arzu edilen şeyin rüyada haber verilmesi

küçükkuş

Kayıtlı Üye
ben de bu uygulamayı denedim ama 3 4 tane rüya gördüm ve öğrenmek istediğm şeyle çok alakasızdı. acaba tekrar denemeli miyim ???

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
"ela ya lemü men halak, ve hüvel latıyfül habir"

''bu ayeti kerimesini yatarken 9 defa okunur ve uykuya dalana kadar ya latif ya habir çekilir.'' Cübbeli Ahmet hoca teketek programında söylemişti.

öylesine10

Kayıtlı Üye
Arzu edilen şey derken kaybolan bişeyin yerini görebilir miyim? Benim kedim kayboldu 2 gündür arıyorum her yerde yarın 3. gün olucak ve Çanakkaleden getirdim şu anda İzmirdeyim geri dönene kadar bulmam lazım. 7 günden erken olamazmı mesela çok isteyerek niyetlensem fazla okusam bilmiyorum başka dualar okusam bi şekilde olmaz mı? Benim elim ayağıma dolaştı 2 gündür ne huzurum kaldı ne düzenim bulmadan rahata eremicem. Bu konuda bilgisi olan varsa yarım edebilir mi acaba?

semanurum

Kayıtlı Üye
çok denedim olmuyor sizinki olursa yazarmısınız nerde hata yapıyorsam düzeltimiyim yastığımın altınada tüm gece

semanurum

Kayıtlı Üye
ELA YALEMÜ MEN HALAK VE HÜVEL LATIYFÜL HABİYR Yazdıkdan sonra yastığın altına koyup Ya Habir okuyarak mı okudunuz ben yaptım göremedimde yardımcı olurmusunuz nerde hata yaptımı yazarsanız sevinirim

osman1518

Kayıtlı Üye
acaba bu duayı'isteklerimizin veya isteğimizin hayırlı olup olmadığını öğrenmek için' uygulasak olmaz mı?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bir istihare profesoru olarak :)çookkk yaptığım bi uygulama.Hayırlımı hayırsızmı diyede yapabilirsiniz,olacakmı olmayacakmı diyede yapabilirsiniz.Yalnız bu istihare için 7 kez okunmalı diyende var,9 kez diyende var.Ben iki sayıylada denedim.Zaten her türlü rahat ruya gördüğüm için her iki şekildede gördüm.

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bunu denedim. İlk gün gördüğümü unuttum maalesef. Dün gece tekrar denedim. Kocaman, iri bir yılan başı , gövdesini görmedim . Fakat canlı ve o kadar gerçekti. Gözlerini bile net algıladım. Çok yakınımda idi. Niyetim '' ,,,,,, işimle ilgili gerçeği bilmek için niyetleniyorum. Niyetlendiğim bu işin hayırlı olup olmadığını bilmek istiyorum vs '' şeklinde niyetlenmiştim. Korktum tabi ki uyanınca ve yorumlayamadım. Bugün bir daha deneyeceğim. Yorumda tıkanıyor insan demek ki. Kalbimden İviv burayı okurda inşallah yorum yapar diye geçiriyorum.

madasin

Kayıtlı Üye
İlk defa duydum bu yatış pozisyonunu. Teşekkür ederim. (Sizden rüyam hakkında yorum aldığım için düşünmemiştim yazacağınızı. Tekrar teşekkürler)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bunu denedim. İlk gün gördüğümü unuttum maalesef. Dün gece tekrar denedim. Kocaman, iri bir yılan başı , gövdesini görmedim . Fakat canlı ve o kadar gerçekti. Gözlerini bile net algıladım. Çok yakınımda idi. Niyetim '' ,,,,,, işimle ilgili gerçeği bilmek için niyetleniyorum. Niyetlendiğim bu işin hayırlı olup olmadığını bilmek istiyorum vs '' şeklinde niyetlenmiştim. Korktum tabi ki uyanınca ve yorumlayamadım. Bugün bir daha deneyeceğim. Yorumda tıkanıyor insan demek ki. Kalbimden İviv burayı okurda inşallah yorum yapar diye geçiriyorum.
:):)Okudum tabiki:)İstiharede ruya yorumlamak çok zordur.Ben kendimede yorum olarak getiremiyorum.Sadece olumlu olumsuz olarak değerlendiriyorum.Madasin istihare sonucu olarak ;"Yılan "ben görmüş olsam ruyamda malesef olumsuz olucak diye düşünürdüm,ne yazık ki olumsuz diyebilirim istihare sonucu olarak.Zaten uyandığında korku hissettiysen hayırlı olma ihtimali çok düşüktür.Çünkü gördüğümüz ruya kadar bizde bıraktığı histe önemlidir.Yinede herşeyin hayırlısı tabiki..Ruya ile amel olmaz ,bunu hep yazarım ben.(Ruya ehlide değilim nihayetinde,sadece istiharede yabana atılmaz derecede tecrubem var.)Yınede inşallah hayırlara vesile olur ,dileyip niyetlediğin konu adına:)

galip63

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yaptım öğlen vakti uyudum çok kısa bişey gördüm korkuyla uyandım ve uyandığımda sağ elimle sağ kafam zonkladı (sağ tarafa yattım) nedendir acaba ? görüdüğüm rüyanında istediğim şeyle alakası yok

