Adet Kanı ile Yapılan Uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Periyod döneminin başında vücuttan kan geldiği gün gerekli yöne dönülür, ayna ve şeker gibi materyaller kullanılır, uygulamadan sonra niyet edilir, adak adanır ve varlık devreye sokulur. Sonra yapılan uygulama kişinin içeceğine katılır belirli sözler söylenerek, kişi bağlanır. Teknik detayı vermiyorum. Bu uygulama tehlikelidir.

firdews

Kayıtlı Üye
nasıl tehlikeli olur? birşey daha ben tam anlamıyla anlamadım. tekrar verirmisiniz?

polyushka

Kayıtlı Üye
evet ne açıdan tehlikeli ruhani varlıklar sebebiyle mi ztn sağlık açısından tehlikelidir de

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu tür tehlikeli ve sakıncalı olabileceğini düşündüğümüz uygulamaları tam olarak vermiyoruz. Bilgilendirme amaçlı paylaşımlar bunlar.

Bu arada "polyushka" imla kurallarına dikkat ediniz.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
onu yaparsan dünyada ve ahirette yerin olmazmış ben öyle duydum ayrıca yapılabilecek en kötü büyüdür
O kadar da abartmayalım konuyu arkadaşlar sadece bu büyü varlıklı bunu bilin yeter gerisi siza kalmış

şakird

Kayıtlı Üye
nazlı nın söyledıklerı dogru bıraz arastırısanız kı cok da rastırmaya gerek yok ıkı cıhanda da yer verılmıyor uygulayana:smash:

origanum

Yönetici
Büyü okulumuzda uygulamalar hakkında bilgi verilir, uygulayıp uygulamamak büyücünün iradesine kalmış birşeydir. Ama yapan kişiler hakkında yorum yapılması da tarafımızdan hoş görülmemektedir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yahu iki cihanda da bu tür uygulamalara yer verilmiyor da nedir arkadaşlar? Büyünün her türlüsü yasaktır. İyisi kötüsü de yoktur. Büyü büyüdür. Bu sitede bu tür uyarıları yamanız manasız ve gereksiz. Cehennemde yanacaksın, biteceksin, çok günah, toprakta yerin yok vs. vs. bunlar nedir yani? Bu siteye uyarı yapmaya mı geldiniz, bu tür konularda bilgilenmeye mi? Uyarı yapmanıza gerek yok zira gelenlerin çocuk ya da moron olduğunu zannetmiyorum, herşeyin herkes pekala farkındadır. Öğreneceğiniz varsa öğrenin, uyaracağınız vasa da buradan gidin. Nedir bu yahu! Burası BÜYÜ OKULU, girerken tam okumayanlara hatırlatayım!

amanita_a

Kayıtlı Üye
Neden bu uygulamanın sakıncalı olduğunu düşünüyorsunuz ve tamamını vermiyorsunuz,çok merak ediyorum bu uygulamayı çok duydum ve nasıl yapıldığını çok merak ediyorum?Tehlikesi nedir?

damlacık

Kayıtlı Üye
Cok dogru sölüyorsun chilout bende sinir oluyorum bu tarz insanlara eminim büyü tarifi bakmaya gelmiştir gücünün yetemiyecini yapamıyacagınıda anlayınca böle akıl verirler insanlara....

Ninsun

Kayıtlı Üye
Periyod döneminin başında vücuttan kan geldiği gün gerekli yöne dönülür, ayna ve şeker gibi materyaller kullanılır, uygulamadan sonra niyet edilir, adak adanır ve varlık devreye sokulur. Sonra yapılan uygulama kişinin içeceğine katılır belirli sözler söylenerek, kişi bağlanır. Teknik detayı vermiyorum. Bu uygulama tehlikelidir.

Neden bu uygulamanın sakıncalı olduğunu düşünüyorsunuz ve tamamını vermiyorsunuz,çok merak ediyorum bu uygulamayı çok duydum ve nasıl yapıldığını çok merak ediyorum?Tehlikesi nedir?

Bakın adet kanıyla yapılan çalışmalarda, adminimiz Chillout'un da belirttiği üzere varlık devreye sokuluyor. Bir varlığın devreye sokulması demek, varlığın çağrılması ve de geri yollanması anlamına geliyor. Siz bir varlığı çağırabilecek güçte misiniz, diyelim ki öyle; çağırdınız, nasıl geri yollayacaksınız, hiç böyle tecrübeleriniz var mı? Çağrılan varlık geri dönemezse başınıza olmadık işler açabilir. Buradaki insanların pek çoğunun böylesi tecrübeleri olmayabilir, onları koruma maksadlı vermiyoruz tariflerin tamamını, tecrübeli olan zaten biliyordur.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Anladım,teşekkür ederim ancak o varlığı gönderemeyecek kişi zaten çağırmaz yok illa meraktan yapacam diyorsa başı derde girdiği zaman da mesuliyet kendisine aittir kimse sorumlu tutulamaz bundan öyle değil mi?Ben başkalarına zarar verebilir sandım o yüzden ısrarla zararları nedir diye sordum.

Ninsun

Kayıtlı Üye
Rica ederim. Varlık bu, çağıran kimseye zarar verebileceği gibi, çağıran kimsenin çevresindekilere de zarar verebilir.

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
Büyü yapmayı ne kadar basit sanıyor bazıları. Risklerle oynamak güzeldir evet ama buna gerçek anlamda yürek gerek. Kimsenin kimseden bişey sklıyacağını sanmıyorum ama bilen arkadaşlar bakmışla ki kimseinin gücü yetmez paylaşmamışlar. Uzatmanın ne gereği var ama illa isteyen varsa eminim arkadaşlar paylaşır. ;)

amanita_a

Kayıtlı Üye
Uzatmadık eğer lafınız banaysa,öğrenmeye çalışıyoruz ne gibi riskleri vardır nedir ne değildir diye

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
yok kimseye birincil olarak bişey demedim öğrenmeye çalışmanız güzel bişey ama ilgili arkadaşlar bunu uygun görse zaten paylaşır dediğim bu yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

origanum

Yönetici
Konuyla ilgili biraz açıklama yapma gereği duydum:
Varlıklara istediğini yaptırabilmek her babayiğidin harcı değidir, eğer kişi işin ehli olmamasına rağmen buna kalkışırsa tabi ki başına iş gelmesi kaçınılmazdır. Bu birinci tehlikedir. İslami bir uygulama değildir. :devil2: İşi yapan varlık da pek aydınlık değildir. Eğer siz varlık kullanamayan biri iseniz işin o kısmı için bedeli karşılığında birinden destek alabilirsiniz ama vereceğiniz bedel hoşunuza gitmeyecektir.
Bunun dışında büyünün etkisi geçici olup devamı için her ay tekrarlanmak zorundadır ve tekrarlar neticesinde büyü yapılan kişi sonunda aptala döner. Bu da karşı taraf için bir tehlikedir.

oksana

Kayıtlı Üye
Ben tam 17 yıl önce yaptım, çok seviyordum ve ayrılma düşüncesi korkutuyordu, denedim ama o zamanlar cahillik dua falan okumadım. Ama o şahısla aradan yıllarda geçti ama halen ara ara görüşürüz onun söylediği tek bir laf var yollarımız bu kadar ayrılmışken bile aramızda tuhaf bir bağ var seninle der, şimdiye kadar hayatıma giren onca insandan sadece seninle yıllardır görüşmeye devam ediyorum özlüyorum, canım sıkkın olsa seninle paylaşmak istiyorum der. Yani o şahısla aramızda halen bir bağ var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...