Numerolojiyle Aura Rengi Bulma

albus

Kayıtlı Üye
Bronz
Potansiyel: İnsancıllık
Bu, genellikle bir sonbahar tonudur ve neredeyse paslı olan görünümü son derece çekicidir. Taban rengi bronz olanlar sevgi dolu, başkalarına özen gösteren, insancıl ve yardımsever insanlardır. Yumuşak kalpli ve cömerttirler. Sonuç olarak da sık sık başkalarının baskısı altında kaldıklarından 'hayır' demeyi öğrenmeleri gerekir.
Son derece çekici..
Bu konuda mütavazi olmaya çalışmayacağım.
"Hayır" demeyi de biliyorum..
Terazi burcunun özellikleride yazıyor aslında burada.

guys

Kayıtlı Üye
Bu tarz uygulamaların doğru olduğu pek düşünmüyorum. Ya göz ile göreceksiniz ya da farklı bir şey ile öğreneceksiniz... Taban aurasının rengi genel olarak değişmez. Şöyle özetleyeyim; duygu auralarınız gün içerisindeki durumunuzu yansıtır. Korktuğunuz, yapmamanız gereken bir şeyi yaptığınızda bu sizin duygu auranıza yansır ve taban auranızı tam olarak etkilemez. Aynı şeyi sürekli yapmaya devam ederseniz taban auranıza karışmaya başlar. Fakat başınızdan geçen bir travma ve ya ileri derecede kötü bir davranış sergilerseniz auranızın siyah olması muhtemeldir. Ve siyah aurayı öz auranıza çevirmeniz zordur.

Anosia

Kayıtlı Üye
Turuncunun olumsuz yanları çok doğru yalnız, bana kalsa tüm gün evde yatarım, bana ne. :D

Ori

Kayıtlı Üye
Bana gümüş çıktı ve yorumu olumlu karşılayabilirim.

Seyyahun

Kayıtlı Üye
Benimki de Mor çıktı,gayet çarpıcı

Tahu

Kayıtlı Üye
Mavi çıktı ama nedense sarı aura benim için daha iyi hissettiriyor ve daha iyi imaje edebiliyorum.

Anosia

Kayıtlı Üye
Turuncunun olumsuz yanları çok doğru yalnız, bana kalsa tüm gün evde yatarım, bana ne. :D

Ve ilk sayfaya tekrar bakınca yanlış hesapladığımı farkettim; gün, ay ve yılı ayrı ayrı hesaplayacakken hepsini birbirine katmışım. Sonuç gümüş.

Laterina

Kayıtlı Üye
10 çıktı ki onu da 1+0 = 1 şeklinde indirgiyorsak kırmızı :D Ama kırmızıya uyan kişilik özelliğim yok. Acaba doğumumdan mı kaynaklanıyor? Normal bir doğum olsaymış bir gün önce doğacak olsam da, doğumum gereğinden kat ve kat uzun sürdüğü için diğer güne sarkmış. :/ kafa akrıştırıcı bir durum oldu şimdi :D Her neyse teşekkürler :)

Ü

Üye silindi 56746

indigo çıktı benim aura rengim ancak mor rengin anlamına kendimi daha yakın hissettim.