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Zaten istediğiniz şeyle alâkalı ruya görüceksiniz diye bi kural yok.Tamamen alakasız ruyayla gelir genelde cevaplar.Bende öyle görüyorum.Abdestlimiydiniz yaparken?Sağ tarafınızda uzun süre kaldıysanız zonklaması ondandır.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Konuya ilave olarak 9 defa Ela ya lemu men halak ve hüvel latiyfül habir okuyup, uyuyana kadar Ya Latif, Ya Habir derseniz isteğinizin hayırlı olup olmadığını görebiliyormuşsunuz. Ben genelde aklıma birşey takılırsa Ya Habir okuyarak uyumaya çalışırım, karman çorman rüyalar olur ama önemli olan sembolleridir rüyaların. Uyuyabilirsem bu gecede böyle deneyeceğim :)

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Hopefull ; sonucu bizimle paylaşırsanız seviniriz. İçeriği değil merak ettiğim, sonucu bildirildiğine tatmin olup olmadığınız ve bu uygulama ile rüya görüp görmediğiniz önemli.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Sayın Madasin, rüya görmek, yada o rüyanın şekillenmesi aslında kişiye göre değişebiliyor.. Örneğin ben ciddi uyku bozukluğu yaşıyorum 2 yıldır, eğer gürültü,ışık, ses vs (bizim apartman tımarhane gibi) olmadan kaliteli uyku alırsam rüyalarımı mutlaka etkiliyor, ama en önemlisi kendi pisikolojimiz. Mutluysak yada karamsarsak bu da yansıyor bize..
Benim dün gece denediğim bu ayet ve esmalar ile rüyam, genel anlamı ile herzamanki gibi karmaşıktı ama ben niyetlenirken renkler ile görünmesini diledim, çünkü şekil unutulsada renk akılda kalır gibime geliyor.. Ben mavi, beyaz, yeşil renkleri gördüm, (objeleri net hatırlamıyorum) birde bana resmen düşman biri üzerinde her zaman giydiği o zevksiz kırmızı bluzu ile gördüm :) (onu ne zaman görsem hep o bluzladır) muhtemelen kırmızı onun şahsını yansıtıyor, yada hep o bluzla özdeştirmişim belki onu, ama sorum anlamında hemen hemen cevap aldım gibi, yinede bir kaç gün devam edicem.
Keşke olayları naklen yayın gibi görsek :D Olmuyor işte :)

madasin

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim... O zaman renk diye niyetlenince ve de renk görülünce , renklerin anlamlarını bilmek gerekiyor değil mi? Hangi renk baskınsa o rüyanın renk ağırlığıdır diye düşündüm. Bir de abdestli başlayınca diyelim gece wc ye kalktınız ve henüz rüya görmemiştiniz ve abdest bozuldu. Sanırım, ilk başta abdestli niyet önemli. (abdestsiz uygulayanlar da olmuş ). Bunları da merak ettim.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Renkler de siyah kırmızı hayırsız, yeşil ve beyaz hayırlı, geri kalanlar zaten açıklık ve koyuluklarına göre değerlendiriliyor. Abdestli olarak yapmak makbuldür, ben de abdestli olarak başladım, şayet wc durumu olursa üşenilmezse abdest tazelenebilir, ama nerede okudum hatırlamıyorum, abdest almasanız bile el, yüz ve enseyi yıkayın en azından diyordu. Aslında çok uyku varken yapmak güzel olur gibime geliyor, riske atılmaz :)

galip63

Kayıtlı Üye
evet abdestliydim fakat rüyamda korkuyordum ve kavgalı olduğum bir çocuğu küçük bir çocukmuş gibi görüyordum annesini de sigara paketi saklarken gördüm.

madasin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu yöntemi uygulayanlar ne durumdalar. İlginç her yaptığımda başardım. Dün gece uyguladım. Bana rüyamda yanlış davranışı olan birinin yüzüne tükürüyorum , inanınız gerçek gibiydi. Bir de tanımadığım bir bayan yolda yürüyor ve iki adet erkek cinsel organına sahip ve görünür durumda ben de şaşırarak bakıyorum yürüyüp giden kadına. Sn iviv' e sordum. Bakalım yorumları ne olacak. Çözülemeyen bir işim sorunum için hayırlı mı olacak hayırsız mı, '' bir renk, bir sembol , bir işaret '' olarak anlayabilmem için niyetlendim. Peki şimdi sonucu nasıl yorumlayacağım. Bilgisi olan varsa rica ediyorum.