Tavan arasındaki yıllardır süre gelen gürültü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efset

Kayıtlı Üye
Merhabalar bu konuyu yıllardır çok merak ediyorum.
Yıllar önce kocaman bir çiftliğin ortasına rahmetli dedem bir ev yaptirmis..
Her tarafı agaclar ile çevrili olan bu ev ilk yapıldığı günden itibaren tavan arasında gürültü varmış.
Yıllarca ilaçlama, temizlik vb herşey yapılmış ve sonuç alınamamış ve babam dahil olmak üzere o sese fare kılıfını uydurmuslar.
Yıllar sonra, annem o eve gelin gelmiş.
Ve ben dünyaya gelmişim.
Annem de geldiği günden beri sanki üst katimizda bir aile var da halay çekiyorlar derdi..
Ben bu gürültü ile büyüdüm.
Yine babam ilaçlama yaptı neler yaptı ise gürültü hep büyüdü.
Eve misafir geldiginde ses inanılmaz artıyordu.
Annem ve babam evliliğinin çok kötü olduğu bir dönem de, ben ve annem gezmeye gitmiştik .
Yaklaşık 6 yaslarindaydim.
Anneme tuvalet ihtiyacımin olduğunu söyledim..
Annem beni tuvalete götürdüğunde resmen bir şey bacaklarımi ayırdı tam 3 kez .
O sırada kulagimdaki altin nazar boncuklu kupemin bir tanesi kulağımda kendiliğinden kırıldı.
Annem kucağında beni eve getirdi yaklaşık 2 gün yuruyemedim.
Eve geldiğimiz de gördüğümüz manzara çok kötüydü.
Babam, bütün banyonun fayanslarini kirmisti.
Taş kürek ne buldu ise..
Babam banyoya lavabo ihtiyacı için girdiğinde, kocaman bir yılan görmüş ve öldürmeye çalışmış daha sonra anlamış ki o yılan bir gölge ve vurdukca bölünen kısım birlesiyor..
Inanılmaz korkmuş aynı saatlerde benim banyoda başıma gelenler ve evdeki ses ..
Huzursuz mutsuz bir evlilik.
O evden taşındık..
Ancak yıllardır ara ara aklıma gelir iken bu sıralar çok gelir oldu..
Şimdiye kadar hiç büyü vb olaylar ile hiç ilgilenmedim.
Ancak bir gün kendimi büyü belirtileri ararken buldum..
Çünkü elimi neye attı isem kurudu..
Ne istedi isem olmuyor. Iş görüşmelerim olumlu geçiyor cevap olumsuz oluyor.
Maddi olarak ansızın borçlar beliriyor..
Çok başarılı iken birden yerle bir oldum.
Sağlık problerim ona keza.
Çok mutsuz ve huzursuzum.
Nisanliyim ve bir türlü mutlu olamiyorum .
Onunla ilgili de konu acmistim.
Lütfen o eşsiz bilgilerinizi paylasin.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Allah neden bu varlıkların kafasına göre hareket etmesine izin veriyor onu anlamıyorum bi odaya doldur hepsini yaşasınlar.

Efset

Kayıtlı Üye
Doğanın genel bir düzeni mi desek bilemedim zaten pek de anlamıyorum tek bildiğim 11 12 yıl o gürültülerle yaşadığımız ve o ev şu an boş.
Çünkü kimse orda mutlu olamıyor.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Doğanın genel bir düzeni mi desek bilemedim zaten pek de anlamıyorum tek bildiğim 11 12 yıl o gürültülerle yaşadığımız ve o ev şu an boş.
Çünkü kimse orda mutlu olamıyor.

Doğanın ne düzeni olacak koskoca tanrısın madem rahat durmuyorlar toplayacaksın bi yere gör bakalım kendinden gücsüz birine bulaşıyorlarmı.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Doğanın ne düzeni olacak koskoca tanrısın madem rahat durmuyorlar toplayacaksın bi yere gör bakalım kendinden gücsüz birine bulaşıyorlarmı.

