Yardıma ihtyacım var bana ve de ayleme olanlarla olanlar icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Avsaroglu

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar,
Benim yıllardır bir büyük sorunum var yardımcı olabilen varsa sevinirim.
En basdan anlatıcagım herseyi tam okumanızı dilerim.
Ben almanya da dogdum büydüm iste 14 ümdeyken memlekete izine
geldigimde sokakta bir muska satin almistim,ve de o muskayı boynuma taktim.
İlk uyudum gece rüyada gibi görünen 4 veya 5 gölgeler gördüm ürkütücüleerdi,
ve de rahmetli babamı görüyordum onu kessiyorlardilar,
Diger günü hacı olan dedeme gittim bu olayı anlatım ve de muskayı gösterdim actı
biraz okuduktan sonra yere fırlatı cöpe atın bunu dedi,bende atım.
Basimdan gecenlerse ondan sonraki yıllar hep polislik oldum hapiste yatım,
işlediğim suclarsa araba sevdamdan dolasıyla gercekleşmişti,ilk basda rahmetli
babamın arabasını kacırıyordum,herzman da yakalanıyordum,sonrası araba galerilerden
calmaya basladım bu aslında konu değil ama tam bir acıklama yapmak istedim.
Birde ablam tanımadığı kendi isteğile nişanlısını bırakıp türkiyeye kactı ve de bir tanımadıgı birisiylen evlendi.
O evlendikten sonra aylemiz olsun kendi ablam olsun hersey kötüye gitmeye basladı.
Ben ceza evine gine girmiştim ve de Rahmetli annemlen enişten kavga etmişler anneme el kaldırmış ve sayre.
Ama sonrasında Rahmetli anneem afetmiş onu,annem kanserden vefat eti okadarda mide bulandırısı vardı
hep de hastane hastane dolasırdı ama sonuc yoktu ne oldugunu doktorlar bulamıyordu tah ki
sonunda hepimiz ögrendik yasıyacak bir yıllı kaldını mide kanseri cıkmıştı hastalıgı.
Rahmetli annem vefat etiğinde ben cezaevindeydim,sonrasında almanya hükkümetinden uzaklastırma aldım.
Memlekete geldim 3 yıllımı yani süre okadardı orada yasadım askerliğimi bitirdim,üstüne.
O aralar cook parasızda kalmıştım,ablam artık ablam değildi zaten evlndiği o günden değişmişti
işlerim hic bir konuda iyi gitmiyordu sevdiğim benlen evlenmek istiyen
cocugumun annesi de terketmişti beni okadar severken nasıl oldu da benden nefret duymaya basladı onuda
hic anlamamıştım dogrusu halen yıllar sonrası hala anlamış değilim.
Ben askerdeykene Rahmetli babamda hastalanmıştı doktorlarda ve de ... herseyde dedem gill
care aramışlardı bulamamışlardı.Rahmetli babam beni takip ediyorlar diyordu sürekli telefon numarası
değiştiriyordu sokaklarda koşup duruyormuş ikidebir kiyafetler değiştiriyormuş,yatarkene ne kadar bıçak varsa evde
onlaren yatıyordu,beni dinliyorlar diyordu iceceklerime de zehir koydular diyordu cook şeyler tımaraneyede
yatmışdı almanyada ama tımarıhane geri bırakmıştı,herkesii tanıyordu billiyordu ve de madiyat konusunda halla
cook iyidi bilinci yerindeydi coğu aylede deli yada cizofren diyordu okadar tedavilere gidiyordu ama
düzelme yoktu hatta birkezinde ayanın baş parmanı oynatıp duruyordu dedem ona sordugunda evlam ne yapıyorsun diye
cevabı şu olmuştu:rahmetli baba annem diyor duymuyormusun,görmüyormusunuz.
En sonunda dedm bir genc bayanlen evlendirmişti Rahmetl,i babamı onu da peek gördüğü sayılamaz en son boşanmak istiyordu ondan.
Hicbir düzelme yoktu hangi yolla başvurduysak en son bir hocaya götürdüler oda bir pet şişe icinde duva kağıt seklinde
icinde olanı vermişti rahmetli babam az da olsa düzelmeler gelmişti meydana ama sonrasında almanyaya geri giti
bıraktı icmedi daha ondan,ve de bayramın ikinci gününde evde kalb krizinden vefat etmiş,üc gün sonrasından bulundu evde
kendisi.Bana ve ablama ve de o genc hanımına miraz kalmıstı rahmetli babam bmw firmada 33 calışdıktan sonra tazminatini almıştı
