Destede 3'lü Kombinasyonlar

Keira

Moderator
Anahtarın üstüne yine kart çekmeniz gerekirmiş. Sonuç kısmı havada kalmış çıkmış. Nokta koyuncaya kadar kart seçmelisiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tekrar 3 kart çektim.Munzur-Mektup-Kale.Üçüde düz.Bir haber var daha önce olan neyse herşeyin aynı kalacağına dair sağlam temellere dayanan.Ancak Munzur kartı herşey aynı olacak derken hangi dönemden bahsediyor anlayamadım.

Keira

Moderator
Munzur'un üstüne bir kart seçseydiniz. 3'lü sistemde illa 3 kart çekilecek diye bir şey yok. 3 ana kart çekilir. Bu 3 ana karttan hangisinin yorumu havada kaldıysa yorumu kesinleştirene kadar o kartın üstüne kart çekilir. Bazen hepsine çekmek gerekir bazen bir tanesine bazen de hiçbirine çekmeye gerek kalmaz.

babyn.

Kayıtlı Üye
Merhabalar,dün kitapçıda dolaşırken tarot destelerine bakarken birden dikkatimi çekti desteler,almayacaktım daha sonra kapıdan dönüp onları aldım.Bugün iş yerimde forumdaki bilgileri okudum ve çevremdekilerle ilgili açılım yapmaya başladım.Ne kadar doğru bilmiyorum yardımcı olursanız şimdiden çok mutlu olurum?
Soru:patronlarım çocuk sahibi olamıyorlar ve yeniden tüp bebek tedavisi görmeye karar verdiler,çocuk sahibi olabilecekler mi diye sordum
Kartlar sırasıyla Selena (ters),Çapa (ters),Mezar (düz)
Benim yorumum şu şekilde:Evlilikte geçmişte çok fazla problemler ve yalanların olduğu.Evlilikte genel olarak bir güvensizlik hakim,hatta evliliğin sonu bile belirsiz ve malesef bu bebek denemeleri de başarısız olacak.
Dediğim gibi daha çok çok yeniyim.Bu 5.açılımım sanırım.Şimdiden çok teşekkür ederim ?

Keira

Moderator
İlk bakıma göre iyi. Doğru şeyler söylemişsiniz.

Ancak selena bir uyarıda bulunmuş. Bu şekilde devam ederlerse araları da bozulacak. Ancak tüp bebek yerine hayatlarına devam etmeleri ve birbirlerine zaman ayırmaları gerekiyor. Tüp bebek başarısız olacak ama hayatlarına yeniden yön verirken evlat edinmeyi deneyebilirler. Deste onları uyarmış.

Marcelina

Kayıtlı Üye
Merhaba, katina ile tanismam ask hayatimin donum noktasinda oldu :) Bir anda nasil oluyorsa o kartlar anlamsizlasiyor bag kurmakta gucluk cekiyorum. Belki de hayatimi-olasiliklari cok goz onunde bulunduruyorum. Egomun korumak adina yuksek sesini susturamiyorum belki bilemiyorum.

X kisi ile bir hafta gorustukten sonra, benim eski iliskimi kaldiramayacagini aklindan cikmadigini beni guzel hatirlamak istedigini soyleyerek konusmamizi bitirdi. Ve ben solugu kendime bakarim belki diyerek katinada aldim:)
Sorum; x kisi ile yeniden iliskim olacak mi?
Yuzuk-Selena-Kiz cocugu hepsi duz

Bahsettigim X kisi ile iletisime gecmek icin adim atmamam gerekiyor. Fazla atilganlik isleri zora sokabilir diye dusundum. Daha onceki davranislarimi degistirip daha kararli bir tutum sergilemeliyim. Yani bir baris goruyorum (gormek istiyorum) ancak belki dedigim gibi duygularim mi egom mu bir sey engel oluyor.

İnsanin gozu kendine kor olur mu? Belki once bunu asmama yardim edersiniz :)

Keira

Moderator
Kendinize bakmanız ilk başlarda zordur. Yukarılarda yazmıştım. Kendimize objektif olmamız gerekiyor önce.

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba X kisi benimle neden bulusmak istedi diye sordum sırasıyla baykuş zümrüt ariman kartları çıktı hepsi düz. Beni cinsel manada elde edip edemiyecegini ogrenmek icin diye yorumladım çünkü buluştuktan sonra beni aramadı bu şekilde hissettim fikri olan varmı?

denizelis

Kayıtlı Üye
Merhaba , bir kaç önce benden ayrılan sevgilim için benim için ne düşünüyor diye sordum ?

