illuminatiyi ve mason konuları ve mesajları sitemizde artık yasak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet sevgili üyelerimiz pek çok şey gibi yine sizin yüzünüzden yeni bir yasak geldi.

ben artık insanların insansızlığından utanıyorum. çağdaş, hoş görülü, ilerlemeci, her fikre açık bir birey ve toplum olacağımıza basit bir konuyu tartışabilme kabiliyeti gösteremeyen bir durumdayız. hiç bir zaman geri kafalı, hoş görüden uzak, ne olursan ol gel yine gel felsefsinden anlamayan, ben yaratılanı severim yaratandan ötürü inancına sahip olmayan bir kişi olmadım sitemdede bu türden olanları istemiyorum.

bundan sonra hiçççççç üstüne basa basa söylüyorum hiç bir şekilde taviz vermeyeceğim. iyi niyet beslemeyeceğim. uyarmayacağım açıklama bile yapmayacağım. Yasaklara uymadığınız zaman konu silinir mesaj silinir ve üyeler yasaklanır. nokta.

ben sabah erkenden kalkıp işime başlayacağım akşama kadar bir çok kişiye yardım edeceğim diye uğraşacağım. saat gecenin 3:30 u birilerinin insan olma sorunu olduğundan dolayı uyandırılacağım.

Sizin yaptığınız düpe düz caniliktir. başkalarının haklarını elinden almaktır. bir insanın zamanı çalmaktır. hırsızlıktır. kendine bir de müslüman diyor bu insanlar. yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. müslümanlığı sizin gibi müslümanlar mahvediyor zaten. bir faydanız olmuyorsa zararınızda olmasın. gidin buradan

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Mason olayları bana ne kadar saÇma geliyor anlatamam

wiktor

Kayıtlı Üye
Hele şükür ne zaman yasak getirileceğini bekliyordum yerinde bir yasak oldu teşekkürler URUMHAMATAHAYİL.

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Birçok kişi bunu bekliyorduk sayın Urum. Teşekkürler.

S

SoNoL

Genelde sitedeki tüm yorumları okuyorum.Naçizane fikrim bazı üyeler özellikle açılan konulara bilgileri olmadığı halde ya da eksik bilgileriyle yorumlar yapmakta,karşıt görüşler beyan edene gizli hakaret ve saldırgan bir tutum izlemektedir.İki tane de yandaş buldumu karşıt görüş bildireni inceden inceye rencide ederek agresifleştirmektedir.Rep puanı almak için özellikle dini konularda yeterli bilgisi olmayan bazı üyeler lütfen eksik bilgi ve paylaşımla konulara katılmasınlar,yanlış yönlendirmeler oluyor,gördüğüm kadarıyla sitede yaşı küçük üyeler var.Müslümanlık dini bazı üyeler tarafından eksik veya hatalı paylaşımlarla yozlaştırılarak yansıyor ve bu da yaşı küçük üyelerin eksik bilgi donanımına neden oluyor.Kaldı ki site sadece müslüman üyelere açık değil.Gerçek müslüman saldırgan tutum izlemez,yozlaşmaya karşı olmalıdır,usluplar çok önemlidir.Neredeyse insanları dinden uzaklaştıracak sahte müslümanlar fazlasıyla türemiş.Düzen için inançlı olmayın.Araştırın tek kaynağa bağlı kalmayın ve sonra fikir yürütün diye düşünüyorum.Sevgiyle kalın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Gayet yerinde bir karar oldu.

Bu şekilde tartışarak bilgiye veya somut bir sonuca varamazdık.
Çünkü bu sitedeki kimsenin böyle bir toplulukla birebir bağlantısı
olduğunu düşünmüyorum.

O yüzden bizlerin yorumları karşılıklı varsayımlardan
ibaretti.

Ve bunu yaparken de birbirini rencide edicekse
insanlar, kalp kırılcaksa hiç konuşulmasın daha iyi.

S

SoNoL

Gayet yerinde bir karar oldu.

Bu şekilde tartışarak bilgiye veya somut bir sonuca varamazdık.
Çünkü bu sitedeki kimsenin böyle bir toplulukla birebir bağlantısı
olduğunu düşünmüyorum.

O yüzden bizlerin yorumları karşılıklı varsayımlardan
ibaretti.

Ve bunu yaparken de birbirini rencide edicekse
insanlar, kalp kırılcaksa hiç konuşulmasın daha iyi.
sitedeki görevlilerin ve hiç bir örgüte yada topluluğa mensup olmadıklarını çok net biliyorum.Tamamen insanlara yardım amaçlı kurulmuş bir sitede çeşitli yakıştırılmaların olması üzücü ve yanlıştır.Bu sitenin amacı herhangi bir örgütlenmeye ve propoganda amacı gütmeye yönelik değildir.Saedece mantıklı ve hoş görüyle tarafsız,ön yargısız düşünürsek eminim yanlışımızı görürüz.sevgiler.

Bu sitenin kuruluş amacı tamamen insanlara yardım amacına yöenliktir.Site yöneticilerinin kesinlikle bir örgüt yada benzeri bir kuruluşla ilgisinin olmadığını net olarak söyleyebilirim.Ne bir beyin yıkama yapılmaktadır nede herhangi bir örgütün propogandası yapılmaktadır.Kısaca ön yargısız ve mantıklıca bakarsak yazılanlara eminim bu görülecektir.Kuşkusu olan siteye girmez konuyu dağıtıp kirletmez,bu bu kadar basittir.sevgiler.

bilinç6

Kayıtlı Üye
Bu karara çok sevindim. Bıkmıştım artık. Hangi foruma girersem gireyim son açılan konular paneline bakınca baştan aşağı hep illümünati konuları...Artık okuyacak yazı bulamıyordum. Herkes her şeyi illümünatiye bağlamaya başlamıştı. Her gördüğü göz resmini hemen illümünati diye etiketleyip gelip burda konu açıyorlardı. Kliplerde şarkıcılar olur ya gözünün birini yummasın hemen o kareyi yakalayıp falanca şarkıcı da illümünatiyle bağlantılıymış diye konu açıyorlardı. Alınteriyle bir yerlere gelen birçok şarkıcıya klibindeki tesadüfi bir kare yüzünden mason damgası vurmayın hemen. Bir müslüman olarak çalışıp çabalamamız gerekirken tembelliğimiz nedeniyle geri kalmışlığımızı masonların oyunlarına bağlayıp kendimizi avutmaya gerek yok.

moskov

Kayıtlı Üye
Kesinlikle mükemmel bir karar oldu ..Teşekkürler

Shemhurashin

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İsabet olmuş , insanlar önce insan olmayı öğrenmeli. İşte bu yüzden kaybediyor bu toplum çünkü Egolar insanları esir almış.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
sitedeki görevlilerin ve hiç bir örgüte yada topluluğa mensup olmadıklarını çok net biliyorum.Tamamen insanlara yardım amaçlı kurulmuş bir sitede çeşitli yakıştırılmaların olması üzücü ve yanlıştır.Bu sitenin amacı herhangi bir örgütlenmeye ve propoganda amacı gütmeye yönelik değildir.Saedece mantıklı ve hoş görüyle tarafsız,ön yargısız düşünürsek eminim yanlışımızı görürüz.sevgiler.

Yazdığım mesajı yanlış okudunuz.
Veya doğru okuyup yanlış mı anladınız.
Çünkü bende aynısını söylemeye çalışmıştım.

gümüş

Kayıtlı Üye
Yasaklar ve konu kilitlemeleri anlıyor ve nedenlerinize saygı duyuyorum.
Konuların ve üslupların yarattığı hoşnutsuzluk ve manasız stres konusunda fazlasıyla hem fikirim ama ilk sabah log in olduğumda okudum iletiyi ve şimdi tekrar tekrar okuyorum ve, yani buna çözüm nasıl bulunur bilmiyorum ama yasaklamanın ve konu kilitlemenin çözüm olduğuna inanmıyorum.

Bu kadar kilitli beyinler zaten bir dünya farklı yasaklamanın ürünü. Eğer GM X ya da Z görüşü savunan bir yer olsaydı görüşüne aykırı düşüncelere izin vermemesi ve tarafgir davranması anlaşılabilinirdi. Eğer GM ilgilendiği konulara kişisel gelişim ve farkındalık gibi başlıkları da katmış olmasaydı, sayılan nedenlerden ötürü yasaklamalar yine anlaşılabilirdi Ama şimdi bu yasaklamalarla GM platformunun kendisi ile çeliştiğini düşünüyorum, niyet ne kadar iyi olursa olsun.

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Yerinde karar ama çok sert ve agresif bir yazı olmuş, haklıdır da diyecek birşey yok.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir Hristiyan istavroz çıkarır bir şey diyen olmaz. Ya da bir Müslüman ne bileyim besmele çeker... Biri illuminatiyle ilgili bir şey yapmaya görsün, kıyametler kopar. Yasaklanması çok iyi oldu bence de artık son konu başlıklarının içinde bir sürü komplo teorisi görmekten bıkmıştım.

golgeler

Banlı Kullanıcı
Sitede iki üç gündür üyeyim, mesajların müslümanlarla ne ilgilsi oldugunu anlamadım ben de. Yani müslümanlar çaktırmadan sitede aşagılanmış. kendine bir de müslüman diyor bu insanlar demenizin manası nedir. Sadece müslümanlar mı takmış bu konuya ya da müslümanlar sorunca bilinçlenmeye çalışınca suç mu olmuş?

alin

Kayıtlı Üye
Sitede iki üç gündür üyeyim, mesajların müslümanlarla ne ilgilsi oldugunu anlamadım ben de. Yani müslümanlar çaktırmadan sitede aşagılanmış. kendine bir de müslüman diyor bu insanlar demenizin manası nedir. Sadece müslümanlar mı takmış bu konuya ya da müslümanlar sorunca bilinçlenmeye çalışınca suç mu olmuş?

Sayın golgeler konuya yorum yazdığınızdan dolayı diğer konuları okuyup bildiğinizi farz ederek yanıt yazıyorum.Sanırım mesajı yanlış anlamışsınız.Mesajda asla müslümanları aşağılayan bir uslup yoktur, aksine müslümanların birbirine hoş görüsüz sevgisiz olmasına anlam veremeyen bir yazı vardır. Ne şu an yasaklanan konu ne başka konular sorulsun araştırılmasın denilmiyor sürekli aynı konu üzerinden hoşgörüsüzlük kalabalığına duyulan tepkidir.Bu yönüyle baktığınızda anlayacağınızı umuyorum.İyi forumlar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yine aynı şey okumadan anlamadan bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma durumu. demediğim bir şeyi sakin bana yontmaya kalkışmayon. Müslümanları aşığılamak mı bu yazıdan bunumu anladınız siz. aferim aferim. düşünen gençliğim akıl yürüten genliğim ne kadar zeki . Bu konu için açılan konulara bir bakın neler yazmışlar biz niye böyle bir yasak getiridk. niye bu tarz cümleler kurduk. sonra biraz düşünün sonra yorum yapın. Tavrım bundan sonra daha da sert olacak. Kimsenin benim değerli zamanımı çalmasına izin vermeyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...