işte bu bize kalmıştı ve de rahmetine kavuşmadan önce benim üstüme yapmıştı daireyi oda bana kalmıştı.
Ama hersey daha kötüye giti bende zaten hep evde gecirirdim tüm zamanımı hala da öle ama birileriyle
tanıstım iyi niyetli oldugum icin onlarıda kendim gibi görmüştüm restmen beni soymuşlardı,sonrasında dairemi de
satmıştım oda öyle arkadaş dediklerime giti,sadece bir miktar kalmıştı elimde onunlen de artık almanyaya
geri dönmüştüm ablam gilde kalıyordum eski sevgilimle buluşuyordum kızımızı beraber gezdirmeye başlamıştık ama
sevdiğim hala bana soğuk ve nefret doluydu cocuğum hala bugüne kadar bilmez babası oldugumu söyletmemişti.
Zaten zor cıkıyordum dışarıya cünki evden cıkmayı sevmıyordum hala da sevmiyorum.
8 ay kalabilmiştim almanyada oda bu sefer almanya hükümetin kararı beni temeli yurtdışı etmesinden kaynaklandı
güya o yılar önce aldıgım uzaklaştırma değilmiş temeliymiş dendi bana ama kağıtlarda uzaklaştırma geciyor ve de
mahkeme kararında.Ablam bendeki son kalan 10 bin euromu almıştı güya ben yoksa bunu da yediririm diye,öyle demişti
bana bende onaylamıştım.Daha sonra memlekte beş kuruşsuz evsiz aylesiz kalmıştım eskilerden arkadaşlar sağolsun
evlerine götürdüler yardımda bulundular bende daha fazla sıkıntı vermemek icin amcamın yanına gtim su ana kadar onunlenim
O aralar ablamdan hep paramı istemiştim vermemişti kendin soktun kendini bu hale deyip kendin cık diyordu üstümede
telefonu kapatıyordu.Amcamın yanında da evde kapanıkım tah ki gecen yıll bir 9 ay calıştım ama hep istifa etmek istiyordum,
ve de calışan arkadaslarıda etkiliyordum işi kötülüyerek.Bu işde bitince amcam 7 ay işsizim iş bul diyor kendin icin
ama benim hic arıyasım yok daha dogrusu cook yorgun hissediyorum kendimi ve de evde kapanık kimse yanımda olmuyunca
cok huzurlu hissediyorum nedenini bilmiyorum ama,ablam evlenmeden önce ben evde 10 dakka durmazdım cünki yenilikleri severdim
bazen düşünüyorum ben kimdim diye cünki kendimi kayıp etmiş gibiyim,sonrada diyorum kendi kendime bişey yok ya bende diye.
Gecen yıll ben calışırkene ablam gelmişti ilk kezz 2 yılldan sonra boşnmaya vermiş o eniştemi evindeki bir eşyasında bir büyü
bulmuşmuş onu demişti ben pek aldırmamıstım cünki öyle büyü olsun felan inanmıyordum bugüne kadar.
Ben üzgünüm diyordu seni öyle yalnız bıratığım icin ve de paran da biti demişti yoksa vericektim diyordu,ve de hersey değişecine
söz veriyordu güya bana artık yardım ediceğine.Ama geri döndükten sonra gene o eniştem olan herifi evine almış su an onlen
Bana onu okadar kötülüyordu büyüden felan bahsediyordu ve simdi gene o ilk evlendiği gibi oldu,bana karşı gene soğuk
ve de umursamıyor,bugün sadece biraz yardım istedim gene eskisi gibi basladı bende para felan yok diye oysa
baya da parası var vermiyor kısacası ben artık kurtulmak istiyorum egerki o eniştem yada ablamın dediği gibi kaynanasınb büyüsünden
eger o değilse o aldıgım 14 ümdeykene o muskadan mı acaba ? bu aylenin dağılması benim böyle biri olmam herseyini kayıp eden evden cıkmıyan
takip edilme hissediyorum ama bir hayal diye hep geciştiriyorum ama suylen problemim yok kusur abdestsiz de dolaşmadım dolaşmıyorumda
ama ginede böyleyim.Böyle
biri olmama bunlar mı sebeb.Bir fikri olan varsa lütfen allah rizası icin bana yardım etsin,bir ömür daha böyle yaşamak istemiyorum.
Okuyan herkesse ve de yardımcı olan herkesse şimdiden teşekürler ederim,ama lütfen piskologiden felan demeyin
cünki babamda gördüm işe yaramadıgını ne doktorlar ne de onlar
Saygılarmla Avsaroğlu