Biraz ilk önce ağzınızdan cıkana sahip olun güzel düşünceli yorum yapın.İnsanlar içinde aynı şey olabilirdi bugun hitlerin yaptığını düşünelim ozaman tüm insanlarda biryere toplansın zaten bazı ayetlerde bana kulluk edilsindir yarattım diyor bazılarında insanlardan cinlerden cehenneme dolduracagım diyip birde yemin ediyor ve Allah bana hesap soramassınız bana sizin sorduğunuz hesap ulaşmaz diyor dünyada kalır diyor ve burada müslüman insanlar var inanmıyorsanda beynini kullanarak yorum yaparsan kim incilir kim üzülür diye cevap hakkı doğarmı diye güzel olur.

Ori

Kayıtlı Üye
Şİmdi insanın bazı olaylara aldanıp kendini şartlaması olayıda var. Sizin bütün inancınız hayatınızı o yönde etkiler. O yuzden olumlu düşünmekte fayda var. Mesela çeşitli olumlalamalar yapabilirsiniz başlangıç olarak. Eskiyi neden deşesiniz hiç yok yere değil mi? Mesela bu ev için söylemem gerekirse, tutupta varlıklar bir eve durduk yere musallat olmaz. Evin altında yatır felan olabilir bence bunu da bir araştırın çok aklınızı kurcalıyorsa. Tabi sizin başınıza gelen olaylar hakkında bir fikir sahibi olamadım. Bendeki sadece teori.

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Biraz ilk önce ağzınızdan cıkana sahip olun güzel düşünceli yorum yapın.İnsanlar içinde aynı şey olabilirdi bugun hitlerin yaptığını düşünelim ozaman tüm insanlarda biryere toplansın zaten bazı ayetlerde bana kulluk edilsindir yarattım diyor bazılarında insanlardan cinlerden cehenneme dolduracagım diyip birde yemin ediyor ve Allah bana hesap soramassınız bana sizin sorduğunuz hesap ulaşmaz diyor dünyada kalır diyor ve burada müslüman insanlar var inanmıyorsanda beynini kullanarak yorum yaparsan kim incilir kim üzülür diye cevap hakkı doğarmı diye güzel olur.

Tamam sizin köy daha büyük

Efset

Kayıtlı Üye
Şİmdi insanın bazı olaylara aldanıp kendini şartlaması olayıda var. Sizin bütün inancınız hayatınızı o yönde etkiler. O yuzden olumlu düşünmekte fayda var. Mesela çeşitli olumlalamalar yapabilirsiniz başlangıç olarak. Eskiyi neden deşesiniz hiç yok yere değil mi? Mesela bu ev için söylemem gerekirse, tutupta varlıklar bir eve durduk yere musallat olmaz. Evin altında yatır felan olabilir bence bunu da bir araştırın çok aklınızı kurcalıyorsa. Tabi sizin başınıza gelen olaylar hakkında bir fikir sahibi olamadım. Bendeki sadece teori.
Cevabınız için teşekkür ederim bana görünen yada rahatsız eden birşey yok sadece hayatım olumsuzluklar üzerine ama akşam babama tokat atılmış.
Bacagi ve kolu ağrıyor çok korkmuş.
Ben suphelenmeye başladığım için olabilir mi ?
Yardıma çok ihtiyacım var.

Ori

Kayıtlı Üye
Cevabınız için teşekkür ederim bana görünen yada rahatsız eden birşey yok sadece hayatım olumsuzluklar üzerine ama akşam babama tokat atılmış.
Bacagi ve kolu ağrıyor çok korkmuş.
Ben suphelenmeye başladığım için olabilir mi ?
Yardıma çok ihtiyacım var.

