Mum Büyüsünde Başıma Gelen...Yardım Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OpterCop

Kayıtlı Üye
Mrb... Arkadaşlar Sitemize Dün Üye Oldum daha ve Çok Beğendiğim için Böyle Üyelik Gerçekleştirdim... Bu Tarz Konulara Eğilimim Yeni Başladı Eşimin Ailesinin HERŞEYİ DENEMESİNDEN Sonra Kazandıkları Zafer Sonucu Terkedişiyle Tekrar Kavuşma Arzusu Buralara Sürükledi Beni... Bildim Bileli inancım Vardır Fakat Hiç Merak Etmemiş ilgilenmemiştim... Malumunuz Para Tuzağı Hocalara (Elbette Hepsi Böyle Değil Fakat Sadece Sevap ve Yardım için Bunu Yapanlarda Yardımlarını Etrafta Konuşmadıkları -olması gerekende bu olduğu sebebiyle- için Bulmamız çok zor...) Güvenmediğim için Kendim Dün Gece Bir Girişimde Bulundum...

Bununla ilgili Sabaha kadar Uykumdan Mahrumiyet Sağlayan Bu Durum Sebebiyle Tecrübeli ve Bilgili Olduğunuzu Düşünerek Sizden Yardım-Destek Talebim Olacaktı... Kısaca Durumu izah Edeyim..::

Bağlama için Mum Büyüsü Dedikleri Bir Büyü ile Karşılaştım Basitti ve Uygulamaya Karar verdim... Büyü Şu:
Bir Mumu 7 Bölüme Ayırıp Mumun üzerine Sevmesi istenen kişinin anne adı ve kendi adı Yazılır... Muma Esma Okunur (Burdaki Esma yı Esma-ül Hüsna Olarak Yorumladım Sizce Yanlış mı Yorumladım) ... Sessiz ortamda gece Mum Yakılıp 1. Bölüme kadar Yakılır... Bu yanarkende Filancada benim için böle yanarak erisin anlamında sözler Söylenir... Bunu 7 gece Yap... Mum Bitince Ateşe Atılıp Yine Aynı Sözler Tekrarlanır...

Büyü Buydu... Uygulamaya Koyuldum Geçtiğimiz Gece ve Muma isimleri Yazıp Esma-ül Hüsna yı Okur iken Tam Yarısında Yan odadan öyle sesler gelmeye başladı ki Korkumdan (Hayatımda 2. defa bu kadar korkuyorum ve ilki de yine diğer varlıklar sebepti) Anında Ayetel Kürsi yi okumaya başlamışım... Ses ise Sanki Yerin Altından Biri Diriliyor ve Bana Geliyor Gibiydi... Somut Benzetme ise Üzerine Kalın Naylon Giydirdiğin ve Gömdüğün Birinin O Toprağın Altından Çıkarken Çıkardığı Ses ve Devamında Aynı Heybeti ile Karton üzerinde Yürüyüşünü (Aynı Zamanda Naylonun Yürüyüş sırasında kol ve Ayakların Hareketiyle Çıkardığı Ses de Dahil...) Hayal Edebilirsiniz... Bu Kadar Yüksek ve net di... Tabii Büyüyü Orada Kestim Sabaha Kadar Oturup Bildiğim Duaları Okuyarak Geçirdim...

Size Bu Yaşadığım ile ilgili Birkaç Sorum Olsa ???

1. Bu Yaşadığımın Sebebi ve/veya Bu Ses vs. Gerçekten Bir Varlığın Gelişinin Getirdiği Ses miydi...

2. Bu Durumun 10-20 metre Evin Uzağında Olan Mezarlığın Etkisi Ne Boyutta Olabilir ve Bağlantısı ne Olabilir...

3. Bunun Olması Normal mi ve Devam mı Etmem Gerekiyordu (Yani Her büyüde Bu Tarz Durumlar Olur mu???)

4. Eski Eşimin Korunuyor Olma Olasılığı ve Korunması Var ise Bu Korumanın Böyle veya Herhangi bir Durum Olay Yaşatma Olasılığı Varmıdır...

5. Bunları Yaparken Kendimi Nasıl Koruyabilirim...

7. Sizin Önereceğiniz veya Yapabileceğiniz Etkili ve Böyle Korkutmayacak Bir Büyü Varmı??? özellikle Ram Edebilecek Birşey...

6. Döngel Duası da Bu Gibi Durum veya Olay Yaşatırmı??? (Sabah Okumayı Planlıyorum da...)

Nolursunuz Bana Bu Sorularım Konusunda GERÇEKTEN Yardımcı Olursanız Çok Ama Çok Sevinirim...
Herşey için Şimdiden Teşekkürler Allah Razı Olsun...