ALEVV

Banlı Kullanıcı
muskada ne yazıyormuş ki dedeniz çöpe atılmasını söylemiş? Bence çöpe atılması doğru olmamış çünkü, sirkeli suya koyarlar kötüyse yapılan dua.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Avşaroğlu,
Başınız sağolsun öncelikle. Size de büyük geçmişler olsun. Şimdi burada belirttiğiniz üzere sadece bir muskanın bunlara sebep olması çok zor. Açıkçası büyü varsa da bütün bunları yapması zor. Yani neredeyse bütün ailenin etkilenmesi, bunun yıllarca ve yıllarca devam etmesi sadece büyü ile alakalı değil. Şimdi burada sizin yaptığnız yanlış şeyler de var. Cezasını çekmişsiniz, sonra da düzelmek için çaba sarfetmişsiniz, ne mutlu size. Yalnız biraz da karşınızdaki insanların yerine koyun kendinizi. Mesela kızınız annesi size soğuksa biraz da yaptığınız şeylere yorun, ablanız size yardımcı olmuyorsa yaptığınız şeylere yorun. Yani ablanız eniştenize karşı sizi nasıl savunabilir? Sizi ne kadar tutabilir? Zira size güvenmiyor olabilir. Yani büyü vs. vs. bir şekilde çözümü oluyor hayatta bu şeylerin fakat sizin de önce dönüp biraz işleri kendi içinizde aramanız gerekir. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhabalar arkadaşım;

Chillout' a katılmamak elde değil. Bu yaşadıklarınızın hepsini bir muskaya yormak yanlış bir işlev olur. Hayat sizin en değerli nimetiniz. Siz hayatı kötüye kullandıkça hayatta size karşılığını kötülükle vermiş. İyi kötü farklı bi konu da. Yinede geçmiş olsun. Başınız sağolsun. Umarım bi değişim bir dönemeç olur hayatınızda. Bu kötü günleri unutursunuz umuyorum.

