acil yardım edebilecek birileri varmııı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oneybu

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 4 yıllık bir birlikteliğim vardı fakat birden benden soğumaya başka kişilere yönelmeye başladı.1aydır görüşmüyoruz.geri döndürmem lazım.kendim büyü yapamam psikolojim inanılmaz kötü.aileme bir açıklama yapamıyorum yapamamda.tek düşündüğüm intihar.ne olur yardımm

amanita_a

Kayıtlı Üye
Sakin ol öncelikle,umarım bu konuda sana yardımcı olabilecek kişiler vardır.Emin ol senin durumunda bir çok insan var intihar ne demek aklından bile geçirme sadece sakin ol.

latife_lal

Kayıtlı Üye
oneybu kardeşim. delice şeyler düşünme. bende aynı durumu yaşadım ve şimdi iyiki de yaşamısım diyorum. öte yandan eğer onda gariplikler başladıysa zaten onda büyü olabilir bunun üzerine tekarar büyü yapmak pek akıl karı değil. iyi bilen diye tarif edilen birini bul ve onda birşeyler olup olmadığına baktır önce. eğer onun üzerinde büyü falan yoksa da hiç ugrasma. giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. büyüyle döndüreceğin insandan hayır gelmez.

oneybu

Kayıtlı Üye
ilginiz için çok teşekkür ederim söylediklerinizde çok haklısınız ama çıkış yolu bulamıyorum mecburum ve bir aydır perişan haldeyim :(

latife_lal

Kayıtlı Üye
geçmesine az bi vakit kalmış inan bana. büyü çok büyük bir günahtır eğer müslümansan bunu bilmelisin. niyet bile etme. sadece dua et için rahatlar.

oneybu

Kayıtlı Üye
dua ediyorum sürekli inşallah herşey düzelir bir an önce

latife_lal

Kayıtlı Üye
dua et güzel. ama sürekli değil, bir şeyin üzerine bilincinle ve biinçaltınla haddinden fazla düşmemelisin. rahat bırak senaryoyu. sadece istediğini geçir içinden ve bekle. kısa ve güçlü bir sinyal uzun ama dağınık sinyallerden daha etkilidir. uzunca bir konu üzerine düşündüğünde düşüncelerin dağılır başka yönlere kayar ve etkisi azalır.

oneybu

Kayıtlı Üye
evet çok fazla düşünüyorum kafayı yemek üzereyim söylediklerini deneyeceğim desteğin için çok teşekkür ederim iyiki varsınız

esesgolcu

Kayıtlı Üye
aynı durum bende de var hemde cıddı bır seylerden sonra ben de ne apacagımı bılmıyorum bızım ıkıncı ay olmak uzere buyu dusunmedım her gece kalkıp namaz kılıyorum 2 rekat ama bılmem ne olacak ...

SİZDEN SADECE DUALARINIZI BEKLIYORUM ....

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
intihara ne gerek var sakin ol ben işin ehli değilim ama bir büyü bulmuştum internetten bir büyü.
yapman gereken sadce konsantre olmak ve '' kızıl güç adına onu bana geri ver'' demek. bunu tam konsantre yapman lazım unutma mühim olan inanmak kızıl güçlerden bir şanş büyüsü denemiştim ve gerçekten tutmuştu umarım buda gerçekleşir. inan herşey düzelir intiharı kafandan çıkar.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Sadece bu kadar mı? Konsantre olup "kızıl güç adına onu bana geri ver" diyoruz.Basitmiş:party:

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
asla basit depğildir konsantre olmak ister bu kızıl büyüler ve inanın bu en zor aşk büyüsüdür. başka bildiklerimde var ama ne yazıkki başaramıyorum. inanmak inanmak ve gerçeken inanmak ister. burada kızıla inanmak gerekiyorç.

nympha

Kayıtlı Üye
Büyü yaparsan geri döndürürsün fakat belli aralıklarla tekrar yapmak zorunda kalırsın ve sürekli aynı şeyler başa döner ve yıpranırsın.benim de berbat ilişkilerim oldu herkesin olduğu gibi.bence öncelikle kendine olan özgüvenin yeniden pekiştirmen gerek belki o zaman büyüye ihtiyacın kalmaz.yine de olmazsa bir sürü kaynak var bu sitede. şu an çok zorda olsan da bu yaşandıkların senin her insana değer vermemeni öğreticektir. umarım kavuşursun.

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Sagolasin isde herkesden bir seyler aliyoruz bildiklerimizde oluyor bilmediklerimizde

amaca ulasabilmek icin her seyi deneyecegim

cunku tel bir istedigim o...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kızıl büyünün, kara büyünün kardeşi gibi birşey olduğunu da yazalım ki insanların bilgisi olsun. Bazı kesimlerdeki Voodo uygulamaları da kızıl büyü sınıfına girer dersek az çok anlaşılır sanırım mesele. Kızıl büyüde genel olarak ritüeller ön planda olup, kurbanlı ayinler vardır. Aslında olumsuz amaç ve niyetleri ve uygulamaları ile de kara büyü ye yakındır. Kötü varlıkların enerjileri söz konusudur. Öyle çok masum ve sevilesi birşey değildir. Kızıl büyücülüğü anlatırken tam anlatın da üyeler de tam olarak neye sempati duyup duymayacaklarına muhakeme ederek karar versinler.

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
Evet chillout dediğin gibi kızıl büyü nefret,intikm vs yönü ile kara büyüye ancak kısıtlı iyilik yönüylede ak büyüye benzeyen mükemmel bir çeşittir. Amacım kızıl büyüyü mükemmele getirmek.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
evet chillout dediğin gibi kızıl büyü nefret,intikm vs yönü ile kara büyüye ancak kısıtlı iyilik yönüylede ak büyüye benzeyen mükemmel bir çeşittir. amacım kızıl büyüyü mükemmele getirmek.
Yani benim yaptıkları yüzünden saldırdığım varlıkları, kızıl büyü uygulayan biri o varlıkları kullanarak benimle aynı amaç üstünde mi çalışıyor? Boşuna saldırıyoruz desenize :) Şerden hayır işi yapmak biraz zorlayıcı ve garip bir yol. Elbette saygım var her türlü uygulamaya.

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
Ben becerebildiğim kadarıyla şerden hayır gördüm. memnunum :) önceki bir mesajımda açıklamıştım kızıl büyü nefretle iyilik arasında bir çelişkidir diye ama nefrete ve intikama daha yakındır ki delikıza intikam amaçlı kızıl büyü öğütledim mesajlarda görüleceği üzere. Saygılarımla :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben becerebildiğim kadarıyla şerden hayır gördüm. memnunum :) önceki bir mesajımda açıklamıştım kızıl büyü nefretle iyilik arasında bir çelişkidir diye ama nefrete ve intikama daha yakındır ki delikıza intikam amaçlı kızıl büyü öğütledim mesajlarda görüleceği üzere. Saygılarımla :)
Evet anlıyorum. Ben sadece bilmeyenleri, bu büyü türünün gücünü tehlikeli ve şer li varlıklardan aldığını hatırlatmak istedim. Hani başlarına sardıktan sonra kovmak için de şer-i uygulama pek işe yaramıyor o açıdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...