OpterCop

Kayıtlı Üye
Çok Yardımcı Oldunuz Herşey için Teşekkürler... :(:(:( Nese Anlaşılan Gereksiz Buldunuz...Fazlalık Yarattığım için Özür Dilerim...:banghead: Ve Yinede Teşekkür Ederim Allah'a Emanet Olun...:hang:

Ninsun

Kayıtlı Üye
Durun yahu, derdin dermanı vardır elbet, vardır da az beklemeniz gerekiyordur belki. Rahat olun sorunuz elbette cevaplandırılacaktır.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Öncelikle geçmiş olsun sayın optercop.

İlk önce şunu söylemeliyim. Yaptığınız işlem doğru bir işlem yalnız şunu göz önüne almakta fayda var. Mum bir büyü yapma aracı değildir. Sadece enerjilerin toplanmasına destek olan bir gereçtir. Tütsü gibi düşünün. Yaptığınız işlemin herhangi bir büy üile ilgisi yoktur. Sadece esmaları okuyarak dilekleriniz için dualardan yardım istemenizi öngören bir çalışmadır bu. Sorularınızı elmden geldiği kadar cevaplandırayım.

1. Gelen bir varlık olabilir. Bir mele kolabilir. Ya da yardım isteidğiniz esmaların hadimleri olabilir. Ya da bu sesleri psikolojik olarak duymuş olabilirsiniz. Korktuğunuz için psikolojik olarak onu duyduğunuzu sanmış olabilirsiniz.
2. Etrafınızda mezarlığın bulunması da bu etkinin ortaya çıkmasında bir neden olabilir. Ama orası buna neden oldu diyemem ölüden ne zarar gelir ki.
3. Devam etmeniz gerekli mi siz belirlemelisiniz bunu. Korkarak bir işlem yaparsanız o korkularınız yüzünden böyle korkacağınız şeyleri yaşamanızda deva medecektir.
4. Eşinizde koruma olması bir değişikliğe yol açmayacaktır. Çünkü siz bir büyü yapmıyorsunuz. Bir dua okuyorsunuz.
5. Bunları yaparken eğer varlıklarınız var ise onlarda sizi korumasını emredebilirsiniz. Ve ya okumalarınızı bir koruma çemberi içerisinde yapabilirsiniz. Zaten bir işlem yapılacaksa yaptıralacaksa öncelikle kişilerin temizlik ve arınmalarının yapılması şarttır. Bu olmadan böyle sonuçlar almanız doğaldır.
7. Öyle özel olarak önerebileceğimiz bir büyü bulunmuyor. Kişiye etkis ideğişebiliyor uygulamaların. Onun için denemeniz gerekli. Tabi deidğim gibi temizlik ve arınmanın yapılması yani daha önce yapılmış bişeyler var ise bunların bozulması vs.. gibi.
6. Duaların size bir zararı dokunmaz faydası dokunur. Okuyun bir etki olacağını sanmıyorum. Deneyip görmeniz gerek. Ayrıca başka uygulamaları sizin yapmanızı önermiyorum. Bu iş için o kadar ço kyol almanız gerkeli ki pat diye birşey yapmanız doğru değil.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi günler

OpterCop

Kayıtlı Üye
Teşekkür Ederim Yule... Kısaca Bişey Diyeyim... Korkum O an ki Ses ile Oluştu Öncesinde Böle Bişey Olacağı Aklımda Bile Yoktu... Sanki Dua Eder Gibi Rahat Hissediyordum Kendimi... Başlangıcım Korkuyla Olmadı... Ama Dediğiniz Gibi Sanırım Biraz Daha Yol Katetmem Gerekio... Ama Çok Üzgünüm... Kimseye Tamah Edemiyorum... (Malum Kötüler Yüzünden Yanında iyilerde Kaynıyor yada Kendilerinin bulunmasına izin vermiyorlar...) Kendimde Beceremiyorum... Napcam Ben... O kadar Sıkılıor ve üzülüyorum ki... Bu arada Küçük Bir Ayrıntı Sanırım Daha Önce Eski Eşime Musallat Olmuşlar ve Tedavi Görmüş... Bu Kadar Severken Bölesine Sebeplerle Kaybetmek Ve Hiçbirşey Yapamamak Çok Acı Geliyor... :(:(:hang:

blessman

Kayıtlı Üye
optercop arkadasım Allah kolaylık versin. aynı dert bendede var oyuzden burdayım.eger bilenvarsa lütfen yazsın bir buyu yada yapabilecek kimse????