Annenizin yanında uyuyorsa eğer anneniz belki rüyanın etkisiyle eli, kolu çarpmış olabilir. Sonucta kalkınca babanızda uykunun etkısınde oldugu ıcın olayı dırek bu sekılde yorup korkmus olabılır. Tabı eger ortada cıddı bır durum varsa da bunu burada anlayamayız o yuzden ben sadece bu yonunden fıkır verebılırım. O yuzden eger sıkıntıdaysanız sıte sahıbınden yardım ısteyebılırsınız. Bakım yaptırabılırsınız.
Sizin olumsuzluk dediğiniz kavramlar benim yaşam stilim olduğu için artık bunları kabul etmiş durumdayım. Ben neye elimi atarsam atayım aksilikler peş peşe gelir. Tabi ben bu duruma alışan biri olarak bunu o kadar da kötü bulmuyorum. İşler yolunda gitmiyorsa bu bızım bakıs acımıza gore gıtmıyordur. Bu olumsuzlukların bıze gorunmeyen ve bızı olumlu etkıleyen yanlarıda vardır. O yuzden olumsuzluk demeden once bunları bıraz deşmek lazım. Olsa ne olurdu olmasa ne olurdu tarzında. Tabı her ınsan farklı bakar. BEn artık olumsuzluk olarak bakamıyorum. OLmaması gerekıyor dıye bakıyorum.

Efset

Kayıtlı Üye
Annenizin yanında uyuyorsa eğer anneniz belki rüyanın etkisiyle eli, kolu çarpmış olabilir. Sonucta kalkınca babanızda uykunun etkısınde oldugu ıcın olayı dırek bu sekılde yorup korkmus olabılır. Tabı eger ortada cıddı bır durum varsa da bunu burada anlayamayız o yuzden ben sadece bu yonunden fıkır verebılırım. O yuzden eger sıkıntıdaysanız sıte sahıbınden yardım ısteyebılırsınız. Bakım yaptırabılırsınız.
Sizin olumsuzluk dediğiniz kavramlar benim yaşam stilim olduğu için artık bunları kabul etmiş durumdayım. Ben neye elimi atarsam atayım aksilikler peş peşe gelir. Tabi ben bu duruma alışan biri olarak bunu o kadar da kötü bulmuyorum. İşler yolunda gitmiyorsa bu bızım bakıs acımıza gore gıtmıyordur. Bu olumsuzlukların bıze gorunmeyen ve bızı olumlu etkıleyen yanlarıda vardır. O yuzden olumsuzluk demeden once bunları bıraz deşmek lazım. Olsa ne olurdu olmasa ne olurdu tarzında. Tabı her ınsan farklı bakar. BEn artık olumsuzluk olarak bakamıyorum. OLmaması gerekıyor dıye bakıyorum.
Öncelikle annemin çarpma olasılığı yok çünkü annem o saatlerde yatakta değildi..
Bütün bu olumsuzlukların yaşam stilim haline gelmesi beni biraz ürküttü.
Çünkü, sınava giriyorum sınav iptal oluyor yahut geçiyorum mülakatta eleniyorum.
Neye elimi atsam resmen aksilikler peşini bırakmıyor ..
Annem de sürekli hayırlısı bu imiş elbet bir şekilde senin de önün acilcak diyor.
Ama bu durum moralimi çok bozuyor.
Herkes bir sekil düzenini kuruyor ve hayatına yön veriyor.
Benim bir türlü olmuyor .
Sizin içinde gerçekten üzüldüm çünkü nasıl birşey olduğunu çok iyi biliyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ruhunuz bu derece sıkıntıdayken sadece bilgi paylaşmak biraz oyalama olur bence.
Hem üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için hemde içine düştüğünüz durumu netleştirmek için bakım yaptırmalısın.

Efset

Kayıtlı Üye
Ruhunuz bu derece sıkıntıdayken sadece bilgi paylaşmak biraz oyalama olur bence.
Hem üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için hemde içine düştüğünüz durumu netleştirmek için bakım yaptırmalısın.
Ben bu konulara çok uzağım ve inanın hiç bilgim yok.
Mantık cercevesinde ilerlemeye çalışıyorum.
Ne bildiğim bir hoca,falcı yada medyum var..
Işsiz olduğum için de bu konuya çok bütçe ayıramam..
Maddi olarak pek mümkün değil .
Site yöneticisine mesaj attım.
Sanırım iki gün oluyor.
Umarım yardımcı olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...