Alyans (düz) yılan (ters) saah (ters)

Yorum ise; Eski erkek arkadaşım istemeden beni kırdı ,incitti ileriye dönük ciddi adımlarla bana tekrardan gelecek sürekli beni düşünüyor ve bana sevgisini ilan edecek. Saah'ın ters anlamı sevgilime uymuyor kartlar açılır açılmaz hissiyatımda olumlu idi.

Bir şeyde öğrenmek istiyorum bir açılıma valide düşmüş ise ne anlama geliyor. Ve valide en çok bize neyi anlatmak istiyor.

Keira

Moderator
Merhaba X kisi benimle neden bulusmak istedi diye sordum sırasıyla baykuş zümrüt ariman kartları çıktı hepsi düz. Beni cinsel manada elde edip edemiyecegini ogrenmek icin diye yorumladım çünkü buluştuktan sonra beni aramadı bu şekilde hissettim fikri olan varmı?

Yorumunuz fena değil. Karşı tarafın istediği cinselliğin ön planda olduğu bir ilişkiymiş. Düşüncelerinizde haklısınız.

Merhaba , bir kaç önce benden ayrılan sevgilim için benim için ne düşünüyor diye sordum ?

Alyans (düz) yılan (ters) saah (ters)

Yorum ise; Eski erkek arkadaşım istemeden beni kırdı ,incitti ileriye dönük ciddi adımlarla bana tekrardan gelecek sürekli beni düşünüyor ve bana sevgisini ilan edecek. Saah'ın ters anlamı sevgilime uymuyor kartlar açılır açılmaz hissiyatımda olumlu idi.

Bir şeyde öğrenmek istiyorum bir açılıma valide düşmüş ise ne anlama geliyor. Ve valide en çok bize neyi anlatmak istiyor.

Muhtemelen erkek arkadaşınız bağlanmaktan korktu. Hala sizi düşünüyor yeniden birleşme ihtimaliniz var.

Eğer bir açılımda valide varsa orada hayır yokrue. Bir an önce o konu ya da olay ne ise uzaklaşmanız gerekir. O bakım diğer kartlar ne olursa olsun olumsuzdur. Diğer olumsuz kartlar, olumlu kartlar ile yumuşatılabilse de Valide için böyle bir durum söz konusu değil.

denizelis

Kayıtlı Üye
Yorumunuz fena değil. Karşı tarafın istediği cinselliğin ön planda olduğu bir ilişkiymiş. Düşüncelerinizde haklısınız.

Muhtemelen erkek arkadaşınız bağlanmaktan korktu. Hala sizi düşünüyor yeniden birleşme ihtimaliniz var.

Eğer bir açılımda valide varsa orada hayır yokrue. Bir an önce o konu ya da olay ne ise uzaklaşmanız gerekir. O bakım diğer kartlar ne olursa olsun olumsuzdur. Diğer olumsuz kartlar, olumlu kartlar ile yumuşatılabilse de Valide için böyle bir durum söz konusu değil.

Yorumunuz çok güzelmiş teşekkür ederim. Bir kombinasyon daha yapmak istiyorum nedendir bilmem ama desteyi elimden bırakasım gelmiyor :) Yastığımın altına koyup sürekli uyuyorum. İlginçtir senelerdir rüyalarımı hatırlamam ama katina hayatıma girdiği andan beri sürekli net rüyalar görüyorum sabah olunca hep hatırlıyorum. Buna hiç anlam veremiyorum.

Bir şey daha sormak istiyorum, üst üste aynı soru ile katinaya baktırırsak bizi kandırır mı?

denizelis

Kayıtlı Üye
Sorum şuydu; Final sınavım nasıl geçti?

Eprahhat düz , Sunit düz, yelkenli düz.

Yorumum ise; Kesin zeka , hırsla başarı elde edeceksin. Geçen hafta final sınavına girdim :)

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Kartları yeni aldım ve ögrenmeye çalışıyorum.Sürekli 3lü açılım yapıyorum ve kendim üzerinde yaparak ögrenmeye çalişıyorum ama kombinasyon kuramiyorum tikanıyorum.
Burdaki sorum benden zor bir zamanımda tedavi görurken ayrilan eski erkek arkadaşımin ayrilik için ve ayriliktan sonra yaptigi u donuşu davranişlari için sorduğum soru Yaptikları için pişmanlik duyup üzülüyor mu bu zamanlar ? sorusu. Sırasıyla
Kılıç 7lisi
DENGE kartı
Ve Ermiş kartı çıktı

Ama nasıl yorumluycagimi bilemedim.Yardimci olur musunuz ?