OpterCop

Kayıtlı Üye
Teşekkürler blessman... Sanada... Fakat Sanırım Tek Yardım Edecek Kişi Urum ve O da -Yoğun Olduğu için- Cvp Vermiyor... Başka da Yardım Edebilecek Kimse Varsa da Önemsemiyor... Yani Sanada Allah Yardımcı Olsun...

Yaw Kafayı Yicem Yeni Üye Oldum Siteye... Üye Olduğum Zamandan Beri Heryere Girip Çıktım... Ama O Kadar Çok Şey Varki... Nerden Başlıcamı Ne Yapacağımı Hala Keşfedemedim... Yaa Sadece ve Sadece Karımı Geri istiyorum, Onunla Ömür Boyu Mutlu Bi Hayat Yaşamak istiyorum... O Elimden Alan irfit ten de Karımı Kurtarmak ve Onu Öldürmek istiyorum... Herşeyimi Aldı...Hayatımı ve Hayatımızı Mahvetti...Halada Terslikler Acı ve Dibe Batışlarım Bitmedi... Nese Sadece Bunları istiyorum... Ne Olur Enfazla Karıma Bize Daha iyi Bakabilmek içinde Maddi Durumumun Düzelmesini Sağlamaya Çalışırım O Kadar Yaaa.... Yaa Yokmu Gerçekten Yardımsever Gerçekten Güçlü Bana Bize Yardım Edecek Bir Allah'ın Temiz Kalpli Kulu... ALLAH BELAMI VERSİN ARTIK ÖLDÜRECEĞİM KENDİMİ YAA... 3 Tane işin Ehl-i Başaramadı Bu işi (nasıl bir irfit ise bu...) ... Burayı Buldum Bir Ümit Buraya Geldim, Ama Ne Yazıkki Burda da Bişey Yapamadım... Yaa Bu Hırs, inat, özlem-hasret, acı ve Sevgi ile Kendim Başarabileceğimi Biliyorum Ama Daha Nerden Başlayacağımı Bile Bulamadım... Bişey Buluyorum, önce Başka Bişey Yapmam Gerekio Ona Bakıyorum Onu Öğrenirken Ona Bağlı Başka Bişey Öğrenmem Gerekio vs vs uzadıkça uzuyor... Kafayı Yicem... Dayanacak Gücüm Kalmadı Artık Bu Sürünmelere ve Acılara... (Bu Yazdıklarımdan Ne kadar zayıf nekadar basit bi adam vs vs istediğiniz alçaltma küçültme diyebilirsiniz... Zaten Doğru Olan da Bu...)

Herşey için Saolun...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Yaw Kafayı Yicem Yeni Üye Oldum Siteye... Üye Olduğum Zamandan Beri Heryere Girip Çıktım... Ama O Kadar Çok Şey Varki... Nerden Başlıcamı Ne Yapacağımı Hala Keşfedemedim... Yaa Sadece ve Sadece Karımı Geri istiyorum, Onunla Ömür Boyu Mutlu Bi Hayat Yaşamak istiyorum... O Elimden Alan irfit ten de Karımı Kurtarmak ve Onu Öldürmek istiyorum... Herşeyimi Aldı...Hayatımı ve Hayatımızı Mahvetti...Halada Terslikler Acı ve Dibe Batışlarım Bitmedi... Nese Sadece Bunları istiyorum... Ne Olur Enfazla Karıma Bize Daha iyi Bakabilmek içinde Maddi Durumumun Düzelmesini Sağlamaya Çalışırım O Kadar Yaaa.... Yaa Yokmu Gerçekten Yardımsever Gerçekten Güçlü Bana Bize Yardım Edecek Bir Allah'ın Temiz Kalpli Kulu... ALLAH BELAMI VERSİN ARTIK ÖLDÜRECEĞİM KENDİMİ YAA... 3 Tane işin Ehl-i Başaramadı Bu işi (nasıl bir irfit ise bu...) ... Burayı Buldum Bir Ümit Buraya Geldim, Ama Ne Yazıkki Burda da Bişey Yapamadım... Yaa Bu Hırs, inat, özlem-hasret, acı ve Sevgi ile Kendim Başarabileceğimi Biliyorum Ama Daha Nerden Başlayacağımı Bile Bulamadım... Bişey Buluyorum, önce Başka Bişey Yapmam Gerekio Ona Bakıyorum Onu Öğrenirken Ona Bağlı Başka Bişey Öğrenmem Gerekio vs vs uzadıkça uzuyor... Kafayı Yicem... Dayanacak Gücüm Kalmadı Artık Bu Sürünmelere ve Acılara... (Bu Yazdıklarımdan Ne kadar zayıf nekadar basit bi adam vs vs istediğiniz alçaltma küçültme diyebilirsiniz... Zaten Doğru Olan da Bu...)

Herşey için Saolun...

