden direk büyüyle başlamak yanlış bir tutum olacaktır.

Bu yüzden önce bilgilenmenizi öneririm.

TheNightmare

Kayıtlı Üye
Yani tam olarak bu sitedeki herşeyi gözden geçirmem lazım galiba?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tabi ki emek olmadan yemek olmaz. Hiç birşey hiçbr yeti hiçbir bilgi öyle gökten zembille inmiyor ve anne karnında öğrenilmiyor. Uğraşmanız şart.

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
merhaba bende yeniyim ve büyüyü tamamen intikam almak için öğrenmek istiyorum. içimde çok büyük bir nefret var ve her türlü kara büyü için istediğimi yaparım yeterki öğretin herşeye açığım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...