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba yorumunuz icin tesekkurler keira ben bu kisiyle alakali tekrar acilim yapip beni gercekten sevebilme ihtimalini sordum. Agac duz assyranta duz munzur duz cikti. Bu kisi beni uzun soluklu bir iliski icin uygun gormuyo aramizda farkliliklar oldugunu dusunuyor bu yuzden hic birsey degismeyecek diyor kartlar siz ne dusunursunuz?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba yorumunuz icin tesekkurler keira ben bu kisiyle alakali tekrar acilim yapip beni gercekten sevebilme ihtimalini sordum. Agac duz assyranta duz munzur duz cikti. Bu kisi beni uzun soluklu bir iliski icin uygun gormuyo aramizda farkliliklar oldugunu dusunuyor bu yuzden hic birsey degismeyecek diyor kartlar siz ne dusunursunuz?
Daha önce herşey nasılsa aynı olmaya devam edecek anladığım kadarıyla...

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadaşımın bana karşı hisleri hala var mı yoksa bitti mi sorusu sordum
Sırasıyla kartlar
1)Tılsım Onlusu
2)Degnek 2lisi
3)Kılıç Kralı
4)İmparatoriçe kartı çıktı ?

Rica ediyorum bana ogreterek açıklar mısınız ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Eski erkek arkadaşımın bana karşı hisleri hala var mı yoksa bitti mi sorusu sordum
Sırasıyla kartlar
1)Tılsım Onlusu
2)Degnek 2lisi
3)Kılıç Kralı
4)İmparatoriçe kartı çıktı ?

Rica ediyorum bana ogreterek açıklar mısınız ?
Öncelikle kendi yorumunuz gerekiyor.Bir de burda 4 kart var,bu ne açılımı?

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Öncelikle kendi yorumunuz gerekiyor.Bir de burda 4 kart var,bu ne açılımı?

Kafama göre yaptım.Yanlış bir açılım oldu galiba.
Bu aralar benle ilgili ne düşunüyor diye sordum.
Kupa şövalyesi, ermiş, imparotiçe

çıktı.Ben ve bir başkasi arasnda kaldiğini mi gosteriyor bu bir baska kadin veya annesi ya da artık bana karsi birsey hissetmiyor onune bakiyor mu tam yorumlarimdan emin olamiyorum

Keira

Moderator
Kafama göre yaptım.Yanlış bir açılım oldu galiba.
Bu aralar benle ilgili ne düşunüyor diye sordum.
Kupa şövalyesi, ermiş, imparotiçe

çıktı.Ben ve bir başkasi arasnda kaldiğini mi gosteriyor bu bir baska kadin veya annesi ya da artık bana karsi birsey hissetmiyor onune bakiyor mu tam yorumlarimdan emin olamiyorum
Keşke önce bir konuya baksaydınız. Bu konu üzerinde tarot açılımı yapılmıyor. Katina Destesi ile açılım yapılıyor. Tarot için farklı bir konu başlığı var. Açılımlarınızı orada yapıp yorum eksiklerinizi öğrenebilirsiniz. Ancak sadece kart çekip bırakmayın çünkü kimsenin kartlarını yorumlamıyoruz. Sizin yorumlarınızın eksiklerini ya da yanlışlarınızı açıklıyoruz.

Sorum şuydu; Final sınavım nasıl geçti?

Eprahhat düz , Sunit düz, yelkenli düz.

Yorumum ise; Kesin zeka , hırsla başarı elde edeceksin. Geçen hafta final sınavına girdim :)

Yorumunuz fena değil. Başarı gözüküyor sınavınız ile ilgili.

Daha önce herşey nasılsa aynı olmaya devam edecek anladığım kadarıyla...

Iviv angeles doğru söylemiş. Her şey nasılsa öyle kalacak.

Ancak sizin her şeyin farklı olmasına, sizinle birlikte olmasına dair beklentiniz varmış. Ama malesef durum öyle değil siz her ne kadar durumu farklı görmek isteseniz de bu durum değişmeyecek.

Diğer soruya gelirsek evet Katina'ya aynı soruyu sürekli sorarsanız sizi kandırır.

jahrein

Kayıtlı Üye
arkadaşlar size bir soru yöneltmek istiyorum tam olarak hangi konuya yazacağımı bilemedim mutlaka aranızda yorumlama getirecek biri vardır diye düşünüyorum. şimdi benim katina destemde 3 kartta birden milimi milimine aynı noktada bir figür var şimdi bu kız kafayı mı yedi diyebilirsiniz kartlara biraz enerji yükliyim onlarla oyalanayım derken farkettim bunu. kalp-süpürge-anahtar kartlarımda kartlarımın hep aynı noktasında böyle bir figür gibi bir şey var. kel kafalı gibi gözleri çok belirgin bir figür bunu bana açıklayabilecek biri var mıdır.