Böyle bir durumda neden basit ya da aşağılık görülesiniz ki.. Siz karınızı ve mutluluğunuzu geri istiyorsunuz; bundan doğal birşey yok.. Öncelikle sakin olun, ölmek vesaire bunları bir kenara bırakalım da, umuyorum ki kısa sürede hallolur. Bu kadar çok üzülmenizi de anlayabiliyorum. Ama umutsuzluk herşeyin sonu; bunu sakın unutmayın. Başaracağınıza ve eşinizle mutlu beraberliğinize devam edeceğinize ilk önce inanın. Bu doğrultuda, inançla ilerlerseniz fırsat hemen karşınıza çıkacaktır. Tüm enerjinizi olumluya çevirmek ilk yapacağınız iş sakın unutmayın. Bu mesajınız da gerekli yere ulaşacaktır. İnşallah en kısa zamanda istekleriniz gerçekleşir :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İfrit derken? Bir insandan mı bahsediyoruz, yoksa gerçek bir ifritten mi? Tam olarak anlayamadım.

OpterCop

Kayıtlı Üye
Böyle bir durumda neden basit ya da aşağılık görülesiniz ki.. Siz karınızı ve mutluluğunuzu geri istiyorsunuz; bundan doğal birşey yok.. Öncelikle sakin olun, ölmek vesaire bunları bir kenara bırakalım da, umuyorum ki kısa sürede hallolur. Bu kadar çok üzülmenizi de anlayabiliyorum. Ama umutsuzluk herşeyin sonu; bunu sakın unutmayın. Başaracağınıza ve eşinizle mutlu beraberliğinize devam edeceğinize ilk önce inanın. Bu doğrultuda, inançla ilerlerseniz fırsat hemen karşınıza çıkacaktır. Tüm enerjinizi olumluya çevirmek ilk yapacağınız iş sakın unutmayın. Bu mesajınız da gerekli yere ulaşacaktır. İnşallah en kısa zamanda istekleriniz gerçekleşir :)

Teşekkür Ederim Fakat 1 Senedir Umut Umut Umut.... Hep Boş Umutlar Oldu... Artık Ne Umudum Kaldı Ne de Sabrım... Zaten İntihar Edemediğim (Allah Korkumdan Ötürü.!!) için (Artık Birlikte ve Mutlu Olmayı Değil) Allah'ın Kendisinin Canımı Alması için Dua Ediyorum... Mesajlarım 4-5 Gündür Kimseye Ulaşmadı... Demekki Daha Önemli Şeylerde var ve/veya Yardım Etmek isteyen Kimse (Yada Bilgili-Güçlü Kimse) Yok Burada...

chillout; evet Gerçek ifrit yada cin-şeytan... Zaten Sana Özel Mesajımda (Yanlızca içimi Dökmek içindi) Yazmıştım Yaşananları Bunları...

Nese Herkese Saygılar...

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
sevgili optercop

öncelikle sana sabır diliyorum
benim düşüncem bu ifrit birlikte olmanızı istemiyor
ve duyduğun o sesleri yaptığın işlemi yarım bıraktırmak için o çıkartmış olabilir
iyikide bırakmışsın

tavsiyem öncelikle ondan kurtulmak
bir ifritten kurtulmanın 2 yolu vardır
ya başka bir ifrite irade geçirip o ifriti savuşturmasını isteyeceksin ki hiç tavsiye etmem çok tehlikeli
ikincisi ve doğru olan yol ise Peygamber efendimizin öğrettiği yoldur
3 işin ehli beceremedi demişsin hangi ifrit Peygamberimizin yüce sözleri karşısında durabilir
Allahın izniyle bu dertten kurtulacaksın
sen gönlünü ferah tut
yöntemi burdan açıklamak istemiyorum (ki sonra insanlar nası olsa cinlere ifritlere karşı böyle birşey varmış diyip herşeyi denemeye kalkmasınlar)

bana özel mesaj yoluyla ulaşırsan yardımcı olmaya çalışacağım =)

esinder

Kayıtlı Üye
benımde bır zamanlar yogun olarak onları goruyor ve seslerını duyuyordum.ruyamda onunla evlendıgımı gormustum sureklı benımle konusuyor ve hayatım hakkında yorumlar yapıyordu.adını ılk evlılıgını bılıyordum ve en sonunda benım ılıskılerımı bozmaya basladı yanı erkek arkadasımla bır turlu bulusamıyorduk,sureklı kotu olaylar gelıyordu basına.evıne hırsız gırdı,bıcaklandı vs.bır ablayla hocaya gıttık kuran_ı kerımle dualar okudu 7 gun ust ustte.allaha sukur suan ıyıyım ama hala bazen ruyamda onları goruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...