Aşık etmek için Dua-1 (celbiye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedford

Kayıtlı Üye
Aşık Etmek için Denenmiş Bir Usül

Kuvvetli bir celbiye için uygulamadır, boşuna aramayın ilk defa bu sitede paylaşıyorum, başka sitelerde alıntı yapmayın hakkımı helal etmem. Benim ve tanıdığım birkaç kişinin bizzat denemiş olduğu bir uygulamadır, herhangi bir yapılış zamanı yoktur, biz 1 hafta boyunca günde 1 defa okumaya niyet ediyorduk fakat genel anlamda 1 hafta dolmadan hacetimiz görülmüştür. Sizde nasıl bir etki olur bilmiyorum, sevgisi için okuduğunuz kişide ilk günler bir bunalım meydana geliyor, bu iyiye işaretir, uygulamaya devam edin, deneyenler yorum yazarsa seviniriz, okunacak dua budur;

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba'duhüm ilâ ba'dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta'kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye'tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya'lemühâ illâ hüve ve ya'lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ'. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya'ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü'minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba'dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni'metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü'minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma'rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a'dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha "sevdiğin kişinin ismi". Allahümme sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe "sevdiğin kişinin ismi" ala mehabbete "senin ismin". Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe "sevdiğin kişinin ismi" bi muhabbeti "senin ismin" bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli "sevdiğin kişinin ismi" bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

sedaaa

Kayıtlı Üye
Peki bayanlar özel günlerinde de okuyabilirler mi?

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Sanmıyorum özel günlerinde okusunlar çünkü neticede Kuran-ı Kerim ayeti okuyacaksın...

sedaaa

Kayıtlı Üye
Aşık olan fakat vazgeçmiş olan birisine okunabilir mi? Ayrıca bu zilzal suresinin daveti değil mi?

sedaaa

Kayıtlı Üye
Ben aynı demedim aynı gibi geldi sordum sadece. Değil demeniz yeterliydi.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Güzel bir usule benziyor gerçekten. Deneyecek olanlar varsa başarılar..

seda74

Kayıtlı Üye
Bedford bunun türkçesi de var mı sende?

Bu arada paylaşım için teşekkürler.

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bence bu dünyada büyü kadar iğrenç birşey yoktur. Ben büyü yapılmış bir insanım ve bana büyü yapan insanı bulursam öldüreceğim. Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri neden başkasına yaparsınız? Şimdi bazı kişiler dua ediyoruz diyecek ama sonuçta sen insanların özgür iradesiyle oynuyorsun. Yanlışsam biri yanlışsın desin.

bedford

Kayıtlı Üye
ben aynı demedim aynı gibi geldi sordum sadece.
değil demeniz yeterliydi.

Alla alla, aynı gelen kısımları çıkartın not edin yazın bakalım, neresi aynı gibi gelmiş biz de öğrenelim. Sizin bahsettiğiniz davette zilzal suresinin tertibi var, bunda ise yok. Bunda sadece zilzal suresi duanın ilk kısmında mekanda bulunan amel yapmanızı engelleyen cin taifesini kovmak için eştata ya kadar okunuyor, geri kalan ayetler kutsal kitaptan bambaşka manadaki ayetler üzerine tertib edilmiş bir azimet. Sizin bahsettiğiniz o davet de zaten şu internette yalan yalnış tercümelerini pdf olarak 250 liraya satmaya kalkan, insanları kandıran hocayım diye geçinen karamanlı bir şahısın kitabında var, o da bi işinize yaramaz. Biz onu da inceledik zamanında, gerçi zamanımızı boşa harcadık. Benim verdiğim duanın boyuna bakın, o saçma sapan davetin boyuna bakın bakalım aynı geliyor mu bir daha. Size tavsiyem bir daha yorum yapmadan önce aklınızdaki soru neyse bir inceleme yapın, ok ?

Arkadaşlar bence bu dünyada büyü kadar iğrenç birşey yoktur ben büyü yapılmış bir insanım ve bana büyü yapan insanı bulursam öldüreceğim kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri neden başkasına yaparsınız?Şimdi bazı kişiler dua ediyoruz diyecek ama sonuçta sen insanların özgür iradesiyle oynuyorsun yanlışsam biri yanlışsın desin.

Sana ne büyüsü yapıldı, açıklama yapabilir misin?

sedaaa

Kayıtlı Üye
Konuya farklı yönlerden bakıyoruz sizinle. Ben bilmediğim için sordum sadece benzettim dedim ama siz sinirlenerek konuşuyorsunuz. Sizde dikkat ederseniz konuşmalarınıza sevinirim. Ayrıca mabet sahipleri defalarca uyarıyor türkçe yazım hataları konusunda. Türkçede ok diye bir şey yoktur saygılar.

mişa

Kayıtlı Üye
Peki nasıl niyetleniliyor.? Şu oğlu, bu kızı falan deniliyor mu? Gideni geri getiriyor mu? Olmayan bir aşkı mı olduruyor? Varolanı mı kuvvetlendiriyor?