Avsaroglu

Kayıtlı Üye
Teşekür ederim güzel bilgi icin chilout ama cidden iyilikten başka bişey yapmadım hayatımda,sevdiğime gelince onu aylesi kovmuşkene evimi actim rahmetli babam da bir cok yardımda bulundu sayemde ona madi anlamda olsun ve de manevi olsun hep yanındaydım yani nefret etmesine yol acan hicbir işlem de bulunmamıştım ama restmen nefret emeye basladı beni ve de cok belli ederek aslında benim peşimden koşan ve de beni herşeyime ragmen seven kişi nasıl olurda ben ona kötü davranmadan kırmadan onu benden böylesine nefret duyuyor orası cok ilginç değilmi sizce de??
Aslında ablama gelince ben artık ona güvenmiyorum bana güvenmemesi icnde bir sebeb husuz yok.Hata ablam gilin birde bankadaki borcunuda ben kapatmıştım evi satığımda belirtiğim gibi kendimi düşünmeden önce hep diğerlerini düşünen biriyim.
Evet işlediğimin bedelini ağır sekilde ödediğim mi bende öyle düşünüyorum.
Düne kadarda hep kendimde aradım sucu zaman zaman oldu da hata herseyin suclusu kendimi olarak düşünmeye başlamıştım ama iyi bir herşeyi gözden gecirip düşündükten sonra bu karara vardım yani kötülük yapsam dediğiniz gibi döner gelir beni bulur ama yok işlemedim öyle birşey ve de düşünmedimde yardım etmekten başka bişey hic düşünmedim ve de birisini asla kıramıyorum öyle yapıya sahip değilim,herkesse birşey söylemeden önce düşünüp tartan birisiyimdir.Yoksa hakklısınız öyle herkessi kendinden soğutan ve de kötü olarak davranan kıran biri olsaydım bu yazdıklarınızı onaylardımda ama ben bunun tam tersiyim.

Avsaroglu

Kayıtlı Üye
sayın alev alev bilemiyorum söylememişti dedem,su anda dedem gilen de küsüz okadar gitim evine retmen kovdular oda dairemi satığım icin öyle diyorlar rahmetli babanın kemiği daha sızlamadan öyle şöyle yaptın ne halin varsa gör diyor dedem ve de dedemin sözü aylemizde gecdiği icin tüm ayle bana düşman oldu bir bu amcam beni seviyor ve de birtane halam bunlar beni savunuyor diyede de dedem onlara da basladı soğuk davranmaya.Benim bir büyük gunahım var oda araba sevdamdan kaynaklınan ve de 17 yasındaydım ehliyetim yoktu işte o arabaları calip binip sürmem oldu,bu olaylar icinde bana dedem yarasa adam diyor arkamdan hertürlü yalanlarlen beni herkesse kötüleemekte hacı olmasına inanmak cok zor dedemi asla böyle bilmezdim benim yardıma ihtiyac aradığımda yoktular yanımda hicbiri de bana yardımda bulunmamaktaydı sonrasında ben evi satıncada böyle olduk.Babaanemin tek sevdiği sevgili torunuykene madiyat durumundan bana kalırsa en kötü kişi ben oldum gözünde,afetmiyorlar birtürlü okadar gitim ciceklen dedemsin atamsın dedim kovsanda gitmiyecem dedim genede kovdu hep.Aylemde dedemde söyle bişey oldugunuda kevşetim kim madiyata güclüyse nekasdarda kötü olsa gözlerinde bir numaralı adam oluyor ve de sonucta dedem de babaanemde hacılar yani yakıştıramıyorum onlara bunu.Hadi deiyelimki ben bilmeden onları kırdım ama bunun da bir afı olur ve de afedilir ama oda yok ki sadece evi satiğima kızıp kızıp beni dışlıyorlar,okadarda pişman oldugumu söylüyorum 3yıldan beri ama bir değişiklik yok aynı lar bana karşı bir düşmanlık var.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Gercekten üzüldüm Allah kolaylık versin yanlız insanı büyü etkiler ama kendinide bırakmamak gerek fazlasıyla karamsar gördüm sizi önce bir silkelenin kendinize güvenin daha erken kurtulursunuz bu hisden
İyi forumlar dilerim.

Avsaroglu

Kayıtlı Üye
Gercekten üzüldüm Allah kolaylık versin yanlız insanı büyü etkiler ama kendinide bırakmamak gerek fazlasıyla karamsar gördüm sizi önce bir silkelenin kendinize güvenin daha erken kurtulursunuz bu hisden
İyi forumlar dilerim.

Teşekürler sayın asagnak bilgi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...