Katlama Majisi/Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Defne

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar katlama büyüsü nedir niçin yapılır bilgisi olan varmı?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Katlama büyüsü derke nneyi kastettiğini bir türlü çozemedim arkadaşım. Ama bildiğim kadarı ile katlama büyüsü hazine, define işleri ile ilgilenen kişileri iştiare tarzı yaptığı işler vardır onu söylüyor olabilirsin. Bu büyünün bozulamadığını söyleyenlerde var. Eğer söylediğim konu ise tabi.

Defne

Kayıtlı Üye
Bu konularla ilgili hiç bi bilgim yok bana sadece söylenen katlama büyüsü yapılmış.Nasıl bişey olduğunu söylemiyolar.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu konularla ilgili hiç bi bilgim yok bana sadece söylenen katlama büyüsü yapılmış.Nasıl bişey olduğunu söylemiyolar.
Bunun yapıldığını söylüyorlar, ama ne olduğunu söylemiyorlar çok ilginç.. Bence bir daha sorun kim söylediyse cevabını da versin.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bence de bir daha kontrol ettirin. Ne amaçla yapıldığı ile ilgili bir bilgiye sahip değilim. Neden yapıldığını bi daha sorun ve gerçekten bu mu yapılmış onu araştırın.

Şaman

Kayıtlı Üye
katlama büyüsü eğer cadılarda bshedildiği anlamda ise birinin yaptığı kötülükleri katbekat fazlasıyla ona geri çevirmek için yapılır yani bi intikam ve adalet laneti
eğer ortadoğu anlayışında soruyorsan birini felçli yada birşeyden yoksun bırakmak için yapılır mesela sağlıklı düşünemez yada ne bileyim bişiyden mahrum kalır kendi ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...