Yürekle(kalple) yapılan aşk majisi

NetAlp

Kayıtlı Üye
Merhaba, konu baya eski ama yazmak istedim kusura bakmayın.
Söylediğinizde haklısınız evet, herkesin kendi başına uygulamaması gereken veya belli bir yetiye ulaşmadan zaten başaramayacağı şeyler bunlar kabul ediyorum.

Bende bu yetiye sahip olmayan biriyim ve bir işlem yaptırmak istiyorum. Lakin internette birsürü dolandırı var ve bende nasibimi almış durumdayım.

Burada belki işini bilen güvenilir birini bulurum diye düşünmüştüm ama buradada isim vermek yasak olduğu için yine çaresiz kalmış durumdayım.

Yapmak istediğim şeyi sorgulamadan işlemimi yapacak birini arıyorum ama bulamıyorum. Ve bu durumda ya dolandırıcıların kucağına itiyor bizi yada acaba kendimiz yapabilirmiyiz sorusuyla araştırma yaparken buluyoruz kendimizi.

Size soruyorum sizce ne yapılmalı nasıl doğru kişiye ulaşabiliriz?

tezikizi

Kayıtlı Üye
Netalp bencede yorumunda haklisin bende seninle ayni durumdayim surekli kandirildim yaptiklari hic biseyden sonuc alamadim ve simdi bende bu yuregi yapmayi dusunuyorum ama yapip sonuc alanlari duymak cok daha rahatlatiyo insani bana bu yuregin farkli islemini uyguladi birisi üç gun üst üstte yurek yaktim ilk yapyigim uygulamada üçüncü gün msj geldi bulustuk ama devamini istemedi bir ay sonra islemi tekrarladik hic fayda etmedi üçüncü ay yine tekrarladik yine fayda etmedi giden paralarim ve umutlarim oldu simdi bu sekli daha etkili geliyor bunu yapmak istiyorum ama dualari baska birisi okucak benim 41 ayetelkursi okumam mumkun degil simdi islemi hazirlatip ertesi gun yaksam olurmu diğer yürekleride öyle yapmistim bilgisi olan paylasirsa sevinirim