Numerolojiyle Aura Rengi Bulma

mally

Kayıtlı Üye
Dün bir arkadaşımın numarolojik hayat amaç sayısını hesaplarken aklıma şu geldi..Doğum tarihimin ne olduğu? Hayır doğum tarihimi biliyorum ama ben 20 Aralığın gecesinde doğdum..O halde 20 Aralık,21 olmaz mı?Eğer öyleyse benim sayım 6 değil 7 olur rengimde mor..Ve 7'nin hayat amacı ve özelliklerine baktım az önce başka bir konuda..Bana uygun sanki..Bunu uzmanına sormak gerek:) Mabed de bu konuda uzmanlar var ama bana yardım ederler mi bilemiyorum:)

Hayır, 21 olmaz. Gece ile gündüz Havass ilminde birer gün olarak sayılır, astrolojide değil.

21 Aralık'a yakın bir zaman diliminde doğduğunuzdan, o anki gezegen konumlarına göre farklı etkiler almışsınızdır ve 20 Aralık'ta doğan birinden değişik kişilik özellikleri gözlemleyebilirsiniz ve yetenekleriniz farklı olabilir. Aura renginiz de aynı sebepten farklı olabilir.

1 dk arayla doğan ikizlerin kişiliklerinin farklı olmasının sebebi de, o doğum anındaki gezegen etkilerini farklı almalarıdır.

İşte bu yüzden herkes "tek" ve "özel" dir. Evrendeki "o an" o kişiye bahşedilmiştir.

Sevgi ve ışıkla.

Perina

Banlı Kullanıcı
Hayır, 21 olmaz. Gece ile gündüz Havass ilminde birer gün olarak sayılır, astrolojide değil.

21 Aralık'a yakın bir zaman diliminde doğduğunuzdan, o anki gezegen konumlarına göre farklı etkiler almışsınızdır ve 20 Aralık'ta doğan birinden değişik kişilik özellikleri gözlemleyebilirsiniz ve yetenekleriniz farklı olabilir. Aura renginiz de aynı sebepten farklı olabilir.

1 dk arayla doğan ikizlerin kişiliklerinin farklı olmasının sebebi de, o doğum anındaki gezegen etkilerini farklı almalarıdır.

İşte bu yüzden herkes "tek" ve "özel" dir. Evrendeki "o an" o kişiye bahşedilmiştir.

Sevgi ve ışıkla.

Ama 20 Aralık akşam saatlerinde biter İslami bakışa göre.Yani akşam olunca 21 Aralığa girmiş oluruz.Yani ben illaki 21 olmak ister gibiyim öyle değil mi?:) Çünkü 7 en güzel rakamlardandır.Kaçırmak istemiyorum işte:)

dewil66

Kayıtlı Üye
Kırmızı :)
Lider olma isteği bende var ama hiçbir zaman olamadım nedense..
Eğer bende kırmızının negatif çizgileri varsa..olamaz!Ben bencil değilim! :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Kırmızı :)
Lider olma isteği bende var ama hiçbir zaman olamadım nedense..
Eğer bende kırmızının negatif çizgileri varsa..olamaz!Ben bencil değilim! :)

Mesela benim eşim de bir kırmızı.Lider özellikleri baskın.Hep O'nun dediği olsun ister.Ama O unun farkında değil hiç.Sanırım kırmızılar bunun farkına varamıyorlar.Yani liderliği yada egoyu doğal olarak uyguluyorlar.Sanki kendilerinin kaçınılmaz bir parçasıymış gibi:) Ama diğer taraftan buna tezat olarak çok fedakar ve anlayışlı da olabiliyorlar.E lider olmak kolay değil.Bir lider çoğu zaman diğerlerini kollayıp gözetleyen asil bir kişidir öyle değil mi?Değilse lider yapmazlar O'nu.Bunu hakedemez.

beliza

Kayıtlı Üye
benimde kırmızı ama liderlik hiç bana cazip gelen bir kelime değil

margarita

Kayıtlı Üye
ben 26.9.1973 doğumluyum hesaplarımda sonuç 10 çıkıyor 10 numaranın rengi yok benmi yanlış hesaplıyorum arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Mor
Potansiyel: Tinsel ve entelektüel gelişme

Taban rengi mor olan insanlar yaşamları boyunca tinselliklerini geliştirirler. Ne kadar geliştikleriyse auralarındaki bu rengin kalitesiyle ortaya çıkar. Taban rengi mor olan kişiler doğalarının bu yönünü genellikle reddetmeye çalışırlar. Bu onlara mutluluk getirmez ve sonunda yaşamlarıyla ne yapmaları gerektiğini keşfederler. Öğrenmeye ve bilgelikleri artmaya başlayınca, auraları da genişler ve parlaklaşır. Bu rengin negatif çizgisi başkalarına itici gelen bir üstünlük taslama olabilir.