Abdest alınıyordur herhalde.. Peki hanımlar özel günlerinde okuyabiliyor mu?

kullanıcı2

Kayıtlı Üye
Benim sorum şu eğer aşık edeceğimiz kişi bizi görmemişse yine de olur mu?

wolf77

Kayıtlı Üye
Selam burada onun ve benim ismim yerine misal ayse bin fatma ve murat ibni kezban diye mi okuyoruz? Lütfen bir örnek verin bin veya binti mi?

bedford

Kayıtlı Üye
selam burada onun ve benim isim yerine misal ayse bin fatma ve murat ibni kezban diyemi okuyoruz? lütfen bir örnk verin bin veya binti mi??

hayır, sadece isim örnek ali, örnek canan

Konuya farklı yönlerden bakıyoruz sizinle ben bilmediğim için sordum sadece benzettim dedim ama siz sinirlenerek konuşuyorsunuz sizde dikkat ederseniz konuşmalarınıza sevinirim. ayrıca mabet sahipleri defalarca uyarıyor türkçe yazım hataları konusunda. türkçede ok diye bir şey yoktur saygılar.

imla hatası değil o? tamam mı sorusunun kısası, her dilde var, internette yoğun olarak kullanılır!

ben de ne tarafını benzettin diye sordum, yaptığın yoruma esas sen dikkat edersen sevinirim, burayı boş yere dolduruyorsun, ihtiyacın yoksa tecrübelerimizden illaki yararlan diye sana yalvarmıyoruz, bak! diğer üyelerin soru sormasına da engel oluyorsun, saatlerdir seninle uğraşmak zorunda kalıyoruz.

benim sorum şu eğer aşık edeceğimiz kişi bizi görmemişse yine de olur mu?

sen onu gördüysen, ismini söylediğin zaman zihninde canlanıyorsa neden olmasın. olur yani.

Peki nasıl niyetleniliyor.. Şu oğlu, bu kızı falan deniliyor mu?.. Gideni geri getiriyor mu?.. Olmayan bir aşkı mı olduruyor.. Varolanı mı kuvvetlendiriyor?

Abdest alınıyordur herhalde.. Peki hanımlar özel günlerinde okuyabiliyor mu??

abdest alınıyor, niyet olarak ervahı görevlendirip haceti giderme isteği zaten duanın içinde var.

bayanlar özel günlerde okuyabilirler, fakat seslerini sadece kendileri duyacak şekilde okumalılar, çünkü badest alınmamış olunuyor.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Siz bu Dua dan gayet emin gibisiniz. Tecrübelerinizi paylasabilirmisiniz? Takdir edersinizki bir sürü benzeri dualar dolasiyor ortalikta.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
çok ilginç bunun büyü olduğunu sanmıyorum peygamberimizin ve yüce aAllahımzın adları var.sıcaktan olsa gerek lütfen gerilmeyin burası çok düzeyli ve seviyeli bir forum sizlerde öylesiniz. Ben başladım okumaya herkesinkini Allah kabul etsin.Teşekkürler bedford

ben ilk abdest almadan okudum ama sesli sadece kendi kendime okudum baştan başlamam gerekirmi.

abdestsizde okunurmu bu sabah abdest almadan okudum ilk duamı

JuMPeR

Kayıtlı Üye
sana ne büyüsü yapıldı, açıklama yapabilirmisin??

İşin açığı 3 farklı hocaya gittim güvendiğim insanlardır bu işi para için yapmıyorlar..Olaylar biraz farklı büyünün adını bilmiyorum hocalarda bilmiyor ama bir büyü olduğu belli ama büyünün etkisi beni birşeyler yapmamam için engelleyen bir büyü bir nevi hiçbir duygumu kullanamıyorum aşk yok sevgi yok korku yok kendimi zorlayarak sadece insanlara saygı duyabiliyorum bu büyünün adını bilen duyan varsa benimlede paylaşırsa çok sevinirim.Karşınızdaki insan değil bir şeytan bile olsa bence büyü yapmak insanlık ayıbı ve bencillikten başka birşey değildir.Şifa büyüsüne diyecek lafım yok iyilik için yapılıyor nede olsa sonuçta aşk büyüsü yaptığınız kişi sizinle kendi isteğiyle olmayacak..Buda onun hayatını mahvetmenize yeter..

xeyale

Kayıtlı Üye
bu dua buyumu sayilir?peki bu duanin huddami ve ya diger bir devetcisi varmi?bazi dualari okudukta onlar geliyormus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...