yeraltındaki hazineyi sahiplenen cinlerden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Bu arada bununlar ilgili 2 hikaye (duyumum) anlatmak istiyorum.
Babaannem daha evvel anlatmisti ; koyde bir grup insan define aramaya cikmislar.Defineyi koruyan cinleri savmak icinde yanlarina bir hoca almislar.Kazi bolgesine varmislar ve kazmaya baslamislar.Tam bu sirada bazi varliklar gormusler ve hepsi kacismislar.Arkada hoca kalmis ve hoca olaydan cok etkilenmis (yada o varliklar tarafindan bir zarar verilmis olacak ki ) evine kadar surunerek varmis.

Ikinci olay ; askerlik yaptigim yerde kucuk bir bakkal vardi.Carsi izinlerinde giderdim ve o bakkalin sahibi olan adamla sohbet ederdik.Konu konuyu acar.Biz konustukca adamin eski define meraklilarindan oldugunu ogrendik.Adamin anlattigina gore : bunlar arkadaslariyla bir gun dere kenarina kazi yapmaya gitmisler.Epeyce kazmislar (yerin icine dogru) Bu esnada bu adam(bahsettigim bakkal) yuzlerce at nallari sesi duymus ve arkadaslarina : " duydunuzmu " diye sormus.Onlar kazi heyecani ile duymamis olmalilar ki ; " duymadik hicbisey " demisler.Sonra nal sesleri yaklasmis ve bu sefer hepsi duymuslar , kafalarini disari cikarip bakmislar.Yuzlerce atli asker (baslari secilemeyen) onlara dogru yaklasmaktaymis.Daha sonra hepsi tasi,taragi birakip can havli ile kacmislar oradan.O gunden sonra da bu bahsettigimiz bakkal hic ugrasmamis bu tur isler ile.
Buna benzer daha bircok olaylar var.
Definelerin korunmasi kesinlikle gercektir.Cunku "National geographic" ve "History channel" kanallarinda da bu konular detayli bir sekilde islenmistir (Ornegin Tutankamon)
Bir ornek daha (gerci komedi filmidir ama gercek bir hikayedir) ; "Harbi define" isimli filmdede bu konu islenmistir.Arastirma yaptiginiz takdirde bircok bilgiler elde edinebileceksinizdir ...
Iyi forumlar...

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
tılsımdan önce bir yerde hazine bulunup bulunmadıgını nasıl bilecez çok kaliteli bir cihaz olması gerekmez..

animax

Kayıtlı Üye
Eskimedeniyetlerin yaptığı tılsım buyu ve cinlerin sahiplendiği hazineleri almak için bana tavsiyede buluna bilirmisiniz kitap varsa onlardan kurtulmak için oda olur yardımlarınızı bekliyorum yeni katıldığım için buraya hatılı olursam affınıza sığınırım tılsım çözümek için kitap veya ne varsa cindarlık nasıl olur benede olabilirmiyim:party::devil2::cheers2

sevgili arkadaşım sana yapılan yorumları gördümde pek işe yarar bişey yok herkes bir takım şeyler yazmış lakin hiç birinin aslı astarı yok ( yorumu yapan arkadaşların affına sığınırım yanlış anlamayın sakın beni ) bu eski medeniyetlerin yapmış oldukları tılsım büyü vs şeyleri hacı hoca büyü kitapları medyum falan filan çözemez bu büyüyü sadece papaz çözebilir çünkü bunlar papaz büyüleridir gerçi bu büyüleride her papazda çözemiyor nasıl ki islam dininde belli başlı alimler vardır hristiyanliktada belli başlı papazlar bulunur bu işlerin erbabı ehli işte onlardır esas büyüleri bozabilecek olanlar hatta varsa tanıdığın mardin iline bağlı midyat ilçesinde papaz işte onlar sana yardımcı olur

keremel

Kayıtlı Üye
Konu gerçekten ciddi bir durum.Lanetler üzerine buyrulan ayeti kerime: Lanet edilen şey (şahıs cisim hazine.Nelere lanet etmek mümkünse bütün hepsini kapsar) lanet edildiği zaman lanet önce semaya çıkar sema kapıları hızlı bir şekilde lanete kapısını çarpar ve bu çarpma etkisi ile lanet arza iner arz da laneti kabul etmez ve cihatı sitte denilen kavram yani 6 yöne de aynı şekilde gider.eğer kabul görürse bunlardan birinde kalır.Ama kabul edilmez ise lanet lanet eden kişiyi bulur.
Hazine bahsi ise cinler altın ve paraya çok değer verirler.Hele hele hazineler onların vazgeçilmezleridir.siz hazinenin ne kadar yerini tesbit etsenizde kazmaya başlasanızda onlar hemen yerini değiştirirler hazinenin.Eğer değiştirmezlerse hazine bulunduğu zaman birer kuş kırlangıç aklınıza gelebilecek bin bir türlü kılığa girerek uçuverip giderler.Elinizde o esnada kürek olduğunu farzedersek ve kürek ile hazineden çıkan kuş veya her ne şekle girdi ise vurduğunuz zaman altın olarak yere düştüğünü görebilirsiniz.
binlerce yıllık hazineler ise(nicolas cage'nin büyük hazine serisinde i tarz) kötü büyüler tarafından korunurlar.Ama inancı tam olan ve manen korunan insanların hazineya ulaştığı zaman ona hiç bir güç zarar veremez.Ama geçmişte büyü günlük hayatta bile kullanılan herkesin kullandığı bir şeydi.Çok etkili ağır ve tehlikeli büyük lanet ve büyülerdir.O konularda tek başına hareket etmek yanlış olur.Unumtmamak gerekir ki her büyünün lanetin vb. bir panzehiri vardır.

Cem

Kayıtlı Üye
Yer biliniyorsa 7 günlük orucu var daha sonra okunacak bir dua sı var belirlenen yerde 21 kere okuyorsun dua içerigide yine davet geliyorlar toprağı kaynatır gibi kazıyorlar ama sahiplenme varsa altınlarda sahiplenenleri göndermek için dua sı var daha sonra onları o yere iade ediyormuşsun

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
kaliteli bir makina şart diger unsurlar kolay kardeş..

morofka

Kayıtlı Üye
Bu kitapları eski kitapçılarda ve bu bıze gereken tılsımları kartları nerelerden bulabılırz yardımcı olurmusunuz ?

lost66

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yozgat sorgundayım ben kerkenes harabeleri var ve burda hititler yaşamış kalesi surları bile var ama yıkılmış tüm. Ve ingilizler kazı yapıyo. Ve bizim burda defineciler izinsiz kazdıkların bir çok hazine buldular ama hiç birisinede yar olmadı çünkü tılsımlıydı arabaya koyduklarında içerde duramıyolar sıkıntı çökmeye başlıyomuş daha bir sürü şey. Papaz büyüsü bilemem ama işin ehli olan Bi hoca bile çözebilir.

gümüşejderha

Kayıtlı Üye
amcam da define ve cinlerle ugraştı belkitürkiyeni %90nını gezdi birçok define buldu bazılarında bede yanındaydım çogunu müzeye teslim etti bazılarını sizin dediginiz gibi cin ler sahilenmişti birkeresinde bir mezar bulduk bembeyazdı amcam birkaç arkadaşı bide ben vardım cahit abi bezarı kazmayaş ladı mezardaki iskelet cahit abiye sarıldı biz geri dogru on yirmi metre geldik sonra iskelet cahit abiyi bıraktı cahit abi çarpılmıştı onu hocaya götürdük hoca bunu cinler yapmış dedi sonra onu düzeltti biz raya tekrar gittik ve mezar yoktu meğer omezar altınmış ve bizgidince cinler onu götürmüş

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bence böyle hazineleri bir tek cin veya cin grubu korumuyor bana göre örnek verecek olursam Ankara/Polatlıda yer altında altın madeni öylece durur hatta askerler tarafındanda korunur içine kimse girmesin diye çünkü yaşanmış bazı vakalar vardır içeri giren bir daha çıkamıyor tarzında bir tek cinin gücünün yeteceğini sanmıyorum çünkü insan istese elde edebilirdi ama kolay bir güç değil demekki heleki insanların para hırsı konusundaki yanlışlarınıda hesaba katarsak öyle böyle bir güç değil bana göre bu iş sakat arkadaşım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...