Reiki ne yapar ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Uyumlanma olmadan Reiki olmaz. Yolladığınız ancak niyetle oluşturduğunuz sevgi enerjinizdir.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ben hiçbir uyumlama almadan da uzağa gönderebiliyordum.Bu nasıl oldu? Ben hangi seviyede oluyorum?

Evren bütün enerji kanallarını içinde barındırır. Mutlak güç ve evrenden enerji talebiniz bir kanal bağlantısı ile yerine ulaşmış olması muhtemeldir. Ama embriyonun söylediği gibi uyumlanma olmadan reiki kanallarını tam ve doğru olarak kullanamazsınız.

4

43887

bende bugün usui reiki eğitimini aldım tabi belgemide:) şimdi 21 günlük reiki arınma sürecine girmiş bulunmaktayım yapmam gereken ödevlerim beni bekliyor:),çok farklı uyumlama sırasında bile o enerjiyi hissetmek bambaşka direk gözümde mor ışık halkaları belirdi aynı şeyi öğretmenimde yaşamış özellikle ellerimde ve alın çakramda görmüş ,3.aşamadan sonra isteğim üzerine ve uygun görülürse reiki öğretmenliği aşamasını alacağım...benim bir sorum olacaktı özellikle 21günlük arınma sırasında netten araştırmalarımda et,yağlı besin vs,mümkün olduğu kadar az kulllanılması gereğini vurgulamışlar hatta kaçının demişler eğitmenim o konuda aşırıya kaçmamak suretiyle yenebileceğini,çünkü vucudun o besinlere de ihtiyacı olduğunu söyledi bu kopnuda yanlış bir uygulama yapmıyorumdur inşallah...sevgiler....

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Eğitimi nereden aldınız? Bir sene sonra bende eğitim almak istiyorum ama malum işini gerçekçi yapmayanlar da var. O yüzden güvenilir bir yer lazım.

AJA

Elit Üye
21. gün boyunca bu besinleri yememeniz vücudunuza ciddi zararler vermez .Ben yemeyin derim.

4

43887

Eğitimi nereden aldınız? Bir sene sonra bende eğitim almak istiyorum ama malum işini gerçekçi yapmayanlar da var. O yüzden güvenilir bir yer lazım.
eğitim alınan yerle ilgili bilgi vermek yasak sanıyorum ama bende araştırdım,bazıları sertifikasız veriyor ve 21gün uyumlama yapmayanları bile işittim dediğiniz gibi araştırma yapmak çok önemli..dikkat etmeli..sevgiler...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
21günün dışında aklınıza gelen (aslında her sabah) hergüne reikinin duası yapılmalıdır......bugün kimseye kızmayacağım,bugün hiç....... Diye giden bir küçük dua vardır. Aslında normali insiye edilmeden o arınmanın yapılmış olmasıdır. Çünkü bedeni arındırarak yeni enerji karşılanmalıdır. Ben normaldede çalışmalarım ve spiritüel hayatım için hayvandan gıda fazla tüketmem,alternatif çok,düzenli check pu yaptırırım hatta kan bile veriyorum sorun olmuyor. Hayvansalöorganizma hele ki memeli organizma DNA olarak size yakın ve ölü hücre ile beslenmek sizi olumsuz etkiler, enerji kalite ve seviyenizi düşürür. 'Bitkilerin gizli dünyası' isimli akademik verilere dayanan kitapta yanında yumurta hoşlanan ve et kesilen bitkinin çığlıklar atarcasına sismik alet üzerinde (hani şu Tv'lere gördüğümüz yoğun bakım hastalarının bağlandığı cihazlar gibi düşünün dııt dıt aşağı yukarı çizgi oynar,deprem ölçer gibi...) hareketlenmeler olduğu bitkilerin tepki verdikleri gözlemlemiş. 'Bir şifa sanatı kılavuzu reiki' ile olmazsa olmaz brigitte müller'ın 'reiki' isimli kitabı mutlaka okunmalı:) o kitap ta beslenme önerileri reikinin ilk üç üstadının tariflerinde mevcut. Internet'ten ikinci el olarak bulunuyor.

Perhizler er reikiye özel değildir, hemen hemen her insiyasyon öncesi veya sonunda vardır. Farkı öncesinde yapmak kapasitenizi ve alış kabiliyetinizi artıracaktır. Ancak her üstadın bir yolu vardır,başkasının neyi nasıl yaptığınınsoruşturarak aranızdaki bağı zayıflatmanızı tavsiye ederim.

hayırlı olsun,hoşgeldin aileye
sevgiler

4

43887

önerdiğiniz kitapları mutlaka alacağım bilgiler için teşekkürler...sevgiyle...