Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yeraltındaki hazineyi sahiplenen cinlerden

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Exclamation yeraltındaki hazineyi sahiplenen cinlerden

Eskimedeniyetlerin yaptığı tılsım buyu ve cinlerin sahiplendiği hazineleri almak için bana tavsiyede buluna bilirmisiniz kitap varsa onlardan kurtulmak için oda olur yardımlarınızı bekliyorum yeni katıldığım için buraya hatılı olursam affınıza sığınırım tılsım çözümek için kitap veya ne varsa cindarlık nasıl olur benede olabilirmiyim:cheers2

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

eski koruma tılsımlarını kullan çünkü eski hazineler eski lanetlerle korunur

Rep Puanı : 336
    Ettiği Teşekkür
    7
    47 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Alıntı fanatik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskimedeniyetlerin yaptığı tılsım buyu ve cinlerin sahiplendiği hazineleri almak için bana tavsiyede buluna bilirmisiniz kitap varsa onlardan kurtulmak için oda olur yardımlarınızı bekliyorum yeni katıldığım için buraya hatılı olursam affınıza sığınırım tılsım çözümek için kitap veya ne varsa cindarlık nasıl olur benede olabilirmiyim:cheers2
    Bu çok meşakatli bir iştir. Bilmeyen biri asla yapmamalı. Konuyla ilgili bir medyuma danışabilirsiniz. Zira orada ne tılsımı olduğu da önemlidir. İnsan kanı mı ister, hayvan kanı mı ister, nasıl bir yöntem izlenmelidir vesaire.. Kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz, dikkatli olun.

Yer
    Antalya
    Rep Puanı : 206
    Ettiği Teşekkür
    0
    48 mesaja 95 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    45

Degerli arkadaşım bu konuda sana yardımcı olmak isterim.. ancak bana o bölgenin deniz yada karada bulunduguna dair mesaj atman lazım ki en etkin çözümü sunayım.. selam ile..

Rep Puanı : 17990
    Ettiği Teşekkür
    0
    38 mesaja 109 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    154

Sayın Kontejyan, aslında konu açılmışken kara veya su içindeki hazineler için yapılacak ayrı ayrı uygulamaları burada paylaşabilirsiniz. Genel bilgi olur. Bu arada ben de tırnak uygulaması bulabilseydim paylaşacaktım ama bende yok şuanda.

Yer
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    45

Alıntı chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın Kontejyan, aslında konu açılmışken kara veya su içindeki hazineler için yapılacak ayrı ayrı uygulamaları burada paylaşabilirsiniz. Genel bilgi olur. Bu arada ben de tırnak uygulaması bulabilseydim paylaşacaktım ama bende yok şuanda.
    Selam ile, aranılacak bölge karada ise Şura suresinin 12.ayeti kerimesi beyaz bir kagıt üzerine 71 defa yazılır daha sonra bu yazılan kagıt beyaz bir horozun boynuna baglanır, muhtemel bölgeye horoz salıverilir, horozun ilk eşelendigi yer takip edilir ve orada kesilip kan akıtılır.. böylece hem muhtemel define yeri tam tespit edilmiş olur hemde üzerinde bulunan tüm etkenler ortadan kalkar.. (Daha sonra kesilen etin bir fakire ikram edilmesi güzeldir) Arkadaşlar Kuranda Şuara ve şura sureleri vardır isimleri benzer karıştırmayın sizin yazmanız gereken Şura suresi 12.ayet.. Eger bölge denizde ise aynı ayet 54 defa kavak agacının ince dış kabuguna yazılır ve muhtemel bölgeye salıverilir, kabuk nerede yatay pozisyondan dikey pozisyona geçerse yüzüş esnasında, o bölge araştırılır.. selam ve dua ile

Rep Puanı : 2
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

kontejyan kardeş ,definecilik,boş zamanlarda uğraştığım bir konu ,paylaşımın için teşekkürler...

Yer
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    45

Ben teşekkür ederim, faydalı olduysa ne mutlu.. selam ve dua ile..

Rep Puanı : 336
    Ettiği Teşekkür
    7
    47 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Alıntı kontejyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ile, aranılacak bölge karada ise Şura suresinin 12.ayeti kerimesi beyaz bir kagıt üzerine 71 defa yazılır daha sonra bu yazılan kagıt beyaz bir horozun boynuna baglanır, muhtemel bölgeye horoz salıverilir, horozun ilk eşelendigi yer takip edilir ve orada kesilip kan akıtılır.. böylece hem muhtemel define yeri tam tespit edilmiş olur hemde üzerinde bulunan tüm etkenler ortadan kalkar.. (Daha sonra kesilen etin bir fakire ikram edilmesi güzeldir) Arkadaşlar Kuranda Şuara ve şura sureleri vardır isimleri benzer karıştırmayın sizin yazmanız gereken Şura suresi 12.ayet.. Eger bölge denizde ise aynı ayet 54 defa kavak agacının ince dış kabuguna yazılır ve muhtemel bölgeye salıverilir, kabuk nerede yatay pozisyondan dikey pozisyona geçerse yüzüş esnasında, o bölge araştırılır.. selam ve dua ile
    Teşekkürler.. İnsan kanı gereken tılsımlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Bilmeyenleri bu konuda daha dikkatli olmaları açısından nasıl uyarabiliriz?

Yer
    Antalya
    Ettiği Teşekkür
    0
    Tecrübe Puanı
    45

Alıntı Yesil Cingene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.. İnsan kanı gereken tılsımlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Bilmeyenleri bu konuda daha dikkatli olmaları açısından nasıl uyarabiliriz?
    Sayın Moderatör, teşekkür ederim güzel bir konuya deyindiniz, define için insan kanı kullanımı Eski mısırda kullanılan bir yöntemdi, hatta kandan ziyade can armagan edilirdi.. Diger konulardada insan kanı kullanılan yöntemler dediginiz gibi vardır, ancak eşyanın hükmüne aykırıdır.. Kan kutsaldır, ruh-ül candır, bazı tılsımlarda örnegin temra, ben, vb yara izi yok edimlerinde işe yarasada birçok dert karşısında yeni dertlere yer açmaktadır.. Misal verirsek, cinn davetlerinden bir çeşit olan 3 ayak masa davetinde kullanılan kan sonucunda cinn davete icabet eder, istenildigi an gider ancak kanı feda edilen şahıs yada şahıslar o cinnin akrabaları tarafından çeşitli belalara maruz bırakılır çünkü, cinnin başına gelen her kötü olay o kana bahane bulunur ve kan sahibinden intikam alınır.. Kısaca insan kanı uygun görülmemektedir.. selam ve dua ile

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)