Cadı olmak için ne gerekiyor ? Yardım edin lütfen!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BilinmeyenX

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cadı olabilmek mümkünmü ? Büyü yaparsak günaha girermiyiz ? Hatta iyi büyü yapsakta günaha girermiyiz ?Bu yeteneği iyilik için kulansak.Cadı nasıl olunur? Ne kadar sürer?Nasıl başlamalıyız ? :)))

cadıyım ki

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cadı olabilmek mümkünmü ? Büyü yaparsak günaha girermiyiz ? Hatta iyi büyü yapsakta günaha girermiyiz ?Bu yeteneği iyilik için kulansak.Cadı nasıl olunur? Ne kadar sürer?Nasıl başlamalıyız ? :)))
hayatta her şey mümkün.
büyünün iyisi kötüsü olamaz çünkü haşa Allah değiliz ne iyidir ne kötüdür tam olarak bilemeyiz. belki iyilik adına yaptığımız en büyük kötülüktür.
büyü istenen şeyi elde etme üzerine bir şeydir. inancın ne bilmiyoruz. ama inancında yasaksa yasaktır iyi de olsa da kötü olsa da farketmez.
ben hep ilgiliydim ailemde bu konularla ilgiliydi. gerçi Türkiye de ilgisiz aile pek yok :D
ben büyüyü her ne olursa olsun kötülük olarak görüyorum ama vebali bana ait kimseyi ilgilendirmez :D

Gazap'

Kayıtlı Üye
Cadı olmak derken :) Siz çok yanlış gelmişsiniz :) Bu işler genetik ilişkileridir. Bu forumda çok kez açıklandı yöneticiler tarafından. Hala gelip böyle konular açmak sizi komik duruma düşürüyor :) Kısaca büyücü olunmaz büyücü doğulur.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sitede keşke biraz araştırma yapsaydınız defalarca cevaplanmış sorular bunlar.

-Cadılık doğuştan gelen birşeydir olmak istiyorum diyerek olunucak birşey değildir

-Büyü yaparsan günaha girersin iyide olsa negatifte olsa farketmez.İslam inancı için söylüyorum.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Bizim burda vardı cadılar kalabalıktılar, babaannem anlatırdı senin annende cadıydı cadılarla takılırdı derdi efsane gibi geliyor şimdi belki köyde 1 2 kişi belki hala cadıdır birini tanıyorum eskiden cadıymış diye hala yaşıyor ama şimdi cadilık yapiyormu bilmiyorum istiyene fotarafını atarım özelden

asterix

Kayıtlı Üye
İslam inacında büyü günahtır ama islam inancında olmasanda büyü negatif bir eylemdir karma yaratır,bir nevi özgür irade ihlalidir ve insan haklarına aykırıdır.

Keira

Moderator
Sitede biraz araştırma yapın, okuyun. Her bilgiyi önünüze kolayca serersek size ne katacak bu bilgiler? Okuyun, araştırın, emek verin ve öğrenin. Ancak o zaman anlarsınız herkesin cadı olamayacağını, büyü yapamayacağını, bir şeye kavuşmanın öğrenmenin basit olmadığını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...