enerji itme çekme var bence?

Hopemore

Kayıtlı Üye
herkese iyi forumlar, çok merak ettiğim bir konu var; en yakın arkadaşlarınızla veya sevgilinizle enerji itme çekme durumu yaşıyor musunuz? mesela ben bugün çok pozitifim, enerjim yüksek, o gün erkek arkadaşımın mutlaka morali bozuk enerjisi düşük oluyor. O gün kendisi çok iyi durumdaysa ben bundan habersiz hiç havamda modumda olmuyorum depresif oluyorum...
bunu yaşayan tek ben değilim diye düşünüyorum yaşayan var mı arkadaşlar lütfen varlığınızı belirtin :)

Furking

Kayıtlı Üye
Negatif de pozitif kadar gereklidir.
Bunu daha önceki bir kız arkadaşımla yaşamıştık. Ve amacını de öğrenmiştik.
Durumu açıklamak yerine, size tavsiye vereceğim. Zaten uyguladıkça baktığınız şeyi göreceksiniz Allahın izniyle.
Bu gibi durumlarda birbirinize tam anlamıyla "eş" olmanız gerekiyor. Ying-Yang birlikteliği gibi. Ruh halleriniz farklı olabilir, ama birbirinizi arındırabilirsiniz.
Şöyle de düşünün, ya ikiniz de aynı zamanda negatif durumda olsaydınız?
Bakın bu bir fırsat, eş'lik durumuna teşvik.
O bozulunca siz onu tamir edeceksiniz, Siz bozulunca da o sizi tamir edecek.
Bu güzel bir fırsat, iyi değerlendirin.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
herkese iyi forumlar, çok merak ettiğim bir konu var; en yakın arkadaşlarınızla veya sevgilinizle enerji itme çekme durumu yaşıyor musunuz? mesela ben bugün çok pozitifim, enerjim yüksek, o gün erkek arkadaşımın mutlaka morali bozuk enerjisi düşük oluyor. O gün kendisi çok iyi durumdaysa ben bundan habersiz hiç havamda modumda olmuyorum depresif oluyorum...
bunu yaşayan tek ben değilim diye düşünüyorum yaşayan var mı arkadaşlar lütfen varlığınızı belirtin :)

Sanmıyorum, belkide sadece iyi bir çift değilsiniz.İçimizdeki ying yang dengesi çok değişkendir, sadece insanlarla değil yediğimiz şeylerle, olduğumuz mekanlarla vs de şekil değiştirir.Ne kadar çok insan varsa etrafımızda denge o kadar sağlığına kavuşur.Çünkü eksiği veya fazlası çoktur.Alış veriş gibi.Böyle kesin siyah beyaz , biri çok mutlu biri çok mutsuz değil.İki taraftan birinin aurasındaki çatlaklar buna neden oluyor olabilir..

Hopemore

Kayıtlı Üye
hiç böyle düşünmemiştim aslında çok mantıklı geldi teşekkür ederim :)

Hopemore

Kayıtlı Üye
Sanmıyorum, belkide sadece iyi bir çift değilsiniz.İçimizdeki ying yang dengesi çok değişkendir, sadece insanlarla değil yediğimiz şeylerle, olduğumuz mekanlarla vs de şekil değiştirir.Ne kadar çok insan varsa etrafımızda denge o kadar sağlığına kavuşur.Çünkü eksiği veya fazlası çoktur.Alış veriş gibi.Böyle kesin siyah beyaz , biri çok mutlu biri çok mutsuz değil.İki taraftan birinin aurasındaki çatlaklar buna neden oluyor olabilir..

teşekkürler

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çoğunlukta benzer frekansları çekeriz hayatımıza..Enerji ile alâkalı bir durum olduğunu sanmıyorum sizinkinin.Nihayetinde ayrı bireylersiniz.İnsanlar arasında sonsuz sevgi bağıda olsa, bu hergün ruhsal durumunuzun aynı olacağı anlamına gelmez.