Kendim için gizemi çözülmemiş bir rüya

stok19

Kayıtlı Üye
Slm Arkadaşlar üsdatlar Bende yeni üyelerden biriyim

Size ; Yıllardır 11 yaşımdan beri görüdüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum..... (29 yaşındayım)

Rüyamda beni bilmediğim güçler onları görmüyorum tüm enerjimi emiyorlar kolumu kaldıracak dermanım kalmıyor . ve beni götürüyorlar onlara nereye gidiyoruz dicek gücüm bile kalmıyor sadece uyanmaya çalışıyorum ....

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN SAYGILAR ÜSDATLAR

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Detay yok. Birşey demek zor.

stok19

Kayıtlı Üye
Aslında detay var. Ben en kısa şekilde özetledim, hatta en kısa şekilde.

stok19

Kayıtlı Üye
Anlatmaya çalışayım.Ne kadar becerebilirsem şimdiden hakkınızı helal edin!

İlk gördüğümde 11 yaşındaydım yatağımda sırtüstü yatıyordum sadece etrafta yatağım vardı ve karanlıktı tavanda karanlıktı ve tavandan bir kara delik açıldı ve disibeli yüksek insanı çıldırtacak kadar baskı yapan kahkaha sesleri uyanmaya çalışıyordum ama nafile
uyanmayı başardım. Ama hala üzerimdeki baskı ve gülmeler devam ediyordu soluk yüzlü bir kellenin içimden keçdiğini ve kaybolduğunu gördüm ve sonra tekrar uyudum ama nafile hep aynı rüya .....

Sonaraları rüya değişti ve kara delik kapandı sanki içinde bir şeyler geldi ve ne zaman rüyamda bir yere gitmek istesem mesela evin içinde bir anda sankibir şeyler beni yakalıyor sonra enerjimi çekiyor havada uçuruyor ve bilmediğim yerlere götürüyorlardı ( yer altına ) (uzaya okyonuslara ) ben karşı koymak istesem baskı çoğalıyor ve enerji daha çok emiliyor ben sadece uyanmak istiyorum.

Rüyayı artık çok sıklıkla görmüyorum ama en son dün akşam yine gördüm Ve inanın kabuslar gördüğüm olur ama hiç birisi beni korkutmaz ama bu rüya bana korkunun ne olduğunu her seferinde hissetiriyor

Şİmdiden YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu sanırım rüya değil. Yorumlanacak birşey değil yani. Özelden bilgilerinizi yazın bana.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bilgiler derken ne gibi ???
Doğum tarihi üye olurken yazdığınız gibiyse, onun dışında anne adınız, sizin adınız, bir de mümkünse gözlerinizin(gözünüz görünmeli) fotoğrafı gerekiyor.

stok19

Kayıtlı Üye
Ama sonuçta olay rüyada gerçekleşiyor .Ve bu bölüm araştırma bölümü değilmi. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Stok19 anlayamadım ne demek istediğinizi. Ben sizin özel bilgilerinizin genelde yazmanızın sakıncalı olabileceğini bu konunun da size özel olduğunu söylüyorum. Yardım istemiyorsanız da nedir istediğiniz anlayamadım? Duruma tam bakmadan sizinle demon(iblis) ler mi uğraşıyor diyeyim? Psikolojik sorunlarınız mı var diyeyim? Varlıklar mı sizinle uğraşıyor diyeyim? Bakmadan tahmini yorumlar yapmam. Ben kesin konuşurum.

stok19

Kayıtlı Üye
Öncelikle yanlış anlaşıldığım için özür dilerim. Bilgilerimi çoktan gönderdim bir resmi gönderemedim o da nasıl göndereceğim bilmiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İletişimsizlik oldu önemi yok. Bilgileri aldım. Gereken yapılıyor.

RaneZ

Kayıtlı Üye
Slm Arkadaşlar üsdatlar Bende yeni üyelerden biriyim

Size ; Yıllardır 11 yaşımdan beri görüdüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum..... (29 yaşındayım)

Rüyamda beni bilmediğim güçler onları görmüyorum tüm enerjimi emiyorlar kolumu kaldıracak dermanım kalmıyor . ve beni götürüyorlar onlara nereye gidiyoruz dicek gücüm bile kalmıyor sadece uyanmaya çalışıyorum ....

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN SAYGILAR ÜSDATLAR

sanırım bir nevi uyku felci bilinç altın seni korktuğun birşeyle yüzleştiriyor olabilir.