şifa çalışması deneyimleriniz

shado

Banlı Kullanıcı
10 kişiyle sınırlı olduğunu bilmiyordum.

lupina

Kayıtlı Üye
birden fazla enerji çalışmasına katılmak sakıncalı mıdır ?

bittersweet

Kayıtlı Üye
Merhaba. Şifa seanslarına katılım için hala DilberHala nickli üyeye mi mesaj gönderiyoruz isim listesine yazılmak için? Detaylar hakkında bilgi sahibi olabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

hashikio

Kayıtlı Üye
Ben de 10 kişiyle sınırlı olduğunu bilmiyordum.

bittersweet

Kayıtlı Üye
Dün akşamki çalışmaya katıldım. Uzandiktan sonra önce el ve ayaklarım karıncalanmaya başladı. Daha sonra ilerledikce zaman başımın üst orta kısmı ve arkası da benzer şekilde karincalanmaya basladi. İlginç ve güzel bir deneyimdi. Çalışmadan sonra yerimden doğrulup oturdum ve şifa enerjisi gönderenlere teşekkür ettim. Sonra yattım ve uyudum. Sabah dörtte zor uyandım ama bugün enerjim hiç düşmedi. Benim deneyimim bu şeklilde oldu. Sevgiler..

origanum

Yönetici
Enerji bütün gece çalışmaya devam eder ve kişi aldığı enerjinin etkisiyle diğer günlere oranla biraz daha uyuyabilir, bu vücudun kendini toparlama ve yenileme süresidir. Bu yüzden zor uyanmışsınızdır. Ama saat 4 te uyanmak zaten başlı başına zor değil mi?

lupina

Kayıtlı Üye
Bende ilk defa katıldım dün akşam ellerim karıncalandı ama en çok sanki ruhum bedenimden ayrılıyor gibiydi öyle olunca kendimi biraz kastım sanırım ,halkalar beni hapsetmiş gibi hissettim çok değişikti anlatamıyorum da .teşekkür ederim şifa çalışmalarınız için :)

hashikio

Kayıtlı Üye
Ben katıldığım şifa çalışmasından sonra uyumak için başka bir odaya geçtim, tam gece lambasını takıyordum.Elektrikler gitti.Sigortayı attırmışım.Bu neden kaynaklanıyor acaba?

Prana_

Kayıtlı Üye
Bu akşam ki şifa çalışmasına katıldım ve çok teşekkür ediyorum. Uzun zamandır imgeleme yapamadığımdan, hiçbir şey düşünmeden kendimi hissettiklerime verdim. Sol kulağımda bir kayışın dönme sesini duydum, bacaklarda hafif bir karıncalanma ve mıknatıs etkisi hissettim. Sanki, bir ara kalbim göbeğimin 4 parmak altından başlayan ve 2 parmak kadar üstüne çıkan alanda attı sadece, ve yukarı doğru çıktıkça derin nefes alma ihtiyacı doğuran bir sıkışma oldu. Alnımın tam ortasında karıncalanma, bası ve şiddetli kaşıntı oluştu. Tüm bunların dışında nedenini merak ettiğim birkaç hissim oldu. Bunlardan ilki; sağ elim bilekten içe doğru döndü sanki. Bu his o kadar kuvvetliydi ki, gözlerimi açmasam da elimi defalarca düzeltmeye çalıştım.. İkincisi; berrak ve çok güzel bir su gördüm; o suya ilerlemeye çalışıyordum ama, üstten aşağıya doğru simsiyah bir karanlık çöktü.. Üçüncüsü ise beni biraz korkuttu, çünkü siyah bir silüet gözümün önünde soldan sağa geçti. Bir an odamda biri var hissine kapıldım, ama sonra odamın dikdörtgen olmadığını hatırladım. O kadar gerçekçiydi ki, irkildim. Aynı anda sağ elimin baş parmağında acayip bir rahatlama hissettim.. Uyuyamadım, fakat kalktığımda çok esnedim. Ve son olarak, neredeyse çalışma boyunca bedenimin sağ tarafı soldan üstte gibiydi.
Tekrar teşekkür ederim, hakkınızı helal edin lütfen.

origanum

Yönetici
Ben katıldığım şifa çalışmasından sonra uyumak için başka bir odaya geçtim, tam gece lambasını takıyordum.Elektrikler gitti.Sigortayı attırmışım.Bu neden kaynaklanıyor acaba?

Benden değil:) Uzun süredir her hafta şifa çalışmasına katılıyorsunuz, enerji frekansınız artmış olabilir. Titreşiminizdeki dalgalanma nedeniyle parmaklarınız düğmeye değince elektriğin frekansı ile o an yüksek voltaj oluşmuştur. Ve sigorta da dengesiz ve yüksek gerilimden koruma amaçlı devreyi kapatmış yani atmıştır.

Bu akşam ki şifa çalışmasına katıldım ve çok teşekkür ediyorum. Uzun zamandır imgeleme yapamadığımdan, hiçbir şey düşünmeden kendimi hissettiklerime verdim. Sol kulağımda bir kayışın dönme sesini duydum, bacaklarda hafif bir karıncalanma ve mıknatıs etkisi hissettim. Sanki, bir ara kalbim göbeğimin 4 parmak altından başlayan ve 2 parmak kadar üstüne çıkan alanda attı sadece, ve yukarı doğru çıktıkça derin nefes alma ihtiyacı doğuran bir sıkışma oldu. Alnımın tam ortasında karıncalanma, bası ve şiddetli kaşıntı oluştu. Tüm bunların dışında nedenini merak ettiğim birkaç hissim oldu. Bunlardan ilki; sağ elim bilekten içe doğru döndü sanki. Bu his o kadar kuvvetliydi ki, gözlerimi açmasam da elimi defalarca düzeltmeye çalıştım.. İkincisi; berrak ve çok güzel bir su gördüm; o suya ilerlemeye çalışıyordum ama, üstten aşağıya doğru simsiyah bir karanlık çöktü.. Üçüncüsü ise beni biraz korkuttu, çünkü siyah bir silüet gözümün önünde soldan sağa geçti. Bir an odamda biri var hissine kapıldım, ama sonra odamın dikdörtgen olmadığını hatırladım. O kadar gerçekçiydi ki, irkildim. Aynı anda sağ elimin baş parmağında acayip bir rahatlama hissettim.. Uyuyamadım, fakat kalktığımda çok esnedim. Ve son olarak, neredeyse çalışma boyunca bedenimin sağ tarafı soldan üstte gibiydi.
Tekrar teşekkür ederim, hakkınızı helal edin lütfen.

Blokajlarınızda açılma başlamış. Merak ettiğiniz hisler de bunun ifadesi aslında, enerji akışı için akış yolunun uygun hale getirilmesi sağlanıyor, vücuttaki kıpırdamalar bu yüzen, sorunlu yerler onarılıyor, düğümlenmiş, bükülmüş borular düzleşiyor diye mecazi bir örnekle açıklayabilirim. Tıkalı yerlerden enerji tekrar akmaya başlayınca kurumuş dere yatağının tekrar canlanması gibi hayat buluyor geçtiği yerler, duygu boşalması, rahatlama yaşanması da bu yüzden. Her hafta devam edin, giderek düzelirsiniz.

Prana_

Kayıtlı Üye
Bu akşamki şifa çalışmasına eşimle katıldık. Eşim; önce ayaklarda başlayan bir karıncalanmanın tüm vücuduna yavaş yavaş dağıldığını, sonraysa bedeninin birkaç cm. dışından tamamen sarıldığını hissetmiş. Bende tüm vücudumda karıncalanma hissettim; ama daha bütünseldi, sağ kulağımın arkasından başıma hafif bir ağrı girdi. İlerleyen dakikalarda sanki vücudumda soğuma oldu, o soğuma hissiyle baş dönmesi yaşadım ve anında uyumuşum..
Çok teşekkür ederiz, hakkınızı helal edin lütfen.

baysal01

Kayıtlı Üye
Bu haftaki çalışmaya bende katıldım. Vakti geldiğinde yattım birden beynimin içinde bir ses duyulmaya başlandı. Sinyal sesi gibidi ama tamda öyle değildi sanki alnımda bir baskı vardı. Sonra ses hafifledi azaldı midemde anlık ağrılar oldu. Sonra ses bitti 15-20 dk uzandım sanıyordum ancak 1.5 saat kadar yatakta kalmışım uyumadan. Teşekkür ederim origanum hocam.

baysal01

Kayıtlı Üye
Sayın hocam çalışma için teşekkür ederim. Önceki çalışmada ses duymuştum ses bitince çalışmanın bittiğini anlamıştım. Bu sefer avuç içlerim ısındı. Daha sonra soğumaya başladığında bittiğini anladım. Zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım 40-50 dk uzanmışım meğer. Maalesef işlerimden dolayı uyuyamadım bugün. Şuan yoğun baş ağrım var normal mi acaba

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sayın hocam çalışma için teşekkür ederim. Önceki çalışmada ses duymuştum ses bitince çalışmanın bittiğini anlamıştım. Bu sefer avuç içlerim ısındı. Daha sonra soğumaya başladığında bittiğini anladım. Zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım 40-50 dk uzanmışım meğer. Maalesef işlerimden dolayı uyuyamadım bugün. Şuan yoğun baş ağrım var normal mi acaba

Bende çoğu zaman bir saat gibi bir sürenin nasıl geçtiğini hiç anlamam bu çalışmada.Enerjiyi iki türlü de hissetmişsiniz anlaşılan.Bazen şifa enerjileri bize gözükür, bazen onları duyarız, bazen hissederiz.Bazılarında hiç biri olmaz.Avuç içlerinin bu çalışmada yukarı doğru açık olmasının bir nedeni var.Enerji bedenimize oradaki kalp çakrasıyla bağlı güçlü çakralardan da giriyor.Isınması soğuması karıncalanması çok normal.Baş ağrısı bununla alakalı olmayabilir ama genelde iyileşmeden önceki hafif ağrılar iyiye işarettir.

empath.

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba üçüncü kez katılmak için mesaj attım. Ilkinde bir iki dakika geç kaldım, daha hazırlanırken enerjinin üzerime geldiğini hissettim, ikincide uyuya kalmışım tam 23.20 de uyandım onun etkisi olmuş mudur merak ediyorum. Bu gün yani sonuncuda hazırlanırken baya geç kaldım, 6 dk kalmıştı uzanabildiğimde, daha sonra bittiğini hissettiğimde 23.28 di yani fazladan 8 dakika enerji geldiğini hissettim, acaba bana gönderilmiş enerji mı birikmişti, daha sonradan da vücuduma akmaya devam etti? Bir de acaba bu çalışma sinir zedelenmesi ve genetik sinir bozukluklarına iyi gelir mi acaba? Son olarak bu güzel yardımınız için size çok teşekkür ederim.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Benimde bi sorum var ,Bu şifa çalışması anxiete ve okb tedavi eder mi