Varlık Çağırmak İçin Melek Dili

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bedensiz Varlık Çağırmak İçin Melek Dili
Ilasa dial pereta!

Soba vaupaahe cahisa nanuba zodixalayo dodasihe od berinuta !

FAXISA hubaro tasataxa yolasa

Soba Iad I Vonupehe o UonupehE !

Aladonu dax ila od toatare!

Zodacare od Zodameranu!

Odo cicale Qaa! Zodoreje!

Lape zodiredo Noco Mada!

Hoathahe I A I D A!

Şaman

Kayıtlı Üye
quia tahtasında okunabilir bence

sdbr

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler urum acaba geri göndermek içinde elinde bir şeyler var mı ve denedim mi acaba?

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Oooo ben denedim bunu ama Sempati Majisi demişleri oyuna geldim kısacası.Gelen giden oldu mu bilmem ama bi zararı dokunmadı şimdiye kadar.

rudolf

Kayıtlı Üye
Sevgili urum, bu yazının okunuşu nasıl? Ben enok harflerinin okunuşu farklı diye biliyorum.

Whısper

Kayıtlı Üye
Urum lütfen telafuz şekli ile yaza bilirmisin.. _? Paylaşım için teşekkürler.

Amonra

Banlı Kullanıcı
Yazıldığı gibi okuyunuz imlalarada dikkat ediniz fakat ben cinlerin melek dili bildiğini gerçekten bilmiyordum şaşırdımm.. :smash:

kartal

Kayıtlı Üye
bu sözlerle eğer varlık geliyorsa gelmesi muhtemel varlık adayı nasıl bir şey olacak dost canlısımı yoksa bizim kafamızla oynayıp çekip giden türden bir şeymi bunun hakkında bilgi verebilirmsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
bu sözlerle eğer varlık geliyorsa gelmesi muhtemel varlık adayı nasıl bir şey olacak dost canlısımı yoksa bizim kafamızla oynayıp çekip giden türden bir şeymi bunun hakkında bilgi verebilirmsiniz.

Bu sözler size sadece kapıyı açar kapıdan gelen varlığın iyisi kötüsü dini, inancı hiçbiri bilinemez. Ne çekerseniz o gelir.

kartal

Kayıtlı Üye
o zaman yüzde yüz kötüsü gelir ama bilgi olsun diye yazıları biyere kaydediyorum

KaranlıkAnka

Kayıtlı Üye
Meleklerin bu dili konuştuğunu nereden biliyorsunuz ayrıca ALLH için tüm diller birdir ve melekler tüm dilleri anlar ve konuşurlar
:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meleklerin bu dili konuştuğunu nereden biliyorsunuz ayrıca ALLH için tüm diller birdir ve melekler tüm dilleri anlar ve konuşurlar
:)

Lütfen konuyu bilip öyle yorum yazın komik oluyor çünkü.

Bu isimi veren biz değiliz. Enokyan dili bu. Bu bilgi sisteminiz kuran zat-ı muhterem majisyen meleklerle konuştuğunu düşünüyor. Ona da bu dili onlar öğretmiş. O da melek dili diye isimlendirmiş. İslami bir melek değil zaten çünkü ''satan'' inancına sahip bir kişi (politik satanizm değil) ''paganik satan'' dini.

Red Army

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben 5-6 kere okudum ama ne gelen var ne giden:(

YasinLY

Kayıtlı Üye
ben okuyamadım latin Türkçe yazılmışını yazabilirmisiz

61müzisyen61

Banlı Kullanıcı
acaba bu uygulamada eksiklikler olabilir mi ? yani paylaşım tam mıdır ? bir de deneyen ve sonuç alan var mı acaba ? teşekkürler

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Şunu açıkça anlamanız gerekir ki, eğer majikal personanız oturmuş ve görüş-işitme-algılama kabiliyetleriniz gelişmişse materyal olmayan dünya ile iletişimde bu gibi ritüel çalışmalar araçtır. Enokyan astralde güçlü bir titreşime sahip olduğu için çalışmalarda güç katar ama sırf enokyan okudunuz diye Enoch varlıkların size görünmesini bekleyemezsiniz. Zaten 7 gün 24 saat çevremizde dönen bir görünmez dünyalar ve boyutlar silsilesi mevcut, eğer herhangi bir şekilde onlar ile iletişime geçemiyorsanız Enokyan size kutsal bir destek sağlayıp bir anda varlıkları görmenizi sağlamaz. Sadece niyetlendiğinizde bile niyetiniz adına harekete geçmek üzere yaratılmış melekler var, göğün katları arasında insanların hayatlarında bulunmaları amacıyla yaratılmış melekler var. Onun için okuduğunuz her kelimede, düşündüğünüz her anda varlıkları kendinize çektiğinizi unutmayın! Enokyan okuduklarında gelmiş olabilirler ama göremeyen-hissetmeyen siz olabilirsiniz. O nedenle öncelikle astral duyularınızı ve duyu-ötesi hislerinizi geliştirmeye bakın davetler yapmadan önce. Böylece çalışmanın sonunda ''elle tutulabilir'' sonuçlar alır ve kendinize güveninizi artırmış olursunuz.

Saygılar.

frigya16

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben 5-6 kere okudum ama ne gelen var ne giden:(

Bi anda bişeyler görmeyi bekleme. Bu enerjiyle ilgili. Bi anda görmek gereğinden fazla elektrik yüklemek gibi bişey olur. Beyin bunu kaldırmaz. Uzun süre eğitim alan (yani oruçla riyazetle) insanlar bile bazı varlıklarla bağlantı kurmaya başladığında ağırlık yorgunluk ve bütün beden çözünmüş gibi hiç bir tarafını bir süre kıprdatamayan insanlar var. O varlığın enerjisine alışana kadarda devam ediyor bu. Yani ezbere bi iki cümle bişeyler mırıldanmakla kimse bişey görmez. O kapıya şöyle bi dokunursun sadece o kadar. Belkide yanına bile yaklaşamazsın.

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
garip denemek lazım sağolun bu bilgi için

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bazılarınız okuyunca gelen giden olmadı diyor... Peki nasıl okuyorsunuz? Paylaşımda ki yazıyı hemen o an okuyup bitiriyormusunuz acaba? Bazı şartları yazmamıza gerek yok bunu bilmeniz gerek.. Sessiz bir ortamda gece yarısı loş bir ışık yada en güzeli mum ışıgı altında tüm dünyevi düşüncelerden uzak, enerji katmanınız yüksek, teknolojik herhangibir aletin olmadıgı tütsülerle çekicilik kazandırılmış bir odada yapıyormusunuz acaba? Sanmıyorum...

sadeceben

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar temel olarak şu fikri benimseyelim tamam mı bu dünya bizim oldugu gibide onlarında yaşam yeri buraya bir şeyi çagırmak yada olan bir şeyi göndermek gibi bişi söz konusu degil zaten burda yaşayan yakın bir şeyle irtibata geçmek bizim yaptıgımız ve siz onlarla konuşmayı alışkanlk edinip beyninize kabullendirdiginiz takdirde bi empati yapmanızı dilerim..onlarda istedikleri zaman sizinle konuşmak isteyeceklerdir bu onların hakkı degil mi?O yüzden kabullendirdiginizde kendinize neredeyse her zaman onlar ile iletişimde olucaksınız ister istemez çünkü artık yaşamınızın içinde var olacaklar.