cadılık için inisiye 6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
21/05/2009 saat 23:00 de cadılık için inisiye verilecektir.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun bu işlem sırasında cebrayil diye kendi duyabilecekleri şekilde durmadan zikir çeksinler.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Çalışmada yapılması gerekenler:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapan başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saati Türkiye saati ile 23 te yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " cebrayil " zikrini tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almayabilirsiniz.)

Ludwig

Kayıtlı Üye
sadece isim yeterli dimi soyadı filanda gerekiyomu

farklı

Kayıtlı Üye
Ben daha yeniyim, ilk defa da böyle bir şeye katılacağım, o yüzden kusuruma bakmayın. Bittiğini nasıl anlıyorsun peki? Ben de cadı adayıyım..

origanum

Yönetici
ben daha yeniyim ilk defa da böyle bir şeye katılıcam o yüzden kusuruma bakmayın.bittiğini nasıl anlıyorsun peki?bende cadı adayıyım..

Çalışma yarım saat ile 1 saat arasında sürer genelde. Vücudunuzdaki enerji akışını hissetmeye çalışın, akım bittiğinde çalışma da bitmiştir. Bir cadı adayı zaten anlar:D

origanum

Yönetici

Ne gibi ne olacak? Bu çalışmanın amacını, katılanların beklentilerini ve ne kadarının gerçekleşebileceği ya da neyin gerçekleşmeyeceğine dair bilgileri yazı dizimizi takip ederek öğrenebilirsiniz. Eğer hala anlamadığınız bir nokta var ise aydınlanmasını istediğiniz kısmı daha açık biçimde sorun ki yardımcı olmaya çalışalım.

azrael

Kayıtlı Üye
burada ikitane zikir yazılmıs. şimdi mitra mı diyeceğiz yoksa cebrayil mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet mitra diye yanlış yazmışım o eski bir çalışmaya aitti düzelttim sadece cebrayil zikri çekilecek. daha önceki konuları okuyarak sorduğunuz soruların cevaplarına erişebilisiniz

yasemin

Kayıtlı Üye
bu gece 23:00. İsimlerimizin alındığını kontrol etme şansımız var mı?

azrael

Kayıtlı Üye
Çalışmadan önce ılık duş alacak vaktim yok benim. Sorun olur mu?

Jackalll

Kayıtlı Üye
Tekrarlamak istedim çalışma bu akşam 23.00 da başlıyor. Yani tam 45 dakika var.
sevgi ve saygılarımla.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır duş almamanız sorun olmaz. alınırsa daha iyi olur okadar.

ben isimleri aldım. şu andan itibaren isim gönderecek arkadaş olursa kusurabakmasın çalışmaya hazırlanacağım o yüzden isimleri alamam .

şimdiden hayırlı olsun kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...