Güzelmiş.

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Gümüş
Potansiyel: İdealizm
Gümüş, aurada sık rastlanan bir renk olmasına karşın taban rengi olarak pek sık rastlanmaz. Taban rengi gümüş olan insanlar büyük fikirlerle doludurlar ama ne yazık ki bu fikirlerin pek çoğu pratik değildir. Bu insanların genellikle yeterince motivasyonu yoktur, hayalperesttirler, düşlerini gerçeğe dönüştüremezler. Ancak bir kez motive olup da takip etmeye değer bir fikir yakaladıklarında, bu kişilerdeki gelişmeler izlemesi sevinç veren bir başarı haline dönüşür.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Ikinci hesaplama seklinde yine 11 cikarsa bu defa iki mi oluyor?

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
İkinci hesaplama?

Diyelimki doğum tarihiniz 15.03.1990 olsun.

15+3+1990= 2008 ======> 2+0+0+8 = 10

Listede de görüldüğü üzere 10 sayısının karşılığı yoktur.
Bu nedenle 10 sayısının sayı değerleri toplanır yani 1 olur.
Yazıyı yanlış okumadıysam tabii. :)

denizay

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir paylaşım benim rengim mor :) vay neymişim ben

@nemon

Kayıtlı Üye
Altın
Potansiyel: Sınırsız
Bu, taban rengi açısından en güçlü renktir. İnsanlara geniş boyutlu projeleri ve kafalarına koydukları herşeyi gerçekleştirme becerisi verir. Karizmatik, çok çalışkan, sabırlı ve kendilerine amaç belirleyen kimselerdir. Yaşamda en büyük başarılarını geç kazanırlar. Azizlerin ve öbür tinsel kişilerin başlarının çevresindeki halenin genelde altın rengi olması boşuna değildir, bu onların sonsuz potansiyelini gösterir.

Benim de altın çıktı.Sabırlıyımdır.Büyük başarılarını geç kazanırlar yazısı da çok doğru :(

byrosa

Kayıtlı Üye
Paylaşım için teşekkürler, Kırmızı = Liderlik. Burcum'da da olduğu gibi Liderlik her yerde karşıma çıkıyor. :)

Stephanie

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci - Solist
Gümüş
Potansiyel: İdealizm
Gümüş, aurada sık rastlanan bir renk olmasına karşın taban rengi olarak pek sık rastlanmaz. Taban rengi gümüş olan insanlar büyük fikirlerle doludurlar ama ne yazık ki bu fikirlerin pek çoğu pratik değildir. Bu insanların genellikle yeterince motivasyonu yoktur, hayalperesttirler, düşlerini gerçeğe dönüştüremezler. Ancak bir kez motive olup da takip etmeye değer bir fikir yakaladıklarında, bu kişilerdeki gelişmeler izlemesi sevinç veren bir başarı haline dönüşür.

Çok doğru çok...

campanella

Kayıtlı Üye
Mor
Potansiyel: Tinsel ve entelektüel gelişme
Taban rengi mor olan insanlar yaşamları boyunca tinselliklerini geliştirirler. Ne kadar geliştikleriyse auralarındaki bu rengin kalitesiyle ortaya çıkar. Taban rengi mor olan kişiler doğalarının bu yönünü genellikle reddetmeye çalışırlar. Bu onlara mutluluk getirmez ve sonunda yaşamlarıyla ne yapmaları gerektiğini keşfederler. Öğrenmeye ve bilgelikleri artmaya başlayınca, auraları da genişler ve parlaklaşır. Bu rengin negatif çizgisi başkalarına itici gelen bir üstünlük taslama olabilir.

Boşuna demiyorlarmış "Mor sana çok yakışıyor" diye, bende çok severim :)

sun shine

Kayıtlı Üye
Benim de Pembe çıktı. Ayrıca Pembe rengini de çok severim. Her açıdan çok isabetli.
Paylaşım için teşekkürler :)

yurtcu

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar.Ben yazı ilgimi çekti.Teşekkürler.Ben söz konusu listeyi v birinci yöntemi göremiyorum.Bilgisayar kullanımındaki yetersizlik mi bilemiyorum.Ama yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Keira

Moderator
İlk sayfayı mı göremiyorsunuz? Daha açık yazarsanız yardımcı